Прескочи до съдържание

Бирма, велосипед, февруари 2015


домосед

Препоръчани мнения

Поразен съм! Със всяка сводка на този човек завършвам по едно ново висше образование. Всъщност, не съм убеден, че в България за 5 години човек научава толкова, колкото само от една сводка на този човек. И не знам дали изобщо някой осъзнава колко много е вложил домосед тук - казано и неизказано. Обикновено съм свикнал да си плащам за толкова концентрирано качество на едно място на тепсия, а тук то просто прелива в абсолютно свободен интелектуален стрийм, на рядко срещано професионално писателско ниво, без маска, грим и претенция. Не знам какво повече да кажа. Светът има нужда повече от такива хора. Чувствам се в пъти по-богат след тези текстове и снимков материал. Благодаря от сърце!   

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Поразен съм! Със всяка сводка на този човек завършвам по едно ново висше образование. Всъщност, не съм убеден, че в България за 5 години човек научава толкова, колкото само от една сводка на този човек. И не знам дали изобщо някой осъзнава колко много е вложил домосед тук - казано и неизказано. Обикновено съм свикнал да си плащам за толкова концентрирано качество на едно място на тепсия, а тук то просто прелива в абсолютно свободен интелектуален стрийм, на рядко срещано професионално писателско ниво, без маска, грим и претенция. Не знам какво повече да кажа. Светът има нужда повече от такива хора. Чувствам се в пъти по-богат след тези текстове и снимков материал. Благодаря от сърце!   

 

!!!

Връзка към коментар

Със всяка сводка на този човек завършвам по едно ново висше образование. 

 

Благодаря. Ама чак пък висше. Вижте по-горе коментара на капитана за инфотейнмънта  -_-

 

А аз междувременно разбрах, че от National Geographic се опитали да направят пътешествие, подобно на моето, но се загубили и вместо да стигнат по живо по здраво в Мандалей се забили през девет джунгли в десета и опрели о непристъпен островърх хималайски петхилядник. И как няма да се загубят, като не са си взели велосипеди и бъркат Янгон с Баган (минута 1:18 от видеото)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Благодаря. Ама чак пък висше. Вижте по-горе коментара на капитана за инфотейнмънта  -_-

 

Скромността увенчава делото. Моля. Чета и следя с голям интерес.

 

А за инфотейнмънта имам спомен, че дори го изучавах в едни курсове по Speech Acts. Oсобено кефи представата на англоезичният свят за есенцията на стила Ви - "intelligent titillation to public viewers ( или в груб аграрно-стопански вид "кадърно подпичкване на зяпачите")  :lol:

 

Чест и почитания!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.