Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Хаха, стига бе! И вие сте  били на същото място, където и аз бях точно преди 1 година (без две седмици) - Tipanie Moana :) Изглежда де що българин се завърти на Великденския остров, все там отсяда, защото като се настаних там, заварих още един нашенец. А на хладилника имаше всичко на всичко два магнита, единият от България, оставен там вероятно от друг сънародник преди нас :)

Може да съм се оказал прав, когато майтапейки се с една румънка, завистливо изумена как може да се засекат двама българи точно на В.О., я попитах небрежно как може да не знае, че това място е второто по популярност за почивка на българи след Карибите :biggrin:  Онази не ми говори след това 2 дена, и ме подминаваше със странно изражение на лицето, и присвити очи  :lol:

На плажа Anakena и аз получих най-зверското си изгаряне, откакто се помня. После свалях кожа до лятото почти. И на него имаше табели за опасност от падащи кокосови орехи. Даже разправяха и за фатални инциденти.

 

В момента и аз имам дилема какво да правя с паспорта заради смяната му. Решил съм направо, и напълно доброволно да плащам глобата, и да си го запазя ;)

 

post-72-0-66278100-1449985733_thumb.jpg

 

Но за всеки случай си имам и това за спомен от магичния остров на моаите

 

post-72-0-42173300-1449988079_thumb.jpg
Като влизах в комплекса Rano Raraku, ми стана интересно, и попитах служителя на входа за колко българи знае, че са го посетили. Отговори ми, че аз съм третия за годината, и го помолих да ми го напише на лист, и да сложи печат :)

Iorana!

Редактирано от wilks
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Като ти гледам паспорта, печатчето ти е по средата - сигурно имаш още много причини да го "загубиш". Аз дълго се колебаех - уж достатъчно спомени имам, че да опра до този печат... а и клошарията се мъча да преборя... После си помислих, че сигурно всеки паспорт ще искам да изгубя.

 

Твоят "за всеки случай" може би е добра идея да си събирам сувенирните печати на различно място от паспорта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз пък си обявих стария паспорт за загубен /т.е. откраднат, за да не ме глобяват/. Издадоха ми нов, а стария с извратените визи и печати си стои на почетно място вкъщи. :)

 

Еййй, вярно ли имало табелки за кокосовите орехи?!?! Всеки път се чудехме как още никого не са убили! :) :) Тук се пазим от кестените, а там на силния вятър... представям си!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз точно така смятах да направя, но си изгубих паспорта със всичките екзотични визи, преди да изтече. Дори и сенегалската, която вече е отменена за нас! И си ме глобиха като пич. :-(

Връзка към коментар

Хаха, ама аз много убедително разказах как съм седнала на едно кафе, чантата еди къде си, паспортът вътре... Място, час, подробности - съчинения по картинка! Ама подведохме българската полиция, де  :P !

Връзка към коментар

за пръв път се опитвам да пиша във форума.   не знам тук ли е мястото  искам да следя мненията и да получа информация от хора които са пътували до френска полинезия.

Връзка към коментар

за пръв път се опитвам да пиша във форума.   не знам тук ли е мястото  искам да следя мненията и да получа информация от хора които са пътували до френска полинезия.

Става и тук, но най-добре си отвори нова тема и питай какво те интересува, ще помагаме.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.