Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Че кой е казал 2 евро? Такива от България въобще имало ли е, освен Будапеща?

Имаше до TSF , ако помниш в далечните години. W6 и FR се прегърнаха и на HAM. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

През сайтовете изпадат такива оферти в деня на пускането на нови разписания, иначе ясно че на Уизовския сайт минумумът е към 20 лева на посока.

Приготвил съм си едно чисто новинко Маестро и чакам да пуснат цените :) :)

Само дано не почнат с някоя висока карта....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Стокхолм / Арланда от началото на юни, вторник и събота, от Букурещ.

...както и цяло лято от Бъргас, разбира се, макар и двата превозвача да не се казват wizzair.

 

Те не си ли летят отдавна от Букурещ до Стокхолм? Кой изсипва румънските просяци по улиците на града тогава?

Кой лети до Арланда от Бургас, Norwegian и...?

Връзка към коментар

Tickets for flights on the new route is already on sale with prices starting at 79.99 leva!* Book your flight today at wizzair.com...
;)
а колкото до просяците - тях  ги изсипват бусовете, Стокхолм е скъпа дестинация за нощуване.
също както и София,  нали сме в Европа.

Редактирано от bat.galin
Връзка към коментар

Аз съм от съвсем изостаналите. Тъкмо видях статията и си викам "сега и аз ще бъда полезен", то вече 2 страници са изписани тук. :lol:  

 

Иначе сега проверих за цени - все още стоят като "разпродаден" в сайта на Wizz.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Копенхаген - откога чакам за директен полет. Писна ми с тея скъпи трансфери от/до Малмьо.

 

Браво на Уиз, ако продължават така дори може да ми захаресват отново и почти да им простя за тесните седалки :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Приготвил съм си едно чисто новинко Маестро и чакам да пуснат цените :) :)

Само дано не почнат с някоя висока карта....

 

Някъде появява ли се оферта за Уизз с Маестро, защото аз не съм попадал до сега. Винаги цената е колкото нормалната на сайта им, дори не е колкото клубната им.

Връзка към коментар

Има ниски еднопосочни, но за връщането (независимо коя посока) тогава е много скъпо. Реално излизаше по-евтино през Малмьо... дано малко клекнат, реално не е космическо скъпо, но за weekend е.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

как го намирате? как търсите?

 

Директно в сайта им: wizzair.com Днес има и отстъпка, ако резервираш през мобилното приложение. 

Редактирано от Георги
Връзка към коментар

Директно в сайта им: wizzair.com Днес има и отстъпка, ако резервираш през мобилното приложение. 

за всяка дестинация по отделно ли? и за всяка възможна дата отделно търсене ли вкарвате? как да търся най лесно?

Връзка към коментар

за всяка дестинация по отделно ли? и за всяка възможна дата отделно търсене ли вкарвате? как да търся най лесно?

 

Ето от тук може да ги видиш цените за месец, но имаше коментари, че цените не са съвсем пресни и може да не са 100% актуални. Копенхаген още го няма в тези таблици: https://wizzair.com/en-GB/TimeTable

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.