Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Някъде появява ли се оферта за Уизз с Маестро, защото аз не съм попадал до сега. Винаги цената е колкото нормалната на сайта им, дори не е колкото клубната им.

Разбира се :

Jetcost.fr > bravofly.fr дълго време даваха Wizz c Maestro точо на клубна цена. От седмица не съм поглеждал.

Жалко, че за weekend няма такива цени. То на Копенхагата само на него повече няма нужда според мен. Надявам се малко да бутнат надолу цените.

Ако и датчаните бутнат малко (даже повечко) цените на нощувките ще е ...ееех ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Височки са.. 200-300лв. Не че няма да паднат. Надявам се да станат като до Малмьо. :)

 

Летищните такси в Копенхаген са по високи. Не е случайно че до сега летяха до Малмьо.

Връзка към коментар

А, претупал, колкото са си поискали от Уиз, толкова е заверила картовата система, това си е точно така. На мен също ми прилича на разлика при превалутиране, сякаш сумата от Уиз е дошла в друга валута. Не разбрах закупеният билет с направление от България ли е? Ако да, наистина би трябвало да е точно посочената сума в лева, ако не - то със сигурност е от превалутирането на Уиз.

Да,покупката беше София- Айндховен ,цената в лева,платено с левова Виза и сметката излезе повече.

Връзка към коментар

Ами при положение, че знаем какви цени ще пуснат Ryan до там директно до Хамбург, нормално да клекнат, очаквам скоро и други дестинациики да изпушат.

 

Ако не е врътката с меастрото- двуцифрени ще са.

 

Навремето се издъниха с Измир, сега с Хамбург  и Малмо, с опит за спасение през Копенхаген. Притеснени са нещо. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Имали са линия до Измир? Ехе, че това сега би било мега!

 

Но не стартира.  Няма да я бъде много Копенхаген. Преди събираха трафик от двете столици, а сега само една. :biggrin:  Отиваме да празнуване. Някои спелиха :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

По-скоро : спират SOF - LBC, но това е защото (вероятно ще  ) заменят LBC с HAM.

Като например:

Starting this April, flights between Lübeck Airport and Gdansk, Kyiv, and Skopje will be moved to operate from the nearby Hamburg Airport. This way we will continue to connect Northern Germany to Gdansk with four flights a week and Skopje and Kyiv with twice-weekly flights. "

Дестинация HAM e e валидна понастоящем само за посочените летища.


 

Редактирано от bat.galin
Връзка към коментар

Вече започнаха да ги спират преди да са ги пуснали... Тъкмо оня ден се ядосвах, че от 50 лева, Любек-София станало 110 евро (август)... И сега остава да измисля с какво ще се прибера или най-добре да продължавам за Норвегия с останалите от колата :)))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ееее, това с Копенхаген ще е супер! Тамън ги понапсувах малко... пък те да вземат да ме изненадат приятно.

И аз като Петкан http://magelanci.com/topic/3830-wizz-air-периодични-промоции-обща-тема/?p=138833 ще си купя някой друг билет в знак на извинение :)

Да ни видят, че сме сериозни хора де! :)

Няма са излагаме пред чужденците :)

 

Ей, това да го е страх човек да изпсува, бе!

Аз също се бях вбесил за Малмьо, но от Копенхаген жестокостта ми се сломи, както е казал поетът :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Летищните такси в Копенхаген са по високи. Не е случайно че до сега летяха до Малмьо.

Дa и зaтовa от Скопие имaше цени под 20 евро. Сегa нямa кaк дa погледнa, но предполaгaм че пaк сa по-евтини от тaм до Копенхaген.
Връзка към коментар

Според мен не е до такси. След като при Лондон се видя как можело цените да се смъкват... то не е до такси. Според мен съвсем спокойно може както е с Скопие в горния пример да се сложат подобни цени. След като Декември имаме дата за под 50 лева, значи може.

Връзка към коментар

Разбира се :

Jetcost.fr > bravofly.fr дълго време даваха Wizz c Maestro точо на клубна цена. От седмица не съм поглеждал.

 

Ако и датчаните бутнат малко (даже повечко) цените на нощувките ще е ...ееех ;)

И аз там гледам, и не съм попадал на намаление. Явно е до късмет.

 

Дa и зaтовa от Скопие имaше цени под 20 евро. Сегa нямa кaк дa погледнa, но предполaгaм че пaк сa по-евтини от тaм до Копенхaген.

Защото Бюрм-ското правителство увеличи субсидията на пътник и вече е 13 евро. Говори се, че са предложили същото и на Раян, което не знам как се приема от унгарците...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Здравко Ангел

Вчера им писах, че не си намирам в My Bookings полета до Любек и днес ми върнаха, че няма да се изпълняват полетите. Сега ще чакаме да потвърдят, че ще летят до Хамбург, за да презаверим билетите. Че вече имаме билети за концерта на The Cure и със сигурност трябва да се ходи до Хамбург.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вчера им писах, че не си намирам в My Bookings полета до Любек и днес ми върнаха, че няма да се изпълняват полетите. Сега ще чакаме да потвърдят, че ще летят до Хамбург, за да презаверим билетите. Че вече имаме билети за концерта на The Cure и със сигурност трябва да се ходи до Хамбург.

На мен пък ми пратиха е-мейл със следното съдържание:

"За съжаление се налага да Ви уведомим, че по Вашата резервация (код за потвърждение: ХХХХХХ) има отменен полет. Wizz Air искрено се извинява за неудобството, което тази отмяна може да причини.

От нашия Телефонен център ще се свържат с Вас, за да обсъдите вариантите Ви, също така описано по-долу. В случай, че желаете да ускорите процеса, моля, обадете се на номерата на Wizz Air за помощ при промяна на график (на цената на градски разговор). Можете да намерите телефонните номера за връзка във Вашата страна, като кликнете тук. (Моля, имайте предвид, че тези номера се използват единствено за пътници, които имат нужда от помощ поради промяна на графика, и няма да приемат никакви други заявки.)

  1. Ние Ви резервираме друг полет, опериран от Wizz Air, по същия или – ако е необходимо – подобен маршрут, в рамките на 14 дни преди или 30 дни след насрочената дата на заминаване на отменения полет, в зависимост от наличността на свободни места; или
  2. Отменяме резервацията Ви и Ви възстановяваме пълната стойност на плащането за отменения полет, плюс 20% от цената на отменения полет и отсечката за връщане, ако е необходимо, по Вашата „клиентска сметка” в Wizz Air; или
  3. Отменяме резервацията Ви и Ви възстановяваме пълната стойност на плащането за отменения полет, плюс 20% от цената на отменения полет и отсечката за връщане, ако е необходимо, по Вашата „клиентска сметка” в Wizz Air; или."

Отминах с досада открийте разликата между b. и c. и се ядосах на наглата липса на вариант да си ми върнат парите, като реших да ги изчакам да публикуват информация за полетите за Хамбург и да избирам тогава.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На мен пък ми пратиха е-мейл със следното съдържание:

"За съжаление се налага да Ви уведомим, че по Вашата резервация (код за потвърждение: ХХХХХХ) има отменен полет. Wizz Air искрено се извинява за неудобството, което тази отмяна може да причини.

От нашия Телефонен център ще се свържат с Вас, за да обсъдите вариантите Ви, също така описано по-долу. В случай, че желаете да ускорите процеса, моля, обадете се на номерата на Wizz Air за помощ при промяна на график (на цената на градски разговор). Можете да намерите телефонните номера за връзка във Вашата страна, като кликнете тук. (Моля, имайте предвид, че тези номера се използват единствено за пътници, които имат нужда от помощ поради промяна на графика, и няма да приемат никакви други заявки.)

  1. Ние Ви резервираме друг полет, опериран от Wizz Air, по същия или – ако е необходимо – подобен маршрут, в рамките на 14 дни преди или 30 дни след насрочената дата на заминаване на отменения полет, в зависимост от наличността на свободни места; или
  2. Отменяме резервацията Ви и Ви възстановяваме пълната стойност на плащането за отменения полет, плюс 20% от цената на отменения полет и отсечката за връщане, ако е необходимо, по Вашата „клиентска сметка” в Wizz Air; или
  3. Отменяме резервацията Ви и Ви възстановяваме пълната стойност на плащането за отменения полет, плюс 20% от цената на отменения полет и отсечката за връщане, ако е необходимо, по Вашата „клиентска сметка” в Wizz Air; или."

Отминах с досада открийте разликата между b. и c. и се ядосах на наглата липса на вариант да си ми върнат парите, като реших да ги изчакам да публикуват информация за полетите за Хамбург и да избирам тогава.

 

 

Пробирай парата. Eто го C

 

c) да анулираме Вашата резервация и да Ви възстановим заплатената Обща цена за отменения полет, както и за обратния полет, ако има такъв (включително данъците и таксите), в съответствие с член 15.4.4.

Ако желаете да промените своя избор, можете да го направите съгласно общите правила срещу заплащане на съответната такса.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Eто го C

 

c) да анулираме Вашата резервация и да Ви възстановим заплатената Обща цена за отменения полет, както и за обратния полет, ако има такъв (включително данъците и таксите), в съответствие с член 15.4.4.

 

Да, но този съвсем логичен вариант липсва в мейла :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.