Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Да питам ако се букнат билети днес по банков път, дали ще е валидно плащането до Понеделник ? Hollywood по-едно време беше споменал, че и 5 дни да минат пак е валидна резервацията,..., колко дни най-дълго са минавали докато платите ? И колко беше таксата на ДСК за плащане ако нямаш разплащателна сметка при тях ?

 

До сряда може да внесеш парите.В лева е 2 или 2.50. Ако плащането ти е в евро, кажи на служителката да ги калкулира в лева и слагаш левовата им сметка. Така няма да платиш 6 лв за платежно в евро. Успех! :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз потвърждавам - за Бен Гурион - кацат и излитат от Т3 - На билетите обаче си пишеше Т1.

Т1 казаха, че не съществува, щото го потърсихме, де. Там е връщането на рент-а.

Съществува.

Голям майтап беше този Т1.Там бяха паспортните и други проверки и в един момент като минахме и последната изпаднахме в безтегловност,никой не обърнал внимание,че извозват хората някъде.Видяхме някакъв изход и на него някаква лелка безгрижно говореща си по телефона.И по едно време дойде автобус, който ни извози за Т3.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Нормално ли е да дават по 40 лв отстъпка за еднопосочен (над определена стойност на билета) с клубната карта?

 

sof bgy.JPG

 

Навсякъде пише по 20 лв на посока..

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Нормално ли е да дават по 40 лв отстъпка за еднопосочен (над определена стойност на билета) с клубната карта?

 

attachicon.gifsof bgy.JPG

 

Навсякъде пише по 20 лв на посока..

 

От 20 лв на посока.

Връзка към коментар

Ясно. Аз това виждам: "Станете част от WIZZ Discount Club само за 29,99 € и спестете 10,00 € на еднопосочен полет*! и Приесъединете се сега, за да пестите 10,00 € на всеки еднопосочен полет!"

Връзка към коментар

Нормално е и някъде по-преди го обсъждахме. Дават 40 лева за полети над 200 лева.

Засичал съм билети и под 200 лева (от Рим - под 100 евро), които с членство бяха с отстъпка от 20 евро (40 лв.). Даже щях да правя скрийн, но нещо съм пропуснал. Някъде май месец беше за летен полет, т.е. не много напред като дата.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нормално ли е да дават по 40 лв отстъпка за еднопосочен (над определена стойност на билета) с клубната карта?

Да, обикновено (а може би винаги) при цена над 200лв./100€/ - отстъпката с дискаунтклуб е 40лв./20€/

От друга страна пък, когато нормалната цена е 30лв./15€/, с дискаунтклуб цената става 20лв./10€/, т.е. отстъпката е само 10лв /5€/ ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте,

Имам един проблем с билетите до Тел Авив. Трябваше да летя на 21 януари и да се върна на 26. Сега видях, че са ми сменили полета на 19 януари (без никакво уведомление) 

На някой случвало ли му се е. Чудя се какво да правя ( не съм сигурна, че ще можем да отидем за толкова дни).

Връзка към коментар

Здравейте,

Имам един проблем с билетите до Тел Авив. Трябваше да летя на 21 януари и да се върна на 26. Сега видях, че са ми сменили полета на 19 януари (без никакво уведомление) 

На някой случвало ли му се е. Чудя се какво да правя ( не съм сигурна, че ще можем да отидем за толкова дни).

Сигурна съм, че ще получите уведомление.

Вариантите са: приемате и летите на новите дати или не приемате и ви връщат парите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Т.като са те предупредили много над 2 седмици преди полета, опциите са ти ограничени най-вече до отменяне на резервацията и връщане на парите.

Връзка към коментар

Здравейте,

Имам един проблем с билетите до Тел Авив. Трябваше да летя на 21 януари и да се върна на 26. Сега видях, че са ми сменили полета на 19 януари (без никакво уведомление) 

На някой случвало ли му се е. Чудя се какво да правя ( не съм сигурна, че ще можем да отидем за толкова дни).

 

Свържете се с тях и поискайте връщането да е 23 януари, а може да изберете дати за друго време в годината. :)

 

http://wizzair.com/bg-BG/Claims    Избирате от падащото меню тема  "Отмяна на полет/промяна в графика  поради......"

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Т.като са те предупредили много над 2 седмици преди полета, опциите са ти ограничени най-вече до отменяне на резервацията и връщане на парите.

 

Може и да си смени датите.

 

02 491 70 48 - Безплатния телефон. 

Връзка към коментар

Което ме навежда на мисълта - коя от локализираните версии на Уиз е най-евтина?

След като те се циганят за стотинки, що да не го правят и пътниците ..

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Което ме навежда на мисълта - коя от локализираните версии на Уиз е най-евтина?

След като те се циганят за стотинки, що да не го правят и пътниците ..

 

Те на практика нямат локализирани версии, цената винаги е във валутата на изходната точка, независимо през коя версия гледаш. От там нататък превалутирането винаги те прецаква :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.