Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

А, не е за съжаление. Аз така го и разбрах.

Но се опасявах да не е да се таксува и самия пътник за двата полета, и самия полет. Т.е. да е 88лв.*4

Ама какво да се направи, така се наложи.

Връзка към мнение

Малка промяна за бъдещите членове на discount club-а. При запазване на билети излиза подобно съобщение:

post-1912-0-63494300-1413275248_thumb.jpg

Забелязвам, че броя на хората е променен и трябва да плащаш 100лв, ако искаш още 2 човека да вземеш. До колкото си спомням преди цената беше 60лв и може до 9 човека да пътуват с отстъпка.

Редактирано от Nati
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дам, а аз вчера поднових членството си за 60 лева и взех билети за 10 човека. Дори купих още едно и пак взех за 10. От днес вече не може. :)

Но до закупилите до вчера правилата са старите.

Редактирано от Тони
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Гадове :ireful:

 

 

Набиването става двойно, а и високи цени на билетите! Станаха си нормална компания. Трябва си Раян в София. :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мда вече 100 лева и то до 6 човека , вместо 60 лева за 10 ...явно магариите , дето прави Тони са ги прекършили ;)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Да, това е гадно, но според мен е незаконно да променят правилата за настоящите членове. Все пак каквито са били условията когато сме се съгласили и сме платили такива трябва да останат до изтичане на членството. Промяна може да има само за нови членове. Какво мислите по въпроса?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 Какво мислите по въпроса?

Лично аз мисля по този, а и по всички останали въпроси относно Уиз, че постъпих много добре като отказах виолетовата боза още преди 2 години. Не ми се занимава с еврейски номера. Пък и нито с цени могат да ме привлекат отново, нито с комфорт в автобусите си (пардон, самолетите), нито с кой знае колко качествено обслужване. А и като гледам са се заели да затвърдят още повече досегашното ми мнение. 

Било, каквото било  :bye:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Да, това е гадно, но според мен е незаконно да променят правилата за настоящите членове. Все пак каквито са били условията когато сме се съгласили и сме платили такива трябва да останат до изтичане на членството. Промяна може да има само за нови членове. Какво мислите по въпроса?

Е аз очаквам за съществуващи членове да си важи за до 9 човека, поне докато ти изтече членството. Някой ако има може да провери и да каже. А и иначе се обзалагам, че из малките букви има написано, че компанията може да променя правилата когато реши.

И е добра практика да уведомяват предварително преди да правят такива промени, но не са само те тези, които не го правят...

Връзка към мнение

Да, сега проверих и мога да купувам за до 10 човека с мен в това число с платено членство от 50 лева. /тъй като влязох в периода, в който все още имам отстъпка от 60-те лева/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, това е гадно, но според мен е незаконно да променят правилата за настоящите членове. Все пак каквито са били условията когато сме се съгласили и сме платили такива трябва да останат до изтичане на членството. Промяна може да има само за нови членове. Какво мислите по въпроса?

 

Цялата програма им е незаконна с тези двойни цени. :lol:  не им стигат парите,които прибираха, а и вдигнаха таксата за повече от двама. Багажът също няма търсене, затова и цената му падна с измисленото ново членство. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Новите условия за WIZZ Discount Club са тук:

ЗА WIZZ DISCOUNT CLUB

 

За старите членове е пояснено тук:

ЧЛЕНУВАТЕ ЛИ В WIZZ DISCOUNT CLUB ПРЕДИ 14 ОКТОМВРИ 2014?

 

А сега, забележете и опцията, предоставена на старите членове за незабавна миграция към новите условия и представена с експресивния глагол "насладите"

 

Ако желаете да се насладите на предимствата от Стандартното или Груповото членство описани по-горе, можете да промените настоящия си вид членство на Стандартно членство без допълнително заплащане или можете да повишите нивото си до Групово членство по време на следващата си резервация.

 

;)

Връзка към мнение

Нищо изненадващо, даже много време се задържа урожая според мен. Лично за мен промяната е добра, защото си спомням само един случай, когато съм купувал билет с отстъпка за повече от един човек с мен, а много пъти сме били двама. Ако искаме куфар излиза, че специално в моя случай промяната е за добро. Но съм пределно наясно, че аз не съм мнозинството и за повечето пътуващи, като семейства с деца например си е чисто влошаване. 

 

Малко ми куца математиката, но например, ако сте трима човека за двупосочен полет пак излиза рентабилно груповото членство, нали? Няма логика да се купи обикновено, а пък третия да плати 40лв+, вместо да се дадат тези пари за членството...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

И както винаги действат по най-дразнещия възможен начин.

 

Ако пожелаеш да си ъпгрейднеш членството до някой от новите 2 варианта, то единствения начин да го направиш е когато си купуваш някакъв нов билет.

 

Разбира се, опцията за промяна на членството липсва, ако искаш само да добавиш багаж на вече съществуваща резервация.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Точно така.

 

Освен ако скоро не ти се очертава покупка на нов билет и тогава да си промениш членството на "стандартно".

Връзка към мнение

Имам чувството, че ги мислят тези неща, за да стимулират паника у хората да си купуват бързо билети и багаж, щото ще свършат като банани в показен магазин през 1985 г.

 

Така или иначе и преди най-ниската цена рядко беше налична за повече от два билета, прогресивно се увеличаваше, така че сегашното упражнение си е чиста проба простотия. Просто си плачат да дойде някоя компания и да ги разбие с ясни цени,ако ще да са и малко по-високи.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

... Просто си плачат да дойде някоя компания и да ги разбие с ясни цени,ако ще да са и малко по-високи.

Аз също чакам да дойде някой, но лошото е, че ни заобикалят, а тези които поддържат все още български дестинации държат един минимум от полети. За примери няма какво да говоря, всички ги знаем :(

Връзка към мнение

Обаче като чета мненията тук, нещо не мога да схвана защо смятате, че сме някакъв много привлекателен пазар, или че предлагаме много добри условия за бизнес :rolleyes:

То ако имаше възможности - Райън или Изи да се се възползвали. Да, ама не. :rolleyes:

Или пък ако ви се струва, че те са тъпи или слепи и не са видели пазарната ниша и възможността да  се изкарват кинти - направо направете една авиокомпания и може да станете милионери ;) .
Икономиката си има железни закони и ако не нещо се случва (или не се случва), то със сигурност си има причини да е така. :)

А ако се надяваме, че някой ще дойде тук заради хубавите ни очи, ще си останем само с надеждите ;)

 

Иначе и аз виждам едни билети по 50лв., нови самолети, широки и удобни седалки, много място за краката, вкусна топла храна и пиене на корем, включени в цената на билета, по два куфара чекиран багаж, включени в цената, усмихнати и любезни стюардеси, при това всичките млади и красиви ...., но в един момент се събуждам и разбирам, че съм се успал и закъснявам за работа :biggrin:

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 22
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.