Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Ти ставаш нагла ... какво искаш да се върнеш за 30 лева ли ;)

А късмет де, и апартамент в Шарлероа намерих за 17€, общо взето след толкова мъки подредих нещата.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Цените са за еднопосочни с Уиз клуб :

Пример София - Барселона 20.02 / 59.90 лева

София-Мадрид 03.03 / 59.90 лева

Брюксел-София 17.03 / 19.90 евро и т.н.

Не съм ровил двупосочните , щото проверявах само конкретни полети.

До преди броени дни всичко беше с минимум 20-40 лева отгоре.

 

Еее, та тия са поне от седмица. За БарЦИлонъ това ми е едната следена дата. 

 

Аз чакам всеки вторник - тогава актуализират ниската част на синусоидата на цените.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А късмет де, и апартамент в Шарлероа намерих за 17€, общо взето след толкова мъки подредих нещата.

 

И аз го гледах преди време , ама ми се вижда доста неугледно местенце  , зле като лондонски хостел макар относително добрите отзиви.

Ако не е това  помагай , че  аз не съм взел решение засега

 

post-140-0-17966600-1419971355_thumb.jpg

 

post-140-0-73679800-1419971459_thumb.jpg

 

 

 

 

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Аз чакам всеки вторник - тогава актуализират ниската част на синусоидата на цените.

 

 

Ще следя и аз  теорията и ако е вярна трябва да бъде записана някъде сред правилата за резервация с Wizz.

Връзка към мнение

А как да си  реша казуса без да им набутам 40 лв  повече ?

Нали уж имам право да купувам до 9 билета ...

Не зная  къде ще отлиташ с Уиз, но членството е пълно набутване, а дори нямаш полза от него при ниските цени на билетите по Полша, Швеция,  Норвегия. За други държави не съм гледал. Можеш да погленеш снимката на Бисквит до Стокхолм. :)

 

И що стана с Уиз в Скопие/ Македония?! Още  малко и ще задминат Софето по полети. Цените определено са им по-ниски от тези родните - рекетират хората. :lol:  Конкуреницята сваляла цените, ама друг път!  Я каква конкуренция от авиокомпании в София. :rofl:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Македонците плащат субсидия на Wizz за всеки пътник ;)

Както и да го гледаш при повече от 3-4 полета годишно вече си на плюс от членството.

Връзка към мнение

Македонците плащат субсидия на Wizz за всеки пътник ;)

Както и да го гледаш при повече от 3-4 полета годишно вече си на плюс от членствотоа

 

тук пътниците плащат субсидия за мизерията на т1,  на  tav дори си на ръкав

Както и да го погледнеш,  с плащането на членството си 3-4 полета на минус. ;)

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Както и да го погледнеш,  с плащането на членството си 3-4 полета на минус. ;)

 

 

Ами вади калкулатора и давай да смятаме - аз твърдя че съм на плюс . Докажи ми , че греша ;)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Eто , че дългоочакваните ниски зимни цени на Wizz са налице ... Испания за 30 евро , Брюксел за 20 и т.н.

Аз не дочаках и се вътрих с 20-30 евро , но залагах на сигурно :)

Ееее, не страдай, де, то не може всеки път най-тънко.Ама пък си си спестил време, което също е скъпо.

Аз все още не им схващам системата, нали още миналия месец купих билети до Бергамо за по 100 лева на човек, ма щото Жоро рече, че е добра цена.Като накамарих багажи и места, станаха по 200, но ми е добре.Някой викаше, че кой пътува с багах с Уиз - ей ме, на, винги с багаж.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Нова интересна дестинация от Wizz :) "Blue sky, crystal clear water, coral reef and apartments with breathtaking views - sounds like paradise?  This is Hurghada and we fly you there from Budapest starting May  Book your heavenly trip NOW @wizzair.comfrom EUR 69,99."

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ще следя и аз  теорията и ако е вярна трябва да бъде записана някъде сред правилата за резервация с Wizz.

 

На мен ми отне около месец и половина редовно следене на три дестинации, за да я установя. Освен това за вторник цените на Уиз са най-ниски. Допускам, че се дължи на факта, че в голямата си част пътуванията започват уикенда. Понеделник също е често начало на служебно или друго пътуване, но вторник е никакъв ден, малко хора планират пътуване от вторник, когато вече ще си започнал работната седмица. Затова и цената трябва да бъде достатъчно привлекателна, т.е. ниска. Сряда и четвъртък пътуванията тръгват леко нагоре, от петък нататък нещата са ясни. Психология ....

 

Zaro, малко по сериозно отношение и обръщение към любимия ми град и отбор - срамота :(

 

Е, сега, аз просто цитирах Ицката

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За дните от седмицата ясно кои са най-скъпи и кои по-евтини.

Въпроса е в това , че във вторниците цените за резервации изобщо падат , което малко ме изненада.

 

Напоследък рядко летя с тях , а то с се иска постоянно наблюдение.

Я да преговоря пак - аз те разбрах , че във вторник цените падат за всички рзервации или трябва да разбирам , че конкретно за полетите за вторниците цените са най-ниски ?

Връзка към мнение

И аз съм забелязал, че намаленията на цените за наближаващи полети стават точно през нощта на понеделник срещу вторник. Става въпрос за полети след 1.5-2 месеца, когато е дъното на цените.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако позволите да попитам, че не схванах - т.е. всеки понеделник в полунощ срещу вторник, цените падат и са най-ниски ли? Това за полетите от София ли важи? Това всяка седмица ли се случва?

Връзка към мнение

Най-вероятно АКО сменят цените го правят понеделник срещу вторник. Т.е. ако търсиш веднага след това ще имаш най-голям шанс да намериш ниските цени. 100% гаранция няма. Със сигурност не ги намаляват всяка седмица.

Връзка към мнение

Със сигурност променят цените доста по-често. Ама, утре е понеделник вечер, хайде да се строим една бригада, всеки да провери по 5-6 полета и да видим преди и след 12? За българско време ли става въпрос?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.