Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Също открих намаление. Става въпрос за полет София Париж 16.03 - 23.03 Цените са без намаление.

Ето и screenshot

post-145-0-63605900-1420531109.png    post-145-0-90772800-1420531145.png

 

Левият е от вчера, десният от днес

Редактирано от Костов
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сравних вчерашните и днешните цени на 50 полета София-Валенсия и Валенсия-София за периода от 06януари2015 до 31март2015 - 7 са с повишени цени, 10 са с намалени цени и 33 са без промени на цените.

 

А това е двумесечна статистика за София->Валенсия 07февруари2015 и Валенсия->София 10февруари2015.

post-1864-0-79641600-1420533093_thumb.png

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Няма да пускам снимки за Франкфурт, Дубай и Рим - в моите засечки няма нито една разлика.

Болоня, Малта и Малмьо имат единични дати с малко увеличение.

 

Като цяло - малки промени! Сигурно следва намаление. :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Като подхванахме тези статистики - да обърнем внимание и кога имаше 20% намаления през 2014-та.
Това съм отчел, може и да има някой пропуск:

Wizz 20%

 

08-09.01.2014 / сряда

05.02.2014 / сряда

12.02.2014 / сряда

07.03.2014 / петък

26-27.03.2014 сряда

19-20-21.04.2014 / събота

27.05.2014 / вторник

03-04.09.2014 / сряда

27-28.09.2014 (само през мобилното приложение) / събота

13-14.11.2014 / четвъртък

26.11.2014 / сряда

 

Тук ако търсим някаква закономерност ;) - намаление най-често (но не винаги) се появява в ден сряда. :)

Абе утре какъв ден е? :P

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Според мен Уиз са прочели, че тая нощ ще има много бдящи, които ще следят цените, и нарочно са направили тотална обърквация, за да ни объркат още повече :lol:

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Олеле, днес направо съм свършила една голяма глупост...

 

Нали съм лакома, взех та купих билети за мен и мъжа ми за февруари, като си мислех, че съм купила билети до Малта за 19 лева на човек, а то се оказа че съм купила до Малмьо...

 

Направо не знам какво да правя, изобщо как съм потвърждавала билетите и накрая като разпечатах на принтера ми стана лошо...

 

Какво да правим там в тая люта зима? Мъжът ми сигурно ще го налагам с мокри кърпи горкия като разбере... Той изобщо не обича зима и снегове... Ако не се явим за полет? Имаме ли някакви санкции? И изобщо - какво да правя с тия билети?  :rolleyes:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Олеле, днес направо съм свършила една голяма глупост...

 

Нали съм лакома, взех та купих билети за мен и мъжа ми за февруари, като си мислех, че съм купила билети до Малта за 19 лева на човек, а то се оказа че съм купила до Малмьо...

 

Направо не знам какво да правя, изобщо как съм потвърждавала билетите и накрая като разпечатах на принтера ми стана лошо...

 

Какво да правим там в тая люта зима? Мъжът ми сигурно ще го налагам с мокри кърпи горкия като разбере... Той изобщо не обича зима и снегове... Ако не се явим за полет? Имаме ли някакви санкции? И изобщо - какво да правя с тия билети?  :rolleyes:

Ако не искате да пътувате - просто не го правите!

Връзка към коментар

И аз така първо бях на валериана, сега се успокоих. Може и сама да отида, но може и да ги хвърля тия билети... щом няма да има последици някакви. ОК!  :rolleyes:

Ти за 2 билета по 40 лева ли пиеш валериан?

Редактирано от Plovdivian
Връзка към коментар

 

Какво да правим там в тая люта зима? Мъжът ми сигурно ще го налагам с мокри кърпи горкия като разбере... Той изобщо не обича зима и снегове... Ако не се явим за полет? Имаме ли някакви санкции? И изобщо - какво да правя с тия билети?  :rolleyes:

Може пък да не е толкова студено там,10 дневната прогноза дават до 10 градуса дневна температура в момента.

Връзка към коментар

Ти за 2 билета по 40 лева ли пиеш валериан?

Билетите ги намерих за по 19 лева, но добавях ХХЛ-места, добавях багажи, добавях това, онова, нали си мислех че в Малта ще седим :), иначе валерианата я взех, че ми призля като прочетох Малмьо първо... направо ужас във фартуните и виелиците там...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз така първо бях на валериана, сега се успокоих. Може и сама да отида, но може и да ги хвърля тия билети... щом няма да има последици някакви. ОК!  :rolleyes:

Аз бих пътувала.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не се ядосвай много, в Малта е дъждовно зимата и едва ли е приятно, защото е и ветровито.

До Малмьо може и да ви хареса повече по това време от година. Може пък изобщо да не е толкова студено, колкото си го представяш. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Много ясно, че ще пътуваш, ако беше сбъркала датите щеше да е по-зле, но явно са били заделени за път тия дати, няма да се отказваш сега. Нерде Малта, нерде Малмьо :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Най-вероятно ще тръгна сама, поне да не изгаря моя билет, че мъжът ми зимно време не е много много в кондиция, само като види че има да носи 2 големи куфара и 2 малки и дотук беше  :lol: , но все пак това е една седмица в Малмьо... мамка му... снежни човеци ли ще правя там ...  :wacko:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Какво да правим там в тая люта зима? Мъжът ми сигурно ще го налагам с мокри кърпи горкия като разбере... Той изобщо не обича зима и снегове... Ако не се явим за полет? Имаме ли някакви санкции? И изобщо - какво да правя с тия билети?  :rolleyes:

Санкции няма, само билетите ви изгарят, но и аз ще се присъединя към апела да си пътувате и да превърнете дефекта в ефект! :)  А Малта няма да избяга ;) .

 

Я виж тази тема за малко вдъхновение! :)

И не само вдъхновение, направо получаваш наготово програма :) !!!

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.