Прескочи до съдържание

Круизи - промоции, Last minute, новини...


Препоръчани мнения

Преди 1 час, borislavpetkov84 каза:

Здравейте, да попитам дали някой е ползвал www.seascanner.com за запазване на круиз. Излезе ми много добра оферта в този сайт на Costa за 14 дни през януари 2022 на Карибите, като се посещават Гуаделупе, Мартиника, Сен Маартен, Британски вирджински острови, Антигуа, Сент Висент, Аруба и Кюрасао. В цената са включени закуска, обяд, вечера и всички пристанищни такси и бакшиша. Ако някой е запазвал с този сайт нека да сподели мнение дали са коректни. Благодаря предварително.

Няма проблеми със сайта. Не  винаги дава най-добрата цена, но круиза може да се провери и на други места.

 

По правилното място на въпроса е тук, но т.к. сподeли офертата става и в тази тема. 🙂

 

Връзка към коментар
В момента, Таньо каза:

Няма проблеми със сайта. Не  винаги дава най-добрата цена, но круиза може да се провери и на други места.

В сайта на Коста цената е с около 500€ повече. Можеш ли да ми кажеш на кои други сайтове да сравня цената, че намерих и директни полети за 750 лв на човек и мисля да запазвам.

Връзка към коментар
преди 14 минути , borislavpetkov84 каза:

В сайта на Коста цената е с около 500€ повече. Можеш ли да ми кажеш на кои други сайтове да сравня цената, че намерих и директни полети за 750 лв на човек и мисля да запазвам.

https://www.vacationstogo.com/  e отлично място за сравнение.

 

П.П. Прегледах набързо - цената за 14 дни е една от най-добрите, които съм срещал!

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , borislavpetkov84 каза:

Оказа се, че цената е за германци и полета трябва задължително да се купи от тях. Много странно до сега не съм имал такъв случай.

Ами лети от Германия, какъв е проблема?

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, borislavpetkov84 каза:

Оказа се, че цената е за германци и полета трябва задължително да се купи от тях. Много странно до сега не съм имал такъв случай.

Регистрирай се като германец. Дай реален телефон, но адрес в Германия - на хотел например. При комуникацията с агента ще стане ясно дали номера минава и дали ще можеш да откажеш полета на по-късен етап.

/Това е начин, по който руски туристи резервират директно и успяват без даже да са член на ЕС./

 

Иначе същият круиз за 819 евро на човек без такса обслужване - 14 нощи

https://www.dreamlines.ru/kruiz/udivitelnyy-kruiz-16312502#/selectedSail=16312505

 

П.П. Провери цената на полета и ако с нея общата цена става по-висока спрямо твоята цена на билет и горния вариант е въпрос на избор.

        Не зная от къде летиш, но 700 лева за директен полет е добра цена  /освен ако полета не е лоукост/.

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Таньо каза:

Регистрирай се като германец. Дай реален телефон, но адрес в Германия - на хотел например. При комуникацията с агента ще стане ясно дали номера минава и дали ще можеш да откажеш полета на по-късен етап.

/Това е начин, по който руски туристи резервират директно и успяват без даже да са член на ЕС./

 

Иначе същият круиз за 819 евро на човек без такса обслужване - 14 нощи

https://www.dreamlines.ru/kruiz/udivitelnyy-kruiz-16312502#/selectedSail=16312505

 

П.П. Провери цената на полета и ако с нея общата цена става по-висока спрямо твоята цена на билет и горния вариант е въпрос на избор.

        Не зная от къде летиш, но 700 лева за директен полет е добра цена  /освен ако полета не е лоукост/.

 

 

 

 

 

 

Полета ми е от Брюксел и е с Air Belgium, като имаме 23 кг багаж и хапване на борда. Полета ми е идеален, защото на 7 януари кацаме в 15 ч., а кораба отплава в 23 ч. и на връщане кораба пристига в 7 сутринта, а полета е за 16 ч.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 3 часа, borislavpetkov84 каза:

Оказа се, че цената е за германци и полета трябва задължително да се купи от тях. Много странно до сега не съм имал такъв случай.

 Имала съм два подобни случая. В първия- круиз за англичани, казаха ми, че може, ако имам английска банкова карта. Или някой близък да плати с нея. При втория случай -пакет за немски туристи, ми помогна служител от ТА. Тя плати чрез агенцията веднага, а аз платих на нея.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Купи си през немския сайт. Последния круиз които направихме точно преди пандемията декември 2019 беше точно до Гваделупе , беше през немски сайт . Предимството през немските сайтове, че не плащаш такса обслужване, което за 14 дни се е точно 140 евра за човек.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 часа, borislavpetkov84 каза:

Полета ми е от Брюксел и е с Air Belgium, като имаме 23 кг багаж и хапване на борда. Полета ми е идеален, защото на 7 януари кацаме в 15 ч., а кораба отплава в 23 ч. и на връщане кораба пристига в 7 сутринта, а полета е за 16 ч.

Не бих рискувал с полет пристигащ същия ден.Така почти си бяхме отървали круиз във фиордите.Кораб не се гони.Винаги си давам ден аванс.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 12 часа, ZORI каза:

Купи си през немския сайт. Последния круиз които направихме точно преди пандемията декември 2019 беше точно до Гваделупе , беше през немски сайт . Предимството през немските сайтове, че не плащаш такса обслужване, което за 14 дни се е точно 140 евра за човек.

Сайта seascanner е реално немски, но го има и в английски вариант. И наистина само в този сайт такса обслужване е включена в цената, а във всички други сайтове не е включена.

Връзка към коментар
преди 16 минути , borislavpetkov84 каза:

Сайта seascanner е реално немски, но го има и в английски вариант. И наистина само в този сайт такса обслужване е включена в цената, а във всички други сайтове не е включена.

Немският сайт е https://www.kreuzfahrtberater.de/ и всъщност аз го познавам и съм чеквал и там. 

Съмнявам се обаче само в този сайт да са включени задължителните бакшиши. Офертите на Costa обикновено навсякъде са с включени бакшиши, ако всъщност това имаш предвид. Ето един пример - Westliches Mittelmeer Kreuzfahrten mit der Costa Smeralda der Reederei Costa Kreuzfahrten ab dem Hafen Savona (Italien) bis Savona (Italien) - Seereise 71386 (e-hoi.de) 

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Pantelej Putnik каза:

Немският сайт е https://www.kreuzfahrtberater.de/ и всъщност аз го познавам и съм чеквал и там. 

Съмнявам се обаче само в този сайт да са включени задължителните бакшиши. Офертите на Costa обикновено навсякъде са с включени бакшиши, ако всъщност това имаш предвид. Ето един пример - Westliches Mittelmeer Kreuzfahrten mit der Costa Smeralda der Reederei Costa Kreuzfahrten ab dem Hafen Savona (Italien) bis Savona (Italien) - Seereise 71386 (e-hoi.de) 

 

Където и вляза да проверя този конкретен круиз, дори и в сайта на Коста е написано, че цената е без бакшиша и бакшиша е 10 евро на номер на човек

Връзка към коментар

Значи да ви кажа какво стана с круиза. Оказа се, че цената е супер, но има изискване да се ползва полет на Коста и тъй като икономи класата е свършила има само премиум икономи на цени от 1500€ за двупосочен билет на човек от Франкфурт. Прекалено хубаво беше за да е истина 😀

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 41 минути , borislavpetkov84 каза:

Значи да ви кажа какво стана с круиза. Оказа се, че цената е супер, но има изискване да се ползва полет на Коста и тъй като икономи класата е свършила има само премиум икономи на цени от 1500€ за двупосочен билет на човек от Франкфурт. Прекалено хубаво беше за да е истина 😀

 

Защо не вземете 7 дневен круиз от друг сайт в този период и ползвате билетите, които са удобни за вас.

Няколко дни на карибски  остров винаги са бонус.

1472064272_.png.34e33e9da124e20d11ca53449bf018c9.png

https://cs.cruise.com/cs/forms/CruiseResultPage.aspx?skin=1&phone=888-333-3116&pin=&token=&did=1&mon=1%2F1%2F2022&len=6|9&nr=n&pid=8818&sort=2

 

1897293443_.png.74d4575fba2f5ec522ab23dbf64e81cb.png

https://cs.cruise.com/cs/forms/CruiseResultPage.aspx?skin=1&phone=888-333-3116&pin=&token=&did=1&mon=1%2F1%2F2022&len=6|9&nr=n&pid=9539&sort=2

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Таньо каза:

 

Защо не вземете 7 дневен круиз от друг сайт в този период и ползвате билетите, които са удобни за вас.

Няколко дни на карибски  остров винаги са бонус.

1472064272_.png.34e33e9da124e20d11ca53449bf018c9.png

https://cs.cruise.com/cs/forms/CruiseResultPage.aspx?skin=1&phone=888-333-3116&pin=&token=&did=1&mon=1%2F1%2F2022&len=6|9&nr=n&pid=8818&sort=2

 

1897293443_.png.74d4575fba2f5ec522ab23dbf64e81cb.png

https://cs.cruise.com/cs/forms/CruiseResultPage.aspx?skin=1&phone=888-333-3116&pin=&token=&did=1&mon=1%2F1%2F2022&len=6|9&nr=n&pid=9539&sort=2

 

Благодаря за инфото, но през италианската версия на Коста цената за същия круиз за трима е 1800 евро без бакшишите, като с бакшишите излиза 2268 евро, което ни устройва и най-вероятно ще го купим от сайта на Коста. Има и безплатно анулиране до 15 дни преди тръгване и застраховка за Ковид. Просто като сравня, че за 8 нощувки на Малдивите ол инклузив на водна вила ни излезе същото като пари и си мисля, че не е толкова скъпо, а и се надъхахме много за този, защото има много острови.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, borislavpetkov84 каза:

Благодаря за инфото, но през италианската версия на Коста цената за същия круиз за трима е 1800 евро без бакшишите, като с бакшишите излиза 2268 евро, което ни устройва и най-вероятно ще го купим от сайта на Коста. Има и безплатно анулиране до 15 дни преди тръгване и застраховка за Ковид. Просто като сравня, че за 8 нощувки на Малдивите ол инклузив на водна вила ни излезе същото като пари и си мисля, че не е толкова скъпо, а и се надъхахме много за този, защото има много острови.

Честно казано нощувките в Малдивите са ви излезли супер евтино. За водна вила на ол инклузив си е многооо добра цена. Може ли името на хотела?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Роми каза:

Честно казано нощувките в Малдивите са ви излезли супер евтино. За водна вила на ол инклузив си е многооо добра цена. Може ли името на хотела?

Sun island resort and spa е хотела. Резервацията я направих през Агода и беше с безплатно анулиране. Първата резервация беше 2000 лв. за двама, но след няколко анулации и нови резервации паднахме на 1400 лв. за двама. Освен това си договорих сам трансфера и той излезе със 100€ по-евтино от трансфера на хотела.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, borislavpetkov84 каза:

Благодаря за инфото, но през италианската версия на Коста цената за същия круиз за трима е 1800 евро без бакшишите, като с бакшишите излиза 2268 евро, което ни устройва и най-вероятно ще го купим от сайта на Коста.

Ако не сте членове на Costa club, на кораба се регистрирайте, и при следващи плавания ползвате добри бонуси. Не са отстъпки от цената, а подаръци и развлечения.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Бъдни вечер и Коледа на борда на Costa Toscana 5*  на вода от 2021 година за 389 евро и каюта с балкон за 499 .

 

Деца под 18 години (максимум две) пътуват безплатно, при условие че са настанени в ЕДНА каюта с 2 възрастни.

Плащат само пристанищни такси  и бакшиши. Възрастите дължат такса обслужване 10 евро на човек на ден.

 

1496893035_.png.8afa0b8281c92ff47436ecddb1f70b52.png

1100757458_.png.100f6dd5479dadfa50ca9e9652b904dc.png

 

https://www.dreamlines.ru/kruiz/neotrazimoye-puteshestviye-na-costa-toscana-15804144?sc_src=email_1783465&sc_lid=106262371&sc_uid=Xyb7H2otRt&sc_llid=39874&sc_customer=ba7360a10ebaf204e134050b96435c7df0be5b37&utm_source=newsletter_dl&utm_medium=email&utm_campaign=RU_20210713&utm_content=n2_button#/selectedSail=15804145

 

 

Самолетни билети и трансфери до 100 евро на човек + 1 ... 3 дни бонус Барселона.

735402509_.png.d1f1f32e5eccbd0498f84383330dcd46.png

  • Харесвам 3
  • Благодаря 2
  • Браво 2
Връзка към коментар

Здравейте. Прочетох, че има нови изисквания за слизане от борда на пристанището и изискването било, че можеш да слезеш само ако си купиш екскурзия от кораба. Моята информация е за Карибите, но има ли някой друг такава информация, защото ако е така човек ще е доста ограничен и круиза няма да излезе много евтин?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз четох, че само ако си ваксиниран, можеш да слизаш от кораба

...опаааа "мандалото лопна"..такива като мен неваксинирани какво правим. Май това ще е нещото, ако някой ден ме накара да си направя ваксината. Проверете конкретно за определя кораб, какви са изискванията

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, borislavpetkov84 каза:

Здравейте. Прочетох, че има нови изисквания за слизане от борда на пристанището и изискването било, че можеш да слезеш само ако си купиш екскурзия от кораба. Моята информация е за Карибите, но има ли някой друг такава информация, защото ако е така човек ще е доста ограничен и круиза няма да излезе много евтин?

Към момента само Celestyal cruises позволяват да се слиза от корабите им без организирани екскирзии. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.