Прескочи до съдържание

Круизи - промоции, Last minute, новини...


Препоръчани мнения

От този маршрут съм била на Барбадос, Антигуа, Тортола, Гваделупа, Санта Лучия и Доминиканската република.

Барбадос и Антигуа - страхотни плажове и природа.

Тортола - бяхме на ботаническа градина.

 Санта Лучия - ходихме с катамаран до Питоните- скални възвишения, които мисля че са действащи вулкани,

около които имаше бълбукащи кални гейзери и серни изпарения.

Гваделупа- повече в градска среда обикаляхме. Ходихме на аквариум / последния ден докато чакаме да дойде време са полета/ - малък но ми се видя интересен.

Доминаканска република - не успях да разгледам много бяхме на организирана екскурзия, поради предупреждения за "бандитска обстановка".

Действително всички сгради които ведяхме от автобуса бяха с решетки на прозорците и балконите.

Като цяло на всякъде плажове и природа , а за любителите на  ром - идеално място за дегустация и не само.

Като фавирити за мен бих казала - Барбадос и Санта Лучия.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 6 часа, Pantelej Putnik каза:

Има интересни предложения. На мен ето тези ми грабнаха вниманието:

Screenshot_20231109_195448_Chrome.jpg.9b7340ba40ec529143e97b8b5e81cf12.jpg

 

Screenshot_20231109_195709_Chrome.jpg.a0787855736c741068b2d9c5c7e95b91.jpg

 

Screenshot_20231109_195816_Chrome.jpg.731fdb63a797d99927a4f16dd705002c.jpg

Братле, ти уж все нямаш повече дни отпуск (като повечето от нас), и по все по-продължителни пътувания се заглеждаш 🙂

Кажи какви вълшебства правиш, че успяваш? И аз пътувам между 45-60 дни на година, ама И за круиз вече наисина няма кога 😁

Или казваш "то за мечти пари и време не са нужни" 🙂

 

И за да не е изцяло оффтопик, да ти отговоря и аз на въпроса, въпреки че не съм ги посещавал с круизен кораб, а съм летял до тях, но ако търсиш наистина яки плажове, този на St. Lawrence Gap до Oistins в Барбадос, и Runaway Beach на Antigua, са ми в топ3 от Карибските, на тези острови, на които съм бил до момента.

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 22 минути , Branko каза:

шшшът, тихо 😂😂😂

 Е ти сега така го отдели хубаво да се вижда, после ми шът-каш 🤣

Не ми брой дните и ти, ами по-добре кажи на човека този Runaway beach ли беше якия плаж на Антигуа?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 5 часа, wilks каза:

Братле, ти уж все нямаш повече дни отпуск (като повечето от нас), и по все по-продължителни пътувания се заглеждаш 🙂

Работата е там, че само ги заглеждам, но се облизвам като гладно куче. За 2024 вече е планирана отпуската, дори е овърбукт 😄

Тези двата по-дълги круиза от избора ми са ми мечта и имам другарче за стая, но това не може да се случи преди 2025. За началото на 2025 обаче нищо няма да резервирам, че нали ще ходим на Антарктида 😃

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
На 17.09.2023 г. в 22:39, ZORI каза:

Направи запитване и те ти връщат, пращаш дани, както са поискали и чак тогава те депущат и ти пращат линк през които да платиш.. На румънски са ми пратили заявката, но направих резервация, платих 30%, до сега всичко изглежда нормално, че аз самата имах малко притеснения. Цената е супер, надявам се всичко да е така. Ако си решил, действай докато ги има тези цени.

Дали имаме вече краен резултат от резервацията и може ли да се има доверие на този сайт?

 

Връзка към мнение

Спомняте ли си онези предложения за круизи за черния петък от страница назад в тази тема?

Ето на каква цена ги предлагат българските фирми

image.png.ac17407a885a5d1b7abc41abf8025d89.png

 

И понеже много ме е яд на такива печелбари им пуснах на сайта ето тази сметчица

image.png.d64dd77219010ffcb03376172bd41eed.png

*Това са предложените от тях хотели за същия период.

 

Нека хората да си знаят. 🤣 Гаден съм, нали?!

  • Харесвам 2
  • Браво 6
Връзка към мнение

Ех, тази Антарктида! Който има време и възможност, ето нещо за без пари. В тази цена е включен и самолетен билет!!!

image.png.96eba842622e22df6895eee08e34002a.png

 

П.П. Добре де, защо винаги когато целенасочено търся за Антарктида, няма добри предложения, а сега, когато вече нямам свободно време, точно сега идва такова предложение на такава цена!?! Не е честно! 😆 

Имате ли желание за Антарктида, а и време през този декември - отивайте! Това е за без пари. Дано и аз да уцеля такава цена през 2025 г. Само да не стане като в онзи лаф - Докато кравата на сиромаха се разгони, на бика му падне ....... настроението. 🤣🤣🤣

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Такива огромни спестявания винаги идват внезапно и неочаквано. 

Опцията "дано да ми се падне пак когато съм готов" никога не се е случила при мен 😀

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 14 минути , neuromancer каза:

Опцията "дано да ми се падне пак когато съм готов" никога не се е случила при мен 😀

Снощи гледах документален филм за експедиция с малък кораб в Антарктида. Същата като тази, която искаме с една малка група магеланци да направим. Това е знак! Сигурен съм, че ще си намерим това, което търсим и то ще бъде на разумна цена. Който търси - намира 🙂 

 

@Mary, тагвам те, защото знам, че сте в онази част на света и може да ви мине лудата, но велика мисъл да се качите и на това корабче. 🙂 Виж предложението по-горе. 

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 11 часа, Pantelej Putnik каза:

тагвам те, защото знам, че сте в онази част на света и може да ви мине лудата, но велика мисъл да се качите и на това корабче. 🙂 Виж предложението по-горе. 

Дано дойде такова време, когато мога да скачам без проблем от Великденски остров към Антарктида в едно пътуване. 

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Погледни Коста Тоскана от немските сайтове. В цената децата и бакшишите са включени. Започваха от 349 евро на човек. Спрях да ги следя, тъй като и мен като Люба самолетните билети ме отказаха.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

vladimira & luba rizova, благодаря ви! Не знам как ще ги наместя хем круиза да е на добра цена, хем самолетните билети...поне решихме въпроса с кабините - майка ми ще дайде с нас и тя ще е с едното дете в отделна кабина. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 1 минута , Madonna каза:

vladimira & luba rizova, благодаря ви! Не знам как ще ги наместя хем круиза да е на добра цена, хем самолетните билети...поне решихме въпроса с кабините - майка ми ще дайде с нас и тя ще е с едното дете в отделна кабина. 

Кой круиз избрахте?

Връзка към мнение
На 23.11.2023 г. в 4:32, Mary каза:

да скачам без проблем от Великденски остров към Антарктида

Звучи като много добра комбинация! :smile3:

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

https://book.cruisedirect.com/swift/cruise/package/1474283--7-night-iob-charter?siid=294662 - 7 NIGHTS CARIBBEAN EASTERN CRUISE

 

Departing From: Piraeus

Duration: 7 Night

Departure Date: Aug 31, 2025

Ship: Azamara Pursuit

Destination: Piraeus

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 43 минути , Дънди каза:

https://book.cruisedirect.com/swift/cruise/package/1474283--7-night-iob-charter?siid=294662 - 7 NIGHTS CARIBBEAN EASTERN CRUISE

 

Departing From: Piraeus

Duration: 7 Night

Departure Date: Aug 31, 2025

Ship: Azamara Pursuit

Destination: Piraeus

Много добро, ама чак 2025 година да му се невиди.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Правила съм този маршрут. Не е нещо уау, но който харесва Гърция, предполагам ще му хареса.

А защо са го кръстили "карибски"?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , Яничка каза:

Правила съм този маршрут. Не е нещо уау, но който харесва Гърция, предполагам ще му хареса.

А защо са го кръстили "карибски"?

Е те , това е въпроса....някаква грешка ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 33 минути , Дънди каза:

Е те , това е въпроса....някаква грешка ?

 

А има ли някакви особености при резервация от този сайт за неамериканци? Харесах разни около Дубай през Декември/Януари.

Връзка към мнение
преди 2 минути , Madonna каза:

 

А има ли някакви особености при резервация от този сайт за неамериканци? Харесах разни около Дубай през Декември/Януари.

Аз лично не съм го ползвала, нека друг някой се включи..

Връзка към мнение
преди 19 минути , Madonna каза:

 

А има ли някакви особености при резервация от този сайт за неамериканци? Харесах разни около Дубай през Декември/Януари.

От къде изобщо стигна до запазване. Аз изкаевам листа с круизите и не виждам бутон за резервация ?

Връзка към мнение

4 Day cruise from Marseille to Barcelona 😉

Cruise_fernando-jorge-ZZ77krSCvm8-unsplash-e1692093594126.jpg?resize=900%2C300&ssl=1

Costa: 4-Day full board cruise from Marseille, France to Barcelona / Savona for €129 (service fees included) per person in inside cabin for 2 people. Get a cheap cruise from France by Costa Pacifica. The price does not include alcohol on board.

image_2023-11-28_225119767.png?resize=14

Costa Pacifica is a Concordia-class cruise ship for Costa Crociere. She was handed over to Costa Crociere on 29 May 2009. Her sister ships, Costa Concordia and Costa Serena, were launched in 2006 and in 2007, with Costa Favolosa and Costa Fascinosa launched in 2011 and 2012 respectively.

paci.jpg?resize=1291%2C456&ssl=1

Price given above is for 2 people!

Travel dates:

13 – 16 April 2024

Route:

Marseille – Barcelona  Savona

pacif.jpg?resize=1184%2C738&ssl=1

Full board accommodation (breakfast, lunch, afternoon coffee, dinner, snacks during the day). There will be possible to use for free-on-board facilities. Participation in all recreational activities, entertainment programs on board, musical shows, cabaret dances and programmed festivals during the cruise.

f.jpg?resize=890%2C627&ssl=1 ff.jpg?resize=891%2C598&ssl=1

Where to book?

Visit Costa Cruises

/Savona for €129 per person

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.