Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

Щом сме почнали с поздравите, аз ви ги връщам с това :)

.. и почти ми идва да ви събера на бира в събота :blush: .

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ели, последното ти "повторение" как точно да го разбираме, че доста лично ми прозвуча... :P

 

По повод случващото се наоколо:

 

 

Mother, should I build the wall?
Mother, should I run for President?
Mother, should I trust the government?
Mother, will they put me in the firing line?
Is it just a waste of time?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

След като тия дни съм достатъчно гадна да пускам само песни със злобни текстове ;) мисля, е време за нещо по-.......хм, който иска да си добави точната за себе си дума :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз също не съм им фен, но имам доста приятели, които бяха на концерта в петък - общото впечатление е, че тази година е било доста по-слабо от 2010. Даже терена е бил наполовина затворен и съответно празен.

Нямало е "Zdraveite Sofia! It's good to see you again! You are so fu*kin' great" и т.н. както ни "разглезиха" всички групи, които идват за втори, трети или шести път в България.

Май отвън из Борисовата е имало повече хора насядали с бири, отколкото вътре на стадиона, където са били не повече от 10-12 хиляди.  :rolleyes:

Направили са си шоуто и пироефектите, и до там

Връзка към мнение

Рамщайн специално никога не са по фамилиарченето, излизат, изкарват си шоуто с германска точност до последния милиметър и до там. Евентуално 1-2 думи на български :) Честно казано аз предпочитам такова поведение пред заучени надъхващи реплики тип: Hello.......You are the best audience, we re so happy to be in....We will be coming again, you are great. Където ..... се заменя със съответния град, в който е групата, останалото еднакво до последната запетайка. И не преувеличавам тук, точно след концерта на металика на националния стадион на другия ден пътувахме за морето и слушахме в колата лайв на металика от стокхолм от преди няколко години. Абсолютно същите реплики, само че София заменено със Стокхолм, до последната думичка. Прихнахме всички като ги чухме. 

 

Та аз предпочитам рамщайнския начин на контакт с публиката, може да не е особено изразителен, но пък не е фалшив. За истински контакт с публиката истината е в малки клубчета, а не стадиони, както бях на последните ми два концерта в такива клубчета на Offspring и Garbage, и то по-скоро вторите, първите също си караха по сценарий. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Така е, съгласен съм с горното. Въпреки това за мен е истинско удоволствие да ходя на концерти на майстори-разказвачи на приказки. Макар и твърде малко, все още се намират и такива артисти, които буквално омагьосват публиката с интересни истории. Но, по правило, както казва Георги, това се случва извън стадионите...

 

 

 

Връзка към мнение

Преди няколко дни си отиде и този колос на съвременната музика. Отиде си така, както и живя - тихо и кротко, някъде там в поредната каравана на междущатски път...

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ee66EV23Do8

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.