Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

И тези станаха "мейнстрийм". Току-що тази композиция звуча като фон по време на изпълнение от програмата по фигурно пързаляне от олимпийските игри:

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес установих, че тази песен пасва и на двата празника - има и нещо трифонско, и нещо валентинско:

 

Well, show me the way to the next whiskey bar

...

Well, show me the way to the next little girl.... :wub:

 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Днес установих, че тази песен пасва и на двата празника - има и нещо трифонско, и нещо валентинско:

 

Well, show me the way to the next whiskey bar

...

Well, show me the way to the next little girl.... :wub:

 

 

Само като видях снимката на Джим и бях на 90% сигурен коя песен си пуснал, любима :)

Връзка към коментар

Ето за такива моменти си заслужава да живее човек! Никога няма да забравя тази вечер и наистина е хубаво, че има документ, който да ми напомня, че това не беше просто сън, а реалност...

 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Ще го бъде ли най-после? Стоунс преди малко обявиха официално първите дати от европейското турне.

 

Да, аз също видях. До две седмици ще обявят и още европейски дати. Ако имаш предвид концерт в България, трябва да те разочаровам. Само един български промоутър има право да покани Стоунс за концерт в България. Преди около месец в разговор с един от собствениците на този български промоутър го попитах за евентуална възможност за концерт на Стоунс в София. Отговорът беше отрицателен. За U2 обаче е сигурно, но чак през 2016 г. Това е положението...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ше се ходи я в маджарско, я в сръбско (малко вероятно да повторят пак там), или в гръцко. Или по-далеч. Може и да се организираме за магеланска агитка, в случай че има интерес и у други желаещи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само да не съвпадне с други планирани пътувания и да бъде някъде наоколо...

Оууу верно, че го има и момента с другите вече планувани пътувания. Малко ме е срам, ама ще призная, че ми се е случвало и това преди години. Имах си билет за Лондон за музикален фестивал по време на August Bank Holiday. Февруари като излезе новината, че Мадона ще идва, взех че купих билет за концерта й по същото време без изобщо да осъзная каква глупост съм направил.  :lol:

Да видиш после как се пускат обяви из нета за продажба на билет, за който няма търсене. Ама накрая много се изкефих като отлитах за Лондон, защото самолета мина точно над стадиона със сцената, и успях да я видя отгоре (сцената, за Мадона вече не ми пукаше).

Връзка към коментар

От някакъв международен форум на Стоунс има слухове за различни дати. Засега няма нито една спомената на Балканите. Но пък се споменава Тел Авив, иначе Атина/Истанбул може да е вероятно ако има някъде в района. Мен и двете не ме устройват, говори се за "Сан Сиро", който съм го планирал за U2. Ще дебнем, планирам посещение 

 

А защо темата не излиза в "последни дискусии"?

 

Между другото, не съм особено впечатлен от това, което виждам и чувам в youtube относно турнето в Азия. Дали ще бъде Европа с различна сцена? Разбира се, друго си е на живо, но все пак се придобива представа. Предните турнета са с далеч по-грандиозна сцена, каквато подобава за група от такъв ранг.

Редактирано от Spqr
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.