Прескочи до съдържание

Тема за рок/блус музика и производни - класически рок, арт, прог, хард, хеви, метъл, ню-уейв, алтърнатив...


Препоръчани мнения

Относно цената на билетите при евентуален концерт на U2 в новата зала. Това без сериозен спонсор, който да покрие поне 30% от хонорара няма как да стане. Не искате да научавате колко би струвал най-евтиния билет без наличието на спонсор. Дори и с него, билетите ще бъдат в диапазона между 100 и 200 лева. Отделно ВИП билети. На стадион нещата се променят коренно и именно затова идеята на българския организатор е този концерт да се случи на националния стадион. За Гилмор е вярно, че се водят преговори, но няма да е на античния в Пловдив, а отново в новата зала. Аз не вярвам, но не ми пречи да се надявам. Водят се преговори и с MUSE, но там дори не се надявам...

Връзка към коментар

Тъкмо приключих с DVD-то. В сряда, в зала "България", ни очаква поредна вълшебна среща със семейната група. Да не кажете, че не съм предупредил навреме! Билети май все още се намират. Страхотни акустични аранжименти, превъзходни гласове на Лий и Винсънт, поредна забава с "one man show" (в ролята Дани Кавана), който отново на живо с помощта на публиката записва луупове и изгражда пълнокръвна рок музика по време на акустичен концерт...

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

В италианските медии има слухове за Дейвид Гилмор в два или три града. Очаквано Венеция - Сан Марко  :rolleyes:, Таормина в античния театър  и евентуално Рим.

 

Да си припомним кадър от легендарния концерт на Пинк Флойд във Венеция.

Редактирано от Spqr
Връзка към коментар

Като стана въпрос за U2.Някой знае ли,къде ще може да се гледа отложения концерт от Париж на 14.11 за 06.12?Който ще е на живо по HBO.Но по кой от каналите на HBO ще е?

Връзка към коментар

Някой знае ли,къде ще може да се гледа отложения концерт от Париж на 14.11 за 06.12?

 

Две са датите, оставащи за Париж. Вторият на 7.12 ще е този, който ще го дават по HBO. 

 

Източник от тук.

 

The concert on Monday 7th December 2015 will be filmed live and will be shown on HBO at 9:00pm ET.

Връзка към коментар

В италианските медии има слухове за Дейвид Гилмор в два или три града. Очаквано Венеция - Сан Марко  :rolleyes:, Таормина в античния театър  и евентуално Рим.

 

 

 

Извън слуховете имаме и потвърдени нови четири дати за "Роял Албърт Хол" през септември, 2016 г., като официалната продажба мисля, че е стартирала днес...

Мда,7.12.Благодаря.Ако все пак някой знае бар в София ,където може да се гледа и ще ходи,бих се присъединил

 

Мисля, че става дума само за американската версия на HBO. Аз лично съм абониран за европейската, която се разпространява в България, но в програмата липсва този концерт...

Връзка към коментар

Родните рок радия плюс рок заведения са доста застинали в миналото, направо са си задръстени. Налага се определен стил музика от 60-те, 70-те и 80-те. Отказът от модерността в обществото ни се усеща силно в музиката. Били Айдъл е по-въртян от Muse. А Уайтснейк повече от U2. За мен не е нормално, но съм се премирил. 

 

With or without you много ми хареса на това турне

 

Другият силен момент е разбира се Streets, но не с такъв заряд, какъвто очаквах.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен турнето в Амстердам ми хареса също.Въпреки,че не изпълниха "angel of harlem".Но турнето 360 си ми остава на сърцето най много,концерта в Дъблин.

А "every breaking wave" ми хареса много от сегашното турне

Редактирано от Branko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

по случайност и за голям мой късмет новите дати за отменените след терористичните атаки в Париж концерти на U2 съвпадат с пътуването ми натам (планирано преди 8 месеца), живот и здраве след 48 часа ще съм пред Accorhotels arena с билет за iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour  :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Е страхотно е ,че ще бъдеш на концерта. Аз не се "мобилизирах": и не се   пласирах на концертите нито в Англия ,нито в Ирландия , но се надявам слуховете да се окажат верни и наистина март 2016 да ги видя в Barclaycard Centre в Мадрид. Абе може и да ми е писано да не стъпя на техен концерт( за концерта  в Истанбул през 2010 имах билет, но влязох в болница и .... така все се раминавам)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

 

Другият силен момент е разбира се Streets, но не с такъв заряд, какъвто очаквах.

 

Честно казано аз също останах разочарован когато видях на живо Streets, а е една от най-любимите ми композиции на ирландците, особено в култовото изпълнение от Rattle and Hum...

Връзка към коментар

Бе то цялата концепция на турнето е да са по близо до публиката и да има повече разговор и закачки с нея.За това и са само в зали.

360, беше много по яко турне

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Най-обичаният италиански рок артист. Интересното е, че в Италия е най-големият от 80-те години, а извън пределите на страната е доста непопулярен. От известно време го слушам. За концертите му... какво да кажа. 4 дати на Сан Сиро и 3 на Олимпико е годишната му норма.

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.