Прескочи до съдържание

Светли vs. тъмни


goldeneyeful

Препоръчани мнения

Питахме за красивите жени и къде ги има, дайте сега да разберем кои са по-харесвани - тъмните или светлите окраски. Всички знаем, че русо гладно нема. Аз съм била и руса. :) Нека разберем дали е разбит мита за русокосите хубавици. Лично за себе си, разбира се като жена, като че ли клоня повече към светлите мъже. Но, всяко правило си има изключение. :D

Имам молба, само да не се превръща темата в спор, кой е по- по- най-. Споделете просто Вашето предпочитание. 

 

 

:P

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Зависи от конкретния екземпляр, не мога да направя такова обобщение :P Харесват ми и руси, и черни, и червени, всякакви :D Знам какви не харесвам - изрусени перхидролки с поникнали черни корени :lol: И също сравнително млади жени с бели косми в косата, е поне една къна може да си удари :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мда, Поли и тоя момент го има - всеки си е с "идеалния" образ в главата, но рядко попадаш на точно такъв човек  :)

Тук да споделя, че заобичах сините очи..., макар че до преди това в главата ми се въртяха други идоли..точно както казваш!  :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Знам какви не харесвам - изрусени перхидролки с поникнали черни корени :lol:

Тия аз им викам "метлива циганка", но мислех, че иде реч за тъмни/светли как те е майка родила, а не в какъв цвят си се боядисала.

 

Кестеняви със зелени очи.  Не обичам синеоките.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, така е. Всичко е строго индивидуално.  Истината е, че има много красиви мъже с правилни черти, по тъмни като окраска. Русите .... хм, като се замисля повече се слива пейзажа при тях. :rolleyes:

Стенк, червената коса много трудно се поддържа. :D

Връзка към коментар

Зависи от конкретния екземпляр, не мога да направя такова обобщение :P Харесват ми и руси, и черни, и червени, всякакви :D Знам какви не харесвам - изрусени перхидролки с поникнали черни корени :lol: И също сравнително млади жени с бели косми в косата, е поне една къна може да си удари :)

По едно време беше много модерно корените да се отличават от русия цвят, т.е. леко да са пораснали.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Принципно,тъмна коса и светли очи, ама има много по-важни фактори. Не се влияя много много от външният вид на човек. :)

Наистина това не е най-важното, затова и написах "предпочитание". Има още доста градивни и определящи фактори, въпросът е чисто визуално как стоят нещата. :) Чувала съм от познати, че тъмните са по-страстни, по-горещи, по-палави в секса.  :rolleyes:

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Да, така е. Всичко е строго индивидуално. Истината е, че има много красиви мъже с правилни черти, по тъмни като окраска. Русите .... хм, като се замисля повече се слива пейзажа при тях. :rolleyes:

Стенк, червената коса много трудно се поддържа. :D

Говоря за естествените иначе то сигурно и русото трудно се подържа,

Като е станало дума вие колко естествено руси българки познавате ? Ама говоря за истински русо от типа на славянското и скандинавското , а не пепелявите разновидности ... аз не познавам нито една.

 

Относно секса според познати тия с тъмните аероли на гърдите са много по-страстни , но хайде стига небивалици ... аха забравих , че циганките били по-горещи там долу. Мисля доста градски легенди се ширят.

Редактирано от stenk
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Говоря за естествените иначе то сигурно и русото трудно се подържа,

Като е станало дума вие колко естествено руси българки познавате ? Ама говоря за истински русо от типа на славянското и скандинавското , а не пепелявите разновидности ... аз не познавам нито една.

да призная, май и аз. :rolleyes:

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Говоря за естествените иначе то сигурно и русото трудно се подържа,

Като е станало дума вие колко естествено руси българки познавате ? Ама говоря за истински русо от типа на славянското и скандинавското , а не пепелявите разновидности ... аз не познавам нито една.

 

Относно секса според познати тия с тъмните аероли на гърдите са много по-страстни , но хайде стига небивалици ... аха забравих , че циганките били по-горещи там долу. Мисля доста градски легенди се ширят.

Не знам, няма и как. Просто споделям какво съм чула от хора с богат стаж в бранша. :) Като се замисля, наистина са легенди. :rolleyes:

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Е аз някъде споменах , че много харесвам азиатките , които почти неизменно са с прави черни коси и светла кожа.

Всъщност няма модел за който да кажа - тези по презумция не ми допадат -:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е аз някъде споменах , че много харесвам азиатките , които почти неизменно са с прави черни коси и светла кожа.

Всъщност няма модел за който да кажа - тези по презумция не ми допадат - :)

За моделите е ясно, по-интересно е глобалното.

Връзка към коментар

По едно време беше много модерно корените да се отличават от русия цвят, т.е. леко да са пораснали.

Стига бе... ми сега с това " омбре" ..то си е същото.. по прораснало малко повечко... :P 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, така е. Всичко е строго индивидуално.  Истината е, че има много красиви мъже с правилни черти, по тъмни като окраска. Русите .... хм, като се замисля повече се слива пейзажа при тях. :rolleyes:

Стенк, червената коса много трудно се поддържа. :D

Това направо като лична обида то възприемам :D

Редактирано от Hayasko
Връзка към коментар

Наистина това не е най-важното, затова и написах "предпочитание". Има още доста градивни и определящи фактори, въпросът е чисто визуално как стоят нещата. :) Чувала съм от познати, че тъмните са по-страстни, по-горещи, по-палави в секса.  :rolleyes:

Айде пак чула, казали й.... :D Признай си, че си проверила лично, свои хора сме се събрали тука :D

Редактирано от Hayasko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.