Прескочи до съдържание

Светли vs. тъмни


goldeneyeful

Препоръчани мнения

Това направо като лична обида то възприемам :D

Е, хубава работа, там точно, кратко и ясно съм написала, че повече си "падам" по светли, значи ги харесвам. Разбирам, че и ти спадаш към този разред. `Айде молА ТА да не се обиждаш ...  :P

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Айде пак чула, казали й.... :D Признай си, че си проверила лично, свои хора сме се събрали тука :D

Как точно съм ги пробвала, все още не съм минала в другата страна. :D  Свои, свои, колко да сме си свои ... Виж какво, вземи намери инфо за мен от първа ръка, щом толкова те интересува. Така ще си най-сигурен, аз няма как да ти отговоря и да се определя себе си. :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Е, хубава работа, там точно, кратко и ясно съм написала, че повече си "падам" по светли, значи ги харесвам. Разбирам, че и ти спадаш към този разред. `Айде молА ТА да не се обиждаш ...  :P

Еми добре, щом са молаш, кво дъ тъ прайм :D

Връзка към коментар

Как точно съм ги пробвала, все още не съм минала в другата страна. :D  Свои, свои, колко да сме си свои ... Виж какво, вземи намери инфо за мен от първа ръка, щом толкова те интересува. Така ще си най-сигурен, аз няма как да ти отговоря и да се определя себе си. :D

Добре, още от днес почвам да се оглеждам :D

Връзка към коментар

Добре, още да питам: бяла кожа - тъмна коса, тъмна кожа - светла коса или?

Аз лично предпочитам първата комбинация, втората ми напомня на една от X-мен, мисля че Буря се казваше :D

Връзка към коментар

Бялата кожа ... мани, мани.  :rolleyes: Хубаво е, ама ...

Е ся не говорим за някаква супер бяла кожа, по-скоро нормална на цвят. Освен това ти отговорих коя комбинация предпочитам, иначе правилната комбинация е тъмна кожа-тъмна коса, ама я нямаше в теста, който даде :D

Тук май само ние си говорим :P

Връзка към коментар

Е ся не говорим за някаква супер бяла кожа, по-скоро нормална на цвят. Освен това ти отговорих коя комбинация предпочитам, иначе правилната комбинация е тъмна кожа-тъмна коса, ама я нямаше в теста, който даде :D

Тук май само ние си говорим :P

Аз пък мисля, че не трябва да е от един вид, т.е. тъмно-тъмно, ами да има контраст. :D

 

Ми, ние - ние ...  :D

Връзка към коментар

Аз пък мисля, че не трябва да е от един вид, т.е. тъмно-тъмно, ами да има контраст. :D

 

Ми, ние - ние ...  :D

Пак да кажа, че си зависи от конкретния човек, поне за мен.

За солариумите съм против, приличат ми на препечени филийки, изобщо не са ми секси :D Пък и кожата имам чувството, че една такава се сбръчква.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пак да кажа, че си зависи от конкретния човек, поне за мен.

За солариумите съм против, приличат ми на препечени филийки, изобщо не са ми секси :D Пък и кожата имам чувството, че една такава се сбръчква.

Точно така, сбръчква се. Мисля даже, че в Испания първи забраниха солариумите. Не съм много сигурна обаче. :rolleyes:

И аз пак да ти отговоря - разбрахме, че е строго индивидуално, просто споделих, че е добре да има контраст.Аз имам една близка приятелка, която за мен е уникално красива, извадена е като от списание. Тъмна кожа - тъмна коса. Пълна симетрия на лицето! Дай Боже всекиму! :P

Връзка към коментар

Точно така, сбръчква се. Мисля даже, че в Испания първи забраниха солариумите. Не съм много сигурна обаче. :rolleyes:

И аз пак да ти отговоря - разбрахме, че е строго индивидуално, просто споделих, че е добре да има контраст.Аз имам една близка приятелка, която за мен е уникално красива, извадена е като от списание. Тъмна кожа - тъмна коса. Пълна симетрия на лицето! Дай Боже всекиму! :P

Е дай да я видим тази приятелка, кво я криеш само за себе си :D

Връзка към коментар

Е дай да я видим тази приятелка, кво я криеш само за себе си :D

А жена ти? Недей така, неуважително е!  :D Плюс това и тя е семейна и няма как да у друго яче. :P

Връзка към коментар

Ще я покажа и на жена ми, да види другите кви жени имат :D :D :D

Е много си гаден, сори, ама да знаеш. Това ако си ми мъж ...  :D

Между другото, като са замисля нямам нито една позната индиструал блонд, всичко е тъмни цветове. :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Що бе, като е семейна по-грозна ли става? :D :D

По-съдържателна тема тука нЕма! Поздравления и благодарности за смеха ми. :P :P :P

Иначе нещо срещу нещо си за мен е пълна безмислица.

Ама ще проверя в лексикона си от преди 108 години какво съм писала по темата.

Надявам се това по-горе да ви усмихне. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Е много си гаден, сори, ама да знаеш. Това ако си ми мъж ...  :D

Между другото, като са замисля нямам нито една позната индиструал блонд, всичко е тъмни цветове. :rolleyes:

Важното е, че използваш думата аналфабет :D Впрочем индиструал блонд също ме кефи, звучи много метълско :D

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Що бе, като е семейна по-грозна ли става? :D :D

По-съдържателна тема тука нЕма! Поздравления и благодарности за смеха ми. :P :P :P

Иначе нещо срещу нещо си за мен е пълна безмислица.

Ама ще проверя в лексикона си от преди 108 години какво съм писала по темата.

Надявам се това по-горе да ви усмихне. :)

Ама то всичко е за забавление, не само тази тема. :D Колкото до това дали е по-грозна или не, ставаше въпрос, че няма начин да не е семейна.  :D Нали знаеш, за всеки влак си има пътници - грозни, хубави, не е това най-важното. :D

Аре иди виж и пак заповядай. :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

То хубаво, но пък сега се сетих, че тези неща тогава ги пишехме на хартия. После пък, в пристъп на екологично вдъхновение /да не се бърка с геникологично, че тук все натам отиват нещата :P / ги дадох за вторични.

Та така ще си остана сега...без мнение по въпроса, тюююю.... :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

То хубаво, но пък сега се сетих, че тези неща тогава ги пишехме на хартия. После пък, в пристъп на екологично вдъхновение /да не се бърка с геникологично, че тук все натам отиват нещата :P / ги дадох за вторични.

Та така ще си остана сега...без мнение по въпроса, тюююю.... :D

Браво, сигурно си изпълнила пионерското си поръчение да предадеш 20 кг. вторични суровини :D

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.