Прескочи до съдържание

Европа - Бразилия - двупосочен от 182eur


Препоръчани мнения

Благодарение на "Таблицата" ;)

 

Възможно излитане от различни градове в Европа като Мадрид, Рим, Милано, Болоня и др.
Резервира се от бразилския Kayak
примерни дати:

 

ноември 26-30,

февруари 4-19,15-19,15-26,

февруари 15 - март 11,

февруари 15 - март 26,

март 2-7, 8-22, 9-22

Резервира се от бразилския Kayak

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 16
Връзка към мнение

кои са точните дати за карнавала за 2016 година?

От 5ти до 9ти Февруари ;)

Аз затова на линка съм закачил дати 4-19.02 ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Февруари и март 2016 е пълно с дати на тази цена.Промоцията е валидна за резервации през Viajanet.com.br и малко е съмнително цялото нещо, но пък нищо не пречи да се опита :)

Редактирано от stan4d
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сериозно се замислих за една Гвиана.Има читави полети на TAM до Макапа.И оттам Гвианите и Суринам.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Февруари и март 2016 е пълно с дати на тази цена.Прозоцията е валидна за резервации през Viajanet.com.br и малко е съмнително цялото нещо, но пък нищо не пречи да се опита :)

Верно е съмнително, ако беше на Иберия, малко по-сигурно щеше да изглежда... Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Ударих на камък при следните детайли:

 

CPF do titular do cartãoinfo
Endereço da fatura do cartão:
Endereçoinfo
Número
Complemento
Bairroinfo
Estado
Cidade

 

Иска много данни за кредитна карта + адрес в Бразилия, които няма как да се предоставят. Измислих си такива и първоначално ги прие, но при опит за покупка даде грешка.

Някой да знае как да се прескочи това препятствие!?

Редактирано от stan4d
Връзка към мнение
Георги Матеев

Сериозно се замислих за една Гвиана.Има читави полети на TAM до Макапа.И оттам Гвианите и Суринам.

 

Четеш ми мислите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ударих на камък при следните детайли:

 

CPF do titular do cartãoinfo
Endereço da fatura do cartão:
Endereçoinfo
Número
Complemento
Bairroinfo
Estado
Cidade

 

Иска много данни за кредитна карта + адрес в Бразилия, които няма как да се предоставят. Измислих си такива и първоначално ги прие, но при опит за покупка даде грешка.

Някой да знае как да се прескочи това препятствие!?

CPF не можеш просто да си го измислиш, има контролни цифри. В нета има генератори на CPF. Обаче ако сайта е направен както трябва ще прави връзка между номера и картата и няма да мине. Може да пробваш де.

Предполагам ако не е бразилски сайта не излиза тази цена? Ако не става никак ще трябва бразилска кредитна карта.

 

Сериозно се замислих за една Гвиана.Има читави полети на TAM до Макапа.И оттам Гвианите и Суринам.

 

Може и от Белем, града е интересен и си заслужава 1-2 дена. Оттам летят Азул до Кайена и суринамските авиолинии. 

 

ПП Освен viajanet гледам излиза и през Submarino, оттам може да минава.

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Болоня - Сао Пауло 16-26.02  - 851 реала или около 192eur

Явно цените ги сменя според ИП-то. Вчера не намерих цена под 380-390евро, а днес точно от този линк за тези дати ми дава 1505 реала..

Връзка към мнение

За първи път се възползвам от такава "промоция" , плащането ми мина, обаче нямам билети :( Колко още да чакам ? Ако редното е няколко часа, да ги отпиша и да се пробвам с нова резервация докато хваща ....

Връзка към мнение

За първи път се възползвам от такава "промоция" , плащането ми мина, обаче нямам билети :( Колко още да чакам ? Ако редното е няколко часа, да ги отпиша и да се пробвам с нова резервация докато хваща ....

 

Ако са ти дръпнали парите, изчакай. Втора резервация идва набутвация, а и ако не е минала първата, с втората ще стане същото. Потвърдителен имейл за парите, евентуално поне ПНР имаш ли?

Връзка към мнение

Ако са ти дръпнали парите, изчакай. Втора резервация идва набутвация, а и ако не е минала първата, с втората ще стане същото. Потвърдителен имейл за парите, евентуално поне ПНР имаш ли?

ПНР не е ли точно номера на билета? Имам номер на резервацията. В мейла пише , че билетът е в процес на издаване. Парите ги изтеглиха, защото дойдоха смс-и за транзакциите.

Връзка към мнение
Георги Матеев

За първи път се възползвам от такава "промоция" , плащането ми мина, обаче нямам билети :( Колко още да чакам ? Ако редното е няколко часа, да ги отпиша и да се пробвам с нова резервация докато хваща ....

 

Рано е да се притесняваш. Когато преди няколко месеца се възползвах от подобна грешка на хонгконгската Expedia билетите дойдоха чак 24 часа след плащането.

 

При всички случаи обаче недей да правиш втора резервация.

Връзка към мнение

PNR  е резервацията, представлява 6 букви и цифри. Номера на билет е 10 цифри. Ако имаш PNR с него и фамилията може да провериш в сайта на компанията, checkmytrip.com и разни други дали имаш билет (там ще ти излезе номер на билет, дори и да не са ти пратили на мейла).

Щом са изтеглили парите недей да купуваш пак, защото може да се окажеш с 2 билета. А ако не е минало първия път вероятно няма да мине и втория.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.