Прескочи до съдържание

Исландия - 3-то издание - план и прогрес


Георги

Препоръчани мнения

 Исландия за мен си заслужава дори цяла седмица да маам Skyr и сандвичи с нарязана шунка.

 

"Добро дошли", както казват съседите :) Със всичко съм съгласен и Skyr-а дори. Аз бих похвалил обикновената пица Domino. В София се отбивам понякога само за да си припомня исланските моменти - топлинката вътре в заведенията, гладен си, а пиците определено ставаха. Абе, май не само теб те влече натам :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Фоторазказ на тема как точно изригва гейзер. Ето го първо от малко по-общ план за да се хване цялото развитие на водната колона. 

 

P9200079.jpg

 

P9200080.jpg

 

P9200081.jpg

 

P9200083.jpg

 

P9200087.jpg

 

P9200090.jpg

 

По-интересно е в близък план. Повърхността постоянно се вълнува, в един момент се надува нещо като мехур, който още повече изпъква и когато вече не може да задържи напиращата отдолу вода се пръсва и я изпуска. В края на процеса остава една дупка, която се пълни с вода и всичко започва отначало. 

 

P9200111.jpg

 

P9200112.jpg

 

P9200113.jpg

 

P9200114.jpg

 

P9200115.jpg

 

P9200116.jpg

 

P9200121.jpg

 

P9200123.jpg

 

 

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Исландският ангел. 

 

P9210202.jpg

 

Да ви кажа, ня място изчезва много от магията, която излъчват професионалните снимки на фотомодели. Горката трепереше цялата и се втурваха да я завиват с одеала във всеки момент, когато не я снимаха. И понеже малко и беше студено и без това, веднъж два пъти по-дългички вълни успяха да я залеят. Само един кадър успях да щракна папарашката, смятам че е достатъчен. 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.