Прескочи до съдържание

Виена


rdd

Препоръчани мнения

Информация за базарите за Великден.

 

Абе какви пазари. :)

Жена ми признава единствено ул. Мария Хилферщрасе. Като мине от началото по единия тротоар до края и после се върне по другия и ... съм по-беден с min 200-300 euro

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Абе какви пазари. :)

Жена ми признава единствено ул. Мария Хилферщрасе. Като мине от началото по единия тротоар до края и после се върне по другия и ... съм по-беден с min 200-300 euro

Представете си, че има хора, които харесват и други неща...

Връзка към мнение

Представете си, че има хора, които харесват и други неща...

:)

Извинявай, това беше опит за шега. :)

 

Не искам да оставаш с лоши чувства - сега ще звънна във Виена и ще те информирам за Великденски базари. (това сериозно)

Връзка към мнение

Според агентите ми във Виена - най-живописния бил този срещу Университета в 1 бецирх. От твоя линк това трябва да е пазара  Old Viennese Easter market on Freyung

Enjoy

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

... . Спирам се на хотел Адмирал, защото локацията му е в центъра и си мисля, че ще спестим време от транспорт. Одобрявате ли моя избор ? Приемам всякакви предложения относно препоръчани от вас хотели, особено, ако имате собствени впечатления.

 

Хвърли едно око на airbnb. За Виена може да се окаже добър избор.

Относно транспорта - не се впечатлявай/подготвяй предварително. Почти всички по-важни забележителности са на пешеходно разстояние.

Връзка към мнение

До сега не съм ползвала airbnb, защото ми се струва доста сложно-среща със собственика, предаване на ключове и т.н.

Винаги съм ползвала Booking.com, макар че цените през Booking са по-високи.

Преиемам всякакви предложения за хотели в централната част на Виена, особено ако имате собствени впе

Връзка към мнение

До сега не съм ползвала airbnb, защото ми се струва доста сложно-среща със собственика, предаване на ключове и т.н.

Винаги съм ползвала Booking.com, макар че цените през Booking са по-високи.

Преиемам всякакви предложения за хотели в централната част на Виена, особено ако имате собствени впе

 

Винаги има първи път. Горещо ти препоръчвам да не отхвърляш airbnb с лека ръка.

Ако те набара Георги ... хм ... направо ще те изключи от форума. :)  (Хей, това е шега, да си кажа, ,,, че днес не ме разбраха в една друга тема)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

За деца до 15 г. еднократният билет е 1,10 нали така? Доколкото видях за тях няма 24 и 72 часови карти.

Другият вариант  май е безплатно пътуване с възрастен с Виена кард, която от днес за съжалени  е по-скъпа с 3 евра.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.