Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Няма нужда да се свързваш с хотела. Ваучерът е достатъчен. Аз съм правил и обратното. Исках хотел, който навсякъде без ммт беше разпродаден (от вечерта за другия ден). Букнах през ммт, на рецепцията бяха шокирани как съм успял, но направиха чудеса и ми намериха стая. 🙂

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Ограничили са срока за резервиране и използване на гифт картите с по 4000 рупии,като резервацията трябва да е до 30.06 и настаняването до края на септември.Имам мейл,в който номерът и пинът са същите,но сроковете нови.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, имам нужда от помощ за плащането с карта Виза.Миналата година платих резервацията си през Pay Pal, но сега не я виждам тази възможност нито през мобилното приложение, нито през уеб. Пробвам вече втори ден да платя с Виза и на двете места, и през различни акаунти, но не става. Бихте ли ме посъветвали нещо.

Връзка към коментар
преди 12 минути , Iskra Ivanova каза:

Здравейте, имам нужда от помощ за плащането с карта Виза.Миналата година платих резервацията си през Pay Pal, но сега не я виждам тази възможност нито през мобилното приложение, нито през уеб. Пробвам вече втори ден да платя с Виза и на двете места, и през различни акаунти, но не става. Бихте ли ме посъветвали нещо.

Прочетете мненията в  предната страница.

Връзка към коментар

Прочетох ги, но аз не виждам възможност да платя през Pay Pal, при нито един от всички възможни варианти.Липсва ми като опция.Пробвах и различни браузъри.Какъв ми е варианта да платя, като не мога с картата, а няма и Рay Pal? За съжаление вече съм на път да се откажа.

Връзка към коментар
преди 16 минути , Iskra Ivanova каза:

Какъв ми е варианта да платя, като не мога с картата, а няма и Рay Pal? За съжаление вече съм на път да се откажа.

Пробвай да си регистрираш друга сметка в MMT.

Връзка към коментар

 

преди 1 час, Iskra Ivanova каза:

Здравейте, имам нужда от помощ за плащането с карта Виза.Миналата година платих резервацията си през Pay Pal, но сега не я виждам тази възможност нито през мобилното приложение, нито през уеб. Пробвам вече втори ден да платя с Виза и на двете места, и през различни акаунти, но не става. Бихте ли ме посъветвали нещо.

 

Току що симулирах резервация в произволен хотел в Лондон и също нямах опция за плащане с Paypal, а съм плащал преди.

Иначе на ДСК Виза картите ми никога не са минавали в ММТ.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Моята Виза е на Пощенска банка.Дори им звънях да не са ми я блокирали те, защото и това ми се е случвало.За съжаление нямам друга карта да опитам, а с тая никога съм нямала проблеми при онлайн плащания.

Връзка към коментар
преди 2 минути , Iskra Ivanova каза:

Моята Виза е на Пощенска банка.Дори им звънях да не са ми я блокирали те, защото и това ми се е случвало.За съжаление нямам друга карта да опитам, а с тая никога съм нямала проблеми при онлайн плащания.

Картата трябва да има активирана 3D защита. Иначе не става

Връзка към коментар
преди 4 минути , cybersimo каза:

Картата трябва да има активирана 3D защита. Иначе не става

Благодаря.Това е наистина проблема.Звъннах и в банката, нямали нито една карта с 3D защита.

  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 26 минути , Iskra Ivanova каза:

Моята Виза е на Пощенска банка.Дори им звънях да не са ми я блокирали те, защото и това ми се е случвало.За съжаление нямам друга карта да опитам, а с тая никога съм нямала проблеми при онлайн плащания.

И при мен не ставаше, но след няколко дни плащането мина със същата карта и същия профил. Нямам обяснение кога става и кога не.

Редактирано от alienad
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Току що резервирах с КК от Уникредит с 3D код, транзакцията мина успешно, получих веднага и ваучера.

 

Да споделя само, че забелязвам сутрин към 6-7 часа работи кода “GRABHOTEL”, успях да си сваля цената на набелязания хотел  в сравнение с Booking с 130 лева 🙂

Редактирано от Salvuccio
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

GRABHOTEL работи днес през целия ден (поне до момента към 13:30 часа). Сега направих резервация с него и Wallet amount x2.5 имаше за ограничено време от 30мин, като часовника отброяваше постоянно. Ако трябва да съм честен, така и не разбрах какви са тия х2.5, след като ми глътна всичките 1750 INR от уолета и не направи по-голяма отстъпка.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

На мен ми се случва надвечер с по-добри кодове да ми сваля повече от това гръмко 2xwallet през деня, дето когато и през деня да пуснеш приложението все пише, че остава половин час до края на офертата. 😄

Връзка към коментар

На мен пък ми писна индийците да ме правят на маймуна и след като успях да използвам по повечето сметки GRABHOTEL (още докато наистина даваше 30% намаление) и всички Gift Cards, които получих съм им дал временна почивка.

Връзка към коментар
преди 7 минути , Фичо каза:

какво имаш предвид?

Нищо лошо по отношение на самата услуга, но кодове, които работят от време на време, същите кодове си променят дискаунта нагоре-надолу, бонуси от wallet x2, x2.5 пак от време на време ми идват малко в повече. Общо взето ако искаш да постигнеш сериозно намаление трябва да висиш на сайта им или да го проверяваш през някакъв кратък интервал и накрая пак може да се почувстваш прецакан. 🙂

 

P.S. Иначе ако ги дебнеш може би все пак може да постигнеш едни от най-ниските цени на пазара за много от хотелите.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 26 минути , Branko каза:

А аз тия гифт карти/ 2 на брой/май няма къде да ги използвам,като са за само в 5* и то две нощувки.Ако някой има идея да каже

Тези, които бяха с номинал INR 4000 ги използвах за един хостел в Рим Generator Hostel Rome (в ММТ е 5*) за по две нощувки за 1 човек, a с другите, които бяха за по INR 3000 и падежираха в края на юни си направих резервации в Индия, които нямах намерение да ползвам, но ми увеличиха изразходената сума по програмата MMT BLACK и получих INR 2000 cash.

 

image.png.21ca58069d24a9ea386a008df3bbdd69.pngimage.png.33ee485a92b0f4880093216bb5eb3368.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 8
Връзка към коментар
На 15.06.2018 г. в 14:45, Mistela каза:

пишеше че за резервации направени до 14.06.

днес вече не е активен кода, пробвах сутринта като получих допълнителните 3000 рупии

Да се похваля резервирах през индийците,не бях буквала цяла година през тях,60евро- 2 нощувки със закуски за 3ма-хотел"Гларус"-Слънчев бряг с код-SUMMERFEST .През букинг същия хотел за същите дати е 160евро.Спестени 100евро.Платих с карта виза от Фибанк.

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар

Днес хич не ми е ден за резервации.

Първо отменена резервация за приятели през Букинг,а сега май проблемна резервация с ММТ.Резервирах бизнес хотел Александър в София с гифт карта и на страницата за плащане ми изписа,че резервацията е задържана и ще  се свържат с мен до 30 мин(😄) и ако има блокирана сума,ще я възстановят в рамките на дни.След малко обаче получих потвърждение и резервацията стои в предстоящи.Та се чудя след колко дни е добре да звънна в хотела да потвърдя резервацията...

Иначе отбелязвам,че около обед цените са по-ниски и разрешава 2×wallet.

Редактирано от mamaivy
правопис
Връзка към коментар
На 19.06.2018 г. в 17:55, mamaivy каза:

Ограничили са срока за резервиране и използване на гифт картите с по 4000 рупии,като резервацията трябва да е до 30.06 и настаняването до края на септември.Имам мейл,в който номерът и пинът са същите,но сроковете нови.

И сега пак го върнаха срокът до 30.09 😉 
Пристигна ми писмо и отначало помислих, че е нова гифт-карта, но после погледнах, че е същият номер. 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Фичо каза:

И сега пак го върнаха срокът до 30.09 😉 
Пристигна ми писмо и отначало помислих, че е нова гифт-карта, но после погледнах, че е същият номер. 

Да и аз получих същият мейл🙂

Тия съвсем изтрещяха.Преди няколко дни за един хотел работеха 3 различни кода,като нито един не даваше предварително отбелязаната отстъпка.Пробвах ги рано сутринта.След няколко часа същите кодове даваха съвсем различна цена за същият хотел.Парите от уолета  бяха без промяна.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.