Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

В ММТ не излиза като 5 зв., селектирай ги по звезди и ще видиш, кои са хотелитев Банско.

Редактирам се, излиза! Сега ще пробвам и аз.

Редактирано от Звелина
Връзка към мнение

Виждам ги аз 5те звезди ама... 🙂 писах на някъв мейл за проблеми с гифт карти но ми се струва, че няма да ми орговорят. Някъв общ мейл, на който отговарят има ли? 

Връзка към мнение

Моята карта е маркирана като използвана явно защото пробвах да я приложа да видя ще подейства ли без да завърша резервация.... 😞 много се е бъгнал сайта. В тази връзка някой има ли неизползвана гифт карта, която няма да му трябва и желае да я предостави?

Връзка към мнение
преди 6 минути , Vyara каза:

Моята карта е маркирана като използвана явно защото пробвах да я приложа да видя ще подейства ли без да завърша резервация.... 😞 много се е бъгнал сайта. В тази връзка някой има ли неизползвана гифт карта, която няма да му трябва и желае да я предостави?

Пратих ти на лични

Връзка към мнение
преди 16 минути , Branko каза:

Пратих ти на лични

Стархотен си. Благодаря ти още веднъж. 

п.с Не са обвързани с профил резервацията е факт и @Branko ме направи много доволна и щастлива. 🙂

След резрвацията излиза, че са ти изтеглили по-високата сума, което ме шокира в първия момент, но като получих смс видях, че са изтеглили сумата намалена с гифт картата.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 26 минути , Vyara каза:

Моята карта е маркирана като използвана явно защото пробвах да я приложа да видя ще подейства ли без да завърша резервация.... 😞 много се е бъгнал сайта. В тази връзка някой има ли неизползвана гифт карта, която няма да му трябва и желае да я предостави?

Аз си използвах картата още в първите дни,след като ми я пратиха и подобно на теб след пробна резервация ми я маркираха като иизползвана.След няколко дни,обаче,можеше да се ползва отново.Беше описано в общите условия.Така че пробвай и по-късно днес,може да имаш късмет.С индийците винаги действам бързо,че условията им се сменят бързо,бързо...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

ММТ все още не са съвсем за отписване.

 

Току-що ми продадоха двойна стая в 3-звездния Al Khaleej Grand Hotel в Дубай за смешните €12 - при това без никакви специални кодове (ползвах този, който сам излиза по подразбиране) и със съвсем малко добавен wallet bonus cash.

 

Нямам идея дали е грешка или ултра промоция, но същият хотел в "знаетекъде" излиза почти 5 пъти по-скъпо - €56.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 8
  • Шок 2
  • Браво 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Напоследък има нелоши кодове за членове на MMTBLACK (всички кодове по-долу трябва да могат да се прилагат до 31.10.2018 г.).

 

1. BLACKFIRST - това е еднократен код за до 30% намаление (но не повече от 15 000 рупии) на първа резервация за нови членове на MMTBLACK. Такъв може лесно да се произведе с нова регистрация и като се ползва линк от съществъващ член (не съм го използвал още).

2. IHBLACKSH - до 25% намаление (но не повече от 30 000 рупии) - става само за хотели в Индонезия, Тайланд, Шри Ланка, ОАЕ, Непал, Малайзия, Малдиви, Бутан и Сингапур (не съм го изплозвал).

3. IHBLACKLH - до 15% намаление (но не повече от 30 000 рупии) - става за хотели във всички останали страни, които не са изброени по т.2 (този код го използвах вече два пъти и мога да кажа, че работи).

 

Има и още един интересен код -  MMTFESTIVE - намалява цената при закупуване на GIFT CARD с 10% (но не повече от 2000 рупии). Може да се използва за ефективно намаляване на цената на резервацията с 10%, тъй като си е нормално платежно средство и е позволено да се ползва и в комбинация с някои кодове (с горните не става). Успях да купя една карта с намаление и да я приложа в комбинация с INTLHOTEL, но когато опитах да повторя упражнението - не ми се получи. Постоянно ми изписва някаква грешка и накрая се отказах.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към мнение

Неприятното е, че всичките от горният пост изискват минимум 2 нощувки.

Други работещи кодове в момента са:

NEWHOTEL

BLACKNEW

IHFIRST

IHSUPER

 

 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Flat 25% instant discount on International Hotels

Exclusively on HSBC Credit Cards and RBL Bank Credit & Debit Cards

The offer is valid from 0000 hours on 29th October, 2018 till 2359 hours on 31st October, 2018

Coupon Code : FESTIVESALE

 

Пробвах с обикновена Виза и я прие с уточнението, че не съм стигал до реално плащане. 

Дава си добри отстъпки.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 26.07.2018 г. в 14:19, Martin каза:

Здравейте, 

ММТ ми направиха изненада при последното пътуване, бях резервирал хотел с тях, при пристигането в хотела се оказа, че ММТ са канселирали резервацията и са си взели обратно платената сума.  Оставям на заден план нервите и обикалянето да намеря нов хотел в последния момент...

В течение на 2 седмици безрезултатно се опитвам да си върна платените към ММТ пари, но те твърдят че аз сам съм отменил резервацията,и съответно нямам право на рефънд. aз обаче не съм. 

Ако се оплача на банката през чиято карта е минало плащането , дали имам шанс за успех ? 

 

Както и да е, дотук съм с ММТ.  спестените пари от предишни резервации си ги избиха двойно и тройно от мен.... Всичко евтино излиза накрая скъпо.

Неприятно развитие относно резервация ми  за близо 600 евро, която ММТ тихомълком отменили, оставиха ме без хотел в Амстердам, и отказват да ми върнат парите. 

Чаках 4 месеца от моята банка да ми отговорят следното:

ъгласно хотела, MakeMyTrip и Общите условия, таксата е основателна и е относно отказ на резервация. Твърдение от страна на клиента, че не е отказал резервацията, в случая не е достатъчно".

Така че , общите условоя на ММТ са по-важни от твърденията на клиентите...

Следващата стъпка е Арбитражно дело пред картовата организация. Някой има ли опит с арбитраж срещу ММТ или Букинг ?

 

 

  • Шок 5
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
Георги Матеев

На практика вече не ползвам ММТ, но все пак ще споделя това понеже ме впечатли.

 

Преди няколко месеца си букнах от ММТ супериорна стая в Novotel Stansted London за около €15 (комбинация от силен код + използване на доста wallet cash). При настаняване в хотела с изненада констатирах, че същата стая се продава на място за... 189 паунда 😂

20181208_011342.jpg

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Какъв е сега хитът сред ниските цени на хотелите. Аз пробвах с ММТ, но нямаше особено интересни предложения и много по-ниски цени. А миналата година смятха, че ми беше спестило около 3000 евро от хотели, което беше просто брутален удар 🙂

Връзка към мнение

ММТ и сега имат добри оферти.  Тройка немска стая излезна 118лв, срещу само 190лв от Букинг. Задължително проверка.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
преди 20 минути , Hollywood каза:

ММТ и сега имат добри оферти.  Тройка немска стая излезна 118лв, срещу само 190лв от Букинг. Задължително проверка.

А ползваш ли някакъв по- специален код ? Все още работи IHSEARCH, но не всеки път сваля  повече от официално заложения.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Търсене му е майката, който търси намира. 🙂 Особено ако си флексибъл и не чакаш само цена от хотел, който си избрал предварително. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Трипа не е хич за пренебрегване, нищо че не е толкова вървежен като преди година. Малко ни разлигави с тея 50-60% офф. Задължителен е за една проверка ако търсим хотел.  Последно , хотел в Малта - Букинга е 75Е, ММТ - 58Е, Барса - 58Е в Букинг - 41Е в ММТ, с кодове и вaлети.  Винаги едно на ум да се поразцъка и там и ако имаме късмет с добри кодове, става работата.

Редактирано от kakadu
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

гледам хотели в кушадасъ и пробвам през ММТ разни схеми но не става нещо кои знае какво интересно. Пробвах с 4+4 нощи с отделни купони и т.н. ама не

някой пробвал ли е да резервира летни почивки в ММТ и дали има хубави купони сега?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.