Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Направих резервация в "маке му трип"-а за друг човек. Уж гледах, внимавах, обаче на ваучера е излезнало моето име. Не знам къде съм блял, ама се оказа, че и хотела е но рефюндабъл. Имам ли шанс да сменя името? Писах им, ама мисля, че ще ме отрежат като кисела краставица. И ако не стане, може ли направо в хотела да пробвам? Или в банката, да откажа плащането? И въобще, обаче... омазах се яко. Ако някой може, нека помогне. Много съм смотан, дейба.

Много ми е интересно как ще те изгледат в банката, че си искаш парите обратно, понеже си смотан :lol:

Щото там ще те питат за основателна причина.

Редактирано от xisba
Връзка към коментар

Обади се в хотела и им кажи, че искаш да смениш името на госта. Досега съм го правила 2 пъти и никога не е имало затруднения или дори въпроси как и защо. Въобще не се занимавай с MakeMyTrip,  защото нищо няма да ти помогнат, само ще си изгубиш времето и нервите.

Да кажа тук и за опита си с този сайт - ползвах ги вече в няколко държави и нямаше абсолютно никакъв проблем с ваучерите. Също и при отменена от мен резервация (естествено, с право на канселиране) парите ми се върнаха в картата, преди да са минали 24 часа. Но за всякакви други проблеми - не ги търси, съпортът им е 0.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хора, бихте ли помогнали.

- Попрочетох първите страници и последните на темата.

-Инсталирах си приложението за андроид.

-регистрирах се (тел. го сложих 10 цифрен, незапочващ с 0)

-разцъках хотели

-избрах си един в Копенхаген за 8.07.2016

-при опита да го букна ми иска "coupon or deal code"

-опитах с "APPFEST" и с "HTLAPP"

-Sorry,  ... is not valid

-продължих без купон/код

-цената е съпоставима (даже малко по-висока) от тази в booking

 

Нещо повече мога ли да направя.

Някъде да бъркам?

Тия кодове ту са валидни, ту не т.е. да изчакам да се появи валиден купон, като следя темата?

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

Нещо повече мога ли да направя.

Някъде да бъркам?

Тия кодове ту са валидни, ту не т.е. да изчакам да се появи валиден купон, като следя темата?

 

Не бъркаш, точно така е. Купоните, които си споменал, обикновено дават 10-12%, които са недостатъчни за постигане на добра цена. Същите или други обаче много често намаляват цената между 40 и 60%. Просто трябва да се следят, вкл. и в мобилното приложение, където се появяват съобщения с колко и за кои хотели важи съответния код. Дори преди плащане на избраната стая програмата сама ти предлага 1 или 2 кода, които са валидни и ти си избираш кой да ползваш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

HTLAPP беше валиден до полунощ индийско време снощи (вчера резервирах за $45 хотел, който в Booking беше $80). Те ги пускат често, но за период от 24 часа. Когато купонът е активен, няма нужда изобщо да го пишеш - той сам ти се предлага в офертата като радио бутон и просто трябва да го избереш, за да се приложи. Ако не ти се предлага, значи в момента няма действащ купон, който да е валиден за тази оферта. 8-ми юли е далеч, изчакай - до няколко дни със сигурност ще пуснат друг купон. Моят съвет е да резервираш през Booking нещо с безплатна анулация, а като се появи добра оферта, букваш през ММТ и и освобождаваш в Booking, за да не се вдигнат пък цените в това време.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

rik40, chandni 10x.

Ясно.

А има ли значение с каква карта се плаща.

Аз предпочитам с KK Visa на пиреус или ДК Mastercard на ЦКБ

А има ли смисъл сега да гледам други хотели в Копенхаген или да чакам и периодично да проверявам за този дето съм си харесал (например)

Връзка към коментар

А има ли значение с каква карта се плаща.

Единственото значение е колко те "щавят" от банката... :) Ние плащаме с КК Visa на ПИБ, които (ПИБ) вземат такса за плащане извън България, а с дебитните им карти плащаш без такса. Иначе за самото приложение няма значение. Няма нито отстъпка, нито надбавака. 

 

П.С. Всъщност понякога има значение - с карти на дадени банки (на първо четене се сещам за Citi) има някакъв кешбек в wallet-a на приложението, но ти едва ли ще имаш такава карта :)

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Обади се в хотела и им кажи, че искаш да смениш името на госта. Досега съм го правила 2 пъти и никога не е имало затруднения или дори въпроси как и защо. Въобще не се занимавай с MakeMyTrip,  защото нищо няма да ти помогнат, само ще си изгубиш времето и нервите.

Да кажа тук и за опита си с този сайт - ползвах ги вече в няколко държави и нямаше абсолютно никакъв проблем с ваучерите. Също и при отменена от мен резервация (естествено, с право на канселиране) парите ми се върнаха в картата, преди да са минали 24 часа. Но за всякакви други проблеми - не ги търси, съпортът им е 0.

Много благодаря! Стана, хотела излезнаха пичове.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

ако е за my wallet получаваш бонуси само ако си регистриран с валиден индийски номер.

Това за получаване ли, или за ползване?  :rolleyes: 

Щото гледам, че имам някакви 870 рупии в портмонето...., вече не помня как точно се регистрирах, но във всеки случай няма как да е било с валиден индийски номер  ;) 

Още не съм правил опит да ги ползвам

Връзка към коментар

Това за получаване ли, или за ползване?  :rolleyes: 

Щото гледам, че имам някакви 870 рупии в портмонето...., вече не помня как точно се регистрирах, но във всеки случай няма как да е било с валиден индийски номер  ;) 

Още не съм правил опит да ги ползвам

 

За ползване. Бонус рупиите в портфейла са само за ползване и не могат да се теглят. Могат да се теглят само пари, които са платени реално от теб и след отмяна на резервация си ги изтеглил към портфейла. В началото даваха бонус за регистрация без потвърден индийски номер, но вече не може. На мен ми дадоха 100 рупии при регистрацията и после още 1000, за да инсталирам приложението им отново (бях го махнала). В крайна сметка 100-те рупии загубиха давност преди да направим първа резервация и "изгоряха", но 1000-та си ги използвах! :D Провери кога expire-ват твоите, да не ги загубиш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А как става номера с валиден индийски номер ? Откъде го вземате ?

Никак. Не го вземаме. :) Просто не използваш бонус за регистрация и не можеш да се възползваш от бонус за рефериране. Пишеш си БГ номера с 0 накрая, за да мине регистрацията. Няма значение, че не е валиден. Така или иначе потвържденията за резерацията идва на мейла.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 По-късно без проблем можеш да си поправиш номера на телефона в профила, като сложиш истинския български или какъвто имаш, за да могат от хотела да ти се обаждат, ако е нужно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз получавам бонуси, след като ползвам нощувките които съм резервирал. Например след последната ми резервация в Истанбул получих бонус от 344 INR които мога да ползвам до 03.06.

Връзка към коментар

Моля за помощ, резервирам си билет за Индия. Имам код за 30 % отстъпка, вкарвам го в полето и програмата го приема, но не ми генерира реално отстъпка. Показва ми следното: Cashback of INR 9024 Cashback to Wallet will be processed in 21 days as per T & Cs; Какво значи това? и защо не ми генерира отстъпка. И втория ми въпрос е, ако направя резервация, къде ще си получа ел. билет? На пощата ли?

Връзка към коментар

Cashback of INR 9024 Cashback to Wallet will be processed in 21 days as per T & Cs; Какво значи това? 

Означава, че след 21 дни ще ти върнат 9024 INR в портфейла към акаунта ти.

Връзка към коментар

Според мен не може. Аз имам вече няколко минали резервации и нямам нищо като кешбек. Иска ми верификация на тел. номер. Единствено с натрупаните първоначални бонуси при регистрацията, успях да купя по-евтино веднъж.

Връзка към коментар

HTLSPECIAL
40% Off On Hotels in Turkey & Greece via Android & iOS apps.
Max. Discount Rs. 2400, check outs till 31 Jul 2016

Този код е валиден още ~8 часа.

 

P.S. Minimum Booking Value of Rs. 4000

Редактирано от VladimirK
Връзка към коментар

ОК, ето хотели, дати и цени:

 

Банкок, Tara Place, 2 нощувки, 17-19.07.2016 г., тройна супериорна стая, общо 5000 THB

 

Сием Рип, Landing Gold Villa Siem Reap, 3 нощувки, 19-22.07.2016 г., 2 двойни делукс стаи с балкон и изглед към басейна, общо 189,54 USD

 

И двете резервации са направени без предварително плащане и с безплатна анулация, като тази в Сием Рип включва и закуска...

 

post-2276-0-97969900-1462887928_thumb.jpg

Steal Deal:

Get upto Rs.2000 Off on Hotels         HTLBOOK Hurry! Hotel Deals Don’t Wait!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.