Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

 Това ММТ (Мамата Ми Такова) ме праща у Флорида на аванта.

Дай пример, че ме заинтригува :)

Че точно Флорида ръчкам тези дни, но ММТ (МаМатасиТрака) там.

Връзка към коментар

Howard Johnson Plaza Flofida Hotel, ама аз не съм сигурен дали това е във Флорида, просто пример. Аз му искам Ямбол то ме праща в Стамбул. Все си мисля че нещо бъркам с тоз АП.

Връзка към коментар

Все си мисля че нещо бъркам с тоз АП.

Не бъркаш. Както ти каза и Георги Матеев, за България се предлагат хотели само в София, Пловдив, Бургас, Варна и няколко курорта (Боровец, Банско и няколко около Смолян)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! Имам проблем с регистрацията през приложението, не ми удостоверява телефона. Влязох чрез ФБ, опитах хиляда комбинации, като ползвах указанията и коментарите във форума,  не иска и не иска. Има ли някакъв начин, или вече е късно?

Редактирано от Persa
Връзка към коментар

Здравейте! Имам проблем с регистрацията през приложението, не ми удостоверява телефона. Влязох чрез ФБ, опитах хиляда комбинации, като ползвах указанията и коментарите във форума,  не иска и не иска. Има ли някакъв начин, или вече е късно?

Слагаш една 0 накрая

Аз поне така се регистрирах

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За да го верифицираш трябва да е индийски (кода 91 е попълнен предварително). Иначе какви да са 10 цифри става

Искат код- потвърждение, който трябва да получа на измисления си номер...

Връзка към коментар

Този код е само за да може да се възползваш от референциите и кеш бак в my wallet.

Иначе регистрацията си става. Оня ден правих една.

Този код е само за да може да се възползваш от референциите и кеш бак в my wallet.

Иначе регистрацията си става. Оня ден правих една.

Днес е 45% off до 2000 rs.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Този код е само за да може да се възползваш от референциите и кеш бак в my wallet.

Иначе регистрацията си става. Оня ден правих една.

Този код е само за да може да се възползваш от референциите и кеш бак в my wallet.

Иначе регистрацията си става. Оня ден правих една.

Днес е 45% off до 2000 rs.

Благодаря ти много, какъв код ползваш за отстъпката и има ли за Копенхаген? Дано не съм оспамила много темата.

 

Видях, извинявам се. Хубава вечер!

Редактирано от Persa
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

...Днес е 45% off до 2000 rs.

 

Сега пробвах - при мен работи и под 2000 rs, и над 2000. Поне за 1-2 хотела. Странни индийски опции-благинки :)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имах предид , че отстъпката е максимум до 2000 rs.

Няма ограничение в цената на хотела , както при предното промо от 50% off , където искаха минимум 5000 rs.

 

:)

 

А, значи това е.

 

А промокодът точно сега изтече, по индийското им време пак, че ме остави с една резервирана нощувка с 45% и една - неосъществена :(

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар

Отново -50%

 

На практика да не е всеки ден , през ден има отстъпки.

Периодът за check out обаче отново е фиксиран до 30.04.2016 г. При предишни промоции имаше до 30-ти юни, но пак не ни вършеше работа, тъй като нощувките ни са между 30-ти юни и 2-ри юли... За цъжаление май няма да ни огрее с промоции за този период.  :(

Връзка към коментар

Благодаря на магеланци и MakeMyTrip,че за първи път спах в чужбина не в хостел ,а в самостоятелна стая в хотел Европа-Римини.Излезе ми 8,6 евро,вместо 17,3 евро и не ми поискаха 1,5 евро градска такса.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз открих, че не винаги написаните условия за купона са валидни. Например днешния намаляше 50% за резервации до 31.05.2016. Също така имаше купон, който намаляше 50% от 5 звездни хотели без да е обявен на първа страница.
Днес направих първата си резервация през този сайт. В confirmation-a пишеше, че са партньори с HotelTravel.com - сайт, който познавам от години.

Връзка към коментар
Катя мравката

Вижте на 9-та страница на тази тема - описано е много подробно как да се сложи добавката. Аз от своя страна не мога да видя в телефона отстъпки от 40-50% на хотели,  само 12 - 15% ми дава.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.