Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 30 минути , Oshko каза:

Да кажа и аз, с Маестро на ПИБ също ми таксуваха еврото по 2.03, но Маестрото е левове, с кредитна карта в евро може би не би се получило.

От година мъча моето Маестро на ПИБ,не минава при ММТ.Изписва ми ,че номера на картата е невалиден или нещо такова.Твоето от първия път ли мина?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Мари Николова каза:

От година мъча моето Маестро на ПИБ,не минава при ММТ.Изписва ми ,че номера на картата е невалиден или нещо такова.Твоето от първия път ли мина?

Това беше една от причините да си закрия моето, другата причина, не минаваше и в румбопроизводните за самолетните промо билети. С никоя друга карта съм нямал този проблем.

Редактирано от T.E.Lawrence
Връзка към коментар

Вчера купих билети през испанското бравофлай с това Маестро за трети път в рамките на месец и половина, а доста го мъчих докато тръгне отначало.Явно,няма смисъл  да търсим логика.:)

Редактирано от Мари Николова
Връзка към коментар
преди 38 минути , Мари Николова каза:

От година мъча моето Маестро на ПИБ,не минава при ММТ.Изписва ми ,че номера на картата е невалиден или нещо такова.Твоето от първия път ли мина?

Извинявам се, объркал съм се, плащането с това Маестро ми е през Румбо-идните сайтове, не през ММТ.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Alexander каза:

Може ли на един акаунт в Пейпала да имам вързани  различни банкови карти от различни държави?

Можеш да имаш няколко карти, но от различни държави май не. Картата трябва да е от същата държава, от която е пейпал сметката. Но можеш да отвориш друга сметка в друга държава (с друг имейл адрес). Аз имам пейпал сметки от 3 държави от години и няма проблеми, но правилата са леко различни в зависимост от държавата.

Връзка към коментар

Още един код BOOKHOTEL смъква до 2000рупии + до 1000рупии кешбек,при резервации над 4000.Може да се ползва веднъж.

 

Близките ми вече се шегуват,че и на сън да ме бутнат,да ми кажат една сума в рупии,веднага я обръщам в левове през британски паунд.:)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Опитвам се да намеря информация до кога важат купоните и до кога може да се ползва кешбека,никъде в условията не пише.Ако крайния срок за резервация с купон е 30.11.17,а кешбека е наличен 10 дни след чек аут,може и до края на годината да се ползва кешбека или има други правила?

Връзка към коментар
1 hour ago, Мари Николова said:

Опитвам се да намеря информация до кога важат купоните и до кога може да се ползва кешбека,никъде в условията не пише.Ако крайния срок за резервация с купон е 30.11.17,а кешбека е наличен 10 дни след чек аут,може и до края на годината да се ползва кешбека или има други правила?

Вчера и аз питах за същото, но засега  никой не се е включил .

Връзка към коментар

Oт моя опит с бонуси в портфейла, валидността им беше поне 6 месеца след зареждането, но не помня колко. Като ви ги дадат, в портфейла пише докога е валиден бонусът.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, neuromancer каза:

Можеш да имаш няколко карти, но от различни държави май не. Картата трябва да е от същата държава, от която е пейпал сметката. Но можеш да отвориш друга сметка в друга държава (с друг имейл адрес). Аз имам пейпал сметки от 3 държави от години и няма проблеми, но правилата са леко различни в зависимост от държавата.

Днес като реших да вкарам втората карта, нямаше как да напиша адрес в друга държава. Явно е така както казваш.

Все пак сутринта я вкарах българската карта и ми взеха пробните 3лв, сега ще я потвърдя и може и да работи.

Ако не ще направя втори акаунт.

Връзка към коментар

Готово,резервирах хотел"Европа"на Слънчев бряг за 3ма ,средата на юли за 25евро с кода -BOOKTRIP.Има и нов код-DREAMSALE смъква до 3500рупии,но не ми го прие.

Обяснете ми,Моля как получавате кешбека в портфейла,като нямате индийски номер,аз ли нещо бъркам?Може би се слага някакъв измислен номер с код за Индия?

Връзка към коментар
16 minutes ago, Olianata said:

Готово,резервирах хотел"Европа"на Слънчев бряг за 3ма ,средата на юли за 25евро с кода -BOOKTRIP.Има и нов код-DREAMSALE смъква до 3500рупии,но не ми го прие.

Обяснете ми,Моля как получавате кешбека в портфейла,като нямате индийски номер,аз ли нещо бъркам?Може би се слага някакъв измислен номер с код за Индия?

DREAMSALE е за две нощувки минимум.

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 1 час, Мари Николова каза:

Опитвам се да намеря информация до кога важат купоните и до кога може да се ползва кешбека,никъде в условията не пише.Ако крайния срок за резервация с купон е 30.11.17,а кешбека е наличен 10 дни след чек аут,може и до края на годината да се ползва кешбека или има други правила?

Кешбекът е валиден 3 месеца от датата на зареждането му. След това изгаря.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Да се похваля и аз - Една нощувка за четирима във Франкфурт 35€ отстъпка + 1360 INR (около 18€)  кешбек с BOOKTRIP. Благодарности за кода. :)

И да споделя нещо което ми направи впечатление. През уеб версията не ми дава да резервирам, дава ми, че не ми е валиден телефонния номер. През мобилното приложение всичко е наред. Не знам къде е причината.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 минути , Алекс каза:

За предпочитане във Фира.

Не мисля, че ще намерите евтини хотели във Фира. Вариантът е да се спи в по-вътрешните населени места (например Karterados), а да се обикаля острова с кола под наем. Фира и Ия са все по скатовете с изглед към калдерата и цените са "брадва"... Неслучайно миналата година @Rainy беше писала, че не иска да ги купува хотелите, а само да спи там... :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Повече от два месеци следях през ММТ ,не намерих нито 1 оферта за хотел на калдерата , в крайна сметка си останах на hotel Mylos през експидия. Индийците имат невероятни оферти  започващи от 12лв на човек в Периса, но нищо на самата калдера.

Връзка към коментар

Върти ми се една идея в главата дали няма да може да се купи един индийски номер онлайн ( има куп такива сайтове ) и да се пренасочи към личния телефон, за да получа смс-а и да си верифицирам акаунта. След което да разпратя линкове за реферали и да направя сумати регистрации и  съответно да получа рупии в портфейла?

Звучи ми доста лесно и наивно :D

Връзка към коментар
На 21.06.2017 г. в 21:04, Olianata каза:

Готово,резервирах хотел"Европа"на Слънчев бряг за 3ма ,средата на юли за 25евро с кода -BOOKTRIP.Има и нов код-DREAMSALE смъква до 3500рупии,но не ми го прие.

Обяснете ми,Моля как получавате кешбека в портфейла,като нямате индийски номер,аз ли нещо бъркам?Може би се слага някакъв измислен номер с код за Индия?

Това за колко нощувки? На мен не ми дава хотели по нашето черноморие. И дати сменям, и пак - не.

Връзка към коментар
преди 19 часа, maiche каза:

Търси Nessebar, Bulgaria

 

Резервирах хотел Гларус Сл.бряг за 4-ма - 100лв със закуска - 1290INR и 150лв закуска и вечеря-1500INR

 

Любопитно е, че хотелите на Слънчев бряг ги намира като се търси Несебър, а като се търси Слънчев бряг, тогава намира само един-два.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
On 6/21/2017 at 7:04 PM, Olianata said:

... Обяснете ми,Моля как получавате кешбека в портфейла,като нямате индийски номер,аз ли нещо бъркам?Може би се слага някакъв измислен номер с код за Индия?

И аз се чудя същото! Моля някой да сподели опита си!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.