Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 1 минута , nadeto_nn каза:

А някой резервивал ли е хотели около Созопол или северна Гърция. Не мога да открия почти нищо и не знам как да ги търся ли??

За Северна Гърция - трудна работа. Пробвал съм да търся, аз поне не открих.

Връзка към коментар

За Северна Гърция съм намирала хотели с търсене на Chalkidiki, Sithonia, Kassandra и Thasos Island. Само че нищо не си харесах, когато търсех преди около месец, повечето места за настаняване предлагаха плащане на място и съответно не приемаха кодове.

Връзка към коментар

Пратиха ми на мейл ваучера за следващата седмица, като плащането е в хотела, пише да го разпечатам.

 

предишните 3 резервации се чекирах само с име, но те бяха платени през ММТ, да търся ли принтер?

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 3 минути , bad kid каза:

Пратиха ми на мейл ваучера за следващата седмица, като плащането е в хотела, пише да го разпечатам.

 

предишните 3 резервации се чекирах само с име, но те бяха платени през ММТ, да търся ли принтер?

В Макао плащах на място и се наложи да показвам на телефона валчера, понеже си изяснявахме сумата. Добре е да го имаш при спор.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз си получих кешбека от кода BOOKTRIP,1на нощувка в Банско със закуска и вечеря ми излезе 52лв и с кешбека-32лв.

Да ви питам нещо,заради кода направих нов акаунт и там ми дават програма за 4нощувки имам право на 5та безплатна до3500 рупии,някой

ползвал ли е това?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мили хора, помагайте ми!Резервирала съм два хотела с безплатна анулация до края на ноември. Парите ми са вече изтеглени! Всеки път ли е така и ако сега ги анулирам, ще ми бъдат ли възстановени парите? Благодаря!

Връзка към коментар
преди 27 минути , vorbis каза:

А в някои случаи и до седмица, в зависимост от банката.

Не се занимавай да чакаш. Отиди в банката, попълни бланката, ако искат приложи и безплатната отменя и готово. След часове са ти облокирани.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тук не става въпрос за блокирани пари, а за предплащане, доколкото разбирам. Ако в условията на хотела си пише предплата, те са си в правото да си вземат парите предварително и искания за връщане първо са неправомерни и второ водят до такси в зависимост от банката ("необоснована рекламация").

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , neuromancer каза:

Тук не става въпрос за блокирани пари, а за предплащане, доколкото разбирам. Ако в условията на хотела си пише предплата, те са си в правото да си вземат парите предварително и искания за връщане първо са неправомерни и второ водят до такси в зависимост от банката ("необоснована рекламация").

"необоснована рекламация") е съвсем друго, чака отблокиране на платена сума незнайно кога. Ако не става, да си смени банката.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Днес цял ден не мога да си вляза в профила на MMT от компютъра (вчера нямаше проблем). Някой имал ли е такъв проблем? От GSM-а става. Пробвах на различни компютри и все дава "Непозната грешка. Опитай отново.".

Връзка към коментар

Здравейте! Интересувам се как мога да направя 5 резервации използвайки кода BOOKTRIP? Знам,че е възможно само веднъж да се използва...Предполагам,че ако регистрирам 5 мейла различни и създам 5 профила с моето име..., ще мога да се възползвам от този код 5 пъти...Проблем ли е, че и петте резервации ще бъдат платени с една карта? И разбира се, не мога да верифицирам телефона си...Надявам се че също няма да бъде проблем ако го подам и в петте акаунта...Благодаря Ви предварително!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.