Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Направил съм резервация за един хотел за 4 нощувки. Ако използвам кода Бууктрип ми излиза с 100 евро по-евтино, без  да броя кешбека. Доколкото разбрах трябва да го направя през 4 регистрации, защото може да се ползва по 1 път от регистрация, а също така мога да позлвам една карта, така ли? 

Връзка към коментар

Да споделя какво ми се случи тази сутрин :) Ако избера общо 2 нощувки има само опция със закуска. Ако ги разделя на по една нощувка излиза и опция с вечеря и за двата дни. Направих си още един акаунт, за да ползвам и бооктрип в комплект. В момента, в който букнах първата нощувка, опцията за вечеря за втората нощувка изчезна. Първо си помислих, че е заради новия акаунт. Проверих през стария и вечерята отново не беше налична. Нощувката естествено беше по-евтина, а и го приех като знам от съдбата, защото без това не бях сигурна, че искам вечерите. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За това с вечерите,стигнах до извода,че това е опция ако резервираш за уикенда.През останалото време хотелите явно нямат достатъчно клиенти за да поддържат и вечеря (освен ако не са на морето).Най-често предлагат вечеря от петък до неделя.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 21 минути , Мари Николова каза:

За това с вечерите,стигнах до извода,че това е опция ако резервираш за уикенда.През останалото време хотелите явно нямат достатъчно клиенти за да поддържат и вечеря (освен ако не са на морето).Най-често предлагат вечеря от петък до неделя.

 

Да, тя първата ми нощувка беше за неделя точно. Но странно, че първоначално излизаше опция и за понеделник.

Връзка към коментар

Колеги, все пак да попитам. Ако направя 4 акаунта и следователно 4 резервации за по една нощувка, използвайки BOOKTRIP, а акаунтите са с едно и също име и една и съща карта, няма да има проблеми така ли? И колко беше кешбек-а с този код?

Връзка към коментар

Не мога да резервирам , дава ми, че не може да бъде намерена заявката! Някой има ли подобен проблем? Да не би да се е бъгнал сайта.... Не мога нито през компютъра нито през телефона..... :(

Връзка към коментар
преди 41 минути , Мари Николова каза:

Да споделя,че днес получих съобщение,че BOOKTRIP изтича скоро.Ако се колебате за някоя резервация да знаете.

Пише ли точно кога? Че днес направих през три профила резервация за по 1 нощувка, но за 24 часа имам лимит от 3 кода на мое име, тоест утре трябва да направя и за четвъртата и последна нощувка.

Връзка към коментар

В съобщението пишеше само,че изтича скоро.Не знам какво точно имаш предвид за трите кода на твое име.Мисля,че ограничението беше до три резервации на 24ч от един профил.Докато ти резервираш от три различни профила.

 

Няколко предложения,които на мен ми харесаха.Не ги пускам в темата за ревюта, защото още нямам преки впечатления:

За Ейлат(голямо Благодаря на Таньо) Rich Luxury Suites - цена за нощувка в студио с кухня с BOOKTRIP през пей пал под 40лв,което е супер цена за Ейлат.

За Боровец(ако ви е писнало от море и жеги):

Festa Winter Palace този хотел го дебнех  зимата, след като излезе на добра цена ,но го изпуснах.5*,със СПА център,закрит басейн,близо до лифтовете,някои от които работят и сега,доста добри мнения съм чувала за него.Под 40лв с BOOKTRIP.

Hotel Iceberg 4* по-евтин вариант,пак на хубаво място.С BOOKTRIP ако резервирате по две нощувки през пей пал е около 25лв,но за три нощувки с автоматично излизащ код е малко по-скъпо.

Цените са за настаняване за двама души.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , Мари Николова каза:

В съобщението пишеше само,че изтича скоро.Не знам какво точно имаш предвид за трите кода на твое име.Мисля,че ограничението беше до три резервации на 24ч от един профил.Докато ти резервираш от три 

 

 

Ами да, резервирам от три профила, но с една карта, което явно те засичат и при четвъртата резервация ми изписа, че имам право само на три за 24 часа.

Връзка към коментар
преди 45 минути , Мари Николова каза:

В съобщението пишеше само,че изтича скоро.Не знам какво точно имаш предвид за трите кода на твое име.Мисля,че ограничението беше до три резервации на 24ч от един профил.Докато ти резервираш от три различни профила.

 

Няколко предложения,които на мен ми харесаха.Не ги пускам в темата за ревюта, защото още нямам преки впечатления:

За Ейлат(голямо Благодаря на Таньо) Rich Luxury Suites - цена за нощувка в студио с кухня с BOOKTRIP през пей пал под 40лв,което е супер цена за Ейлат.

За Боровец(ако ви е писнало от море и жеги):

Festa Winter Palace този хотел го дебнех  зимата, след като излезе на добра цена ,но го изпуснах.5*,със СПА център,закрит басейн,близо до лифтовете,някои от които работят и сега,доста добри мнения съм чувала за него.Под 40лв с BOOKTRIP.

Hotel Iceberg 4* по-евтин вариант,пак на хубаво място.С BOOKTRIP ако резервирате по две нощувки през пей пал е около 25лв,но за три нощувки с автоматично излизащ код е малко по-скъпо.

Цените са за настаняване за двама души.

 

 

Може ли да споделиш за кои дати излизат тези цени за Festa Winter Palace и Hotel Iceberg?

Връзка към коментар
Мирослав Василев
Преди 1 час, Ivko каза:

Реших да потърся и аз в този сайт какво ще ми даде за Бари 02-05.09 за двама,но ми изписва,че няма налични  хотели за избраните дати :) 

През мобилното приложение излизат доста.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това долу означава,че до 60% ми се веъщат ли и тази сума в акаунт ли ти се веъща или като пари по сметка.Сега се запознавам с този сайт и има доста да чета за правила и трикове та по-бързо да получа отговор :)

IMG_6702.PNG

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 4 минути , Ivko каза:

Това долу означава,че до 60% ми се веъщат ли и тази сума в акаунт ли ти се веъща или като пари по сметка.Сега се запознавам с този сайт и има доста да чета за правила и трикове та по-бързо да получа отговор :)

IMG_6702.PNG

С тази сума ти се намаля резервацията. Посочената незачеркната сума е реалната за 1 нощувка. Добре е да е около 2000.

За Азия може да постигнеш 1000-1500 на нощувка.

Връзка към коментар

Да се включа и аз като неразбрала :):) Този код през ΜΥ Wallet ли го използвате?!?! Защото на мен (преди да изтече ) по скоро ми увеличаваше цената. А за хотели които са без намаление , след като го въведа ми дава, че не може да се използва...BOOKHOTEL DREAMSALE и т.н по същия начин. Моля някой да обясни,каква е схемата! Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.