Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2015


Георги

Препоръчани мнения

Днес е ден за подаръци. Изпратих моя и получих СМС, че трябва да си взема подаръка от Еконт.

Светле (надявам се, че нямаш нищо против да се обърна така към теб), много ти благодаря за чудесния подарък!
Все едно, че се познаваме от години :) Винаги се стремя към изпълнението на мечтите си и не се отказвам да мечтая дори за невъзможни неща. Също така има дни, в които се чувствам все едно трябва да оцелея в джунглата на живота. Затова смятам да прочета книгата през почивните дни. А шоколада вече го няма, но си имах помощници. :)

Искам да ти пожелая Весела Коледа, много щастие, успехи и нови вълнуващи пътувания през 2016!

 

036396308.jpg?r=0

Редактирано от Stryper
  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Чакам тогава Джон лично да го донесе!

Внимавай какво си пожелаваш!   ;)

Да не се окаже,че Джон празнува на 07.01 и е от голямото магеланското общество. :lol:

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да се похваля, че и моят подарък пристигна :P Благодаря на Боряна - Бо за интересния подарък и пожелавам на всички весело посрещане на Рождество Христово и много здраве, късмет и вълнуващи пътешествия през Новата година :)

post-122-0-08129700-1450824445_thumb.jpg

Редактирано от Hayasko
  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Ето го и моя дядо коледен подарък! ! Благодаря на патриот -хич не ми пука,че си останал анонимен,дидактическите ми способности те разкриха. Ако случайно все пак не съм преродения Шерлок, да ме извинява истинския ми Коледа! Играта веднага я отворихме и направихме една партия до 23 часа, страхотно е интересна и образователна, научаваме разни неща. Шоколадите едвам опазих от домочадието, че ги налазиха и тримата, но оо удържах фронта, все пак са си за мен,ама ха ! И портмоненцето прибрах в чантата, веднага го напълних с парички, и а дано имам късмета да отида до Камбоджа! Благодаря ти от сърце, Весели празници , любов и хармония ти пожелавам, живи и здрави!post-2186-0-47470700-1450846935_thumb.jpg
П.с. протегнатата в посока Шоколадите ръчичка е на най-нетърпеливият и млад член на фемилито.

Редактирано от luba_rizova
  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Аз още нямам подарък :(

 

И аз нямам :(

Оооо, много ви съчувствам, аз така лани се изпренадах и много ми беше тъжно, докато чаках, пък всички други се радваха. :blush:

После се оказа, че Полинка-Калинка е страдала още повече от мен. Ако знаех, щеше да ми е мъничка утеха, че не съм сама. :blush:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Чакам тогава Джон лично да го донесе!

Айде пак те набутаха, и ти веднага съгласна. Капитана нарочно ти пробута тоя, можеше някой по-готин!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз също още нямам подарък... :(

Тъкмо щях да ти кажа,че не си само ти ......и получих sms за пратка. Явно Дядо Коледа е минал тази вечер през Еконт и се е отчел. ;)

По-късно ще рапортувам-какво,колко и от кой. :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Огромни благодарности на Дядо Коледа-Яни/edbloom/,за страхотния подарък!!! 

Фотокнига-един по различен поглед на нещата-забележително; ;)

Шоколадите-изядени от цялото семейство,включително и от най-малкият; :)

Въглен за балансиране на pH във водата-как ти хрумна?-доброто настроение ще ме държи поне шест месеца,че и повече.Уникалнооооо!!! :lol:

С пожелания за здраве и щастие,изпълнена с късмет и положителни емоции нова година ,Наздраве и Весели празници!!!

 

post-259-0-86298600-1450862728_thumb.jpg

 

Рапорт даден!

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 27
Връзка към коментар

Страхотни подаръци си имате всички. Много завиждам. И аз започнах да се притеснявам, но като видях, че не съм само аз, малко се успокоих. Ще дойдат рано или късно. Единствено любопитството ми страда неистово  :blush:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Понеже много обичам да гледам снимки, веднага подсказвам как се качват.

В първия пост на тази тема Георги го е обяснил и картинки е показал.

 

Извинявам се, че не е по темата!

 

Благодаря ти, Mary

Поправям се одма- хахах 

Весела Коледа !!!

post-1247-0-09019000-1450864619_thumb.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Аз също още нямам подарък... :(

 

Чудя се, аз ли лошо продиктувах адреса - вие ли зле го записахте... :blush:

Хехе, ти кат оня, дет се молел на Господ да спечели от тотото, а пък, не бил пуснал фиш. ;)

Днес, и аз най-накрая изпратих своя подарък. :)

А ти защо се туткА толкова? Нали подаръкът е да носи радост, а не - да го оглозга човек любопитството и да си умре в очакване. ;)Видя ли как страдат девойките по- нагоре :unsure:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Костов,темата е размяна на коледни подаръци,а не на следколедни подаръци :protest:

 

Е да де! Изпращаш подаръка днес, пристига за Коледа! Ще видиш! :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Днес, и аз най-накрая изпратих своя подарък. :)

Точно така се прави, не ги слушай другите... Утре ще си го получи и ще бъди най-истинския коледен подарък :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Моят подарък имаше творческа част и понеже обещах да  споделя резултата пиша отново тук.

 

Докато творях си мислех,кoлко символика има в моят подарък от noshtna_ptica:

 

1.Къщичка-дом,където да се връщаме.

2.Книга-вдъхновение и знание,къде без тях!?

3.Карти за игра-риск и късмет-ние ли не знаем значението на тези думи?!

4.Магнитче-спомен

 

И моето допълнение-приятели- магеланци, с които да споделиш всичко това! Бъдете здрави и имайте всичко това,което омесете с любов.Весели празници на всички!

Ето моят сладък дом:

post-43-0-36845300-1450937611_thumb.jpgpost-43-0-98290300-1450937637_thumb.jpg

  • Харесвам 34
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.