Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2015


Георги

Препоръчани мнения

Аз дето скоро разбутах темата....чак под номер 42 отивам....ц-ц-ц СЪДБА! :D Задължително участвам.

 

Аз не баш по темата, но за твое успокоение бих споменал, че всъщност 42 е изключително важно число и ако аз бях на твое място, щях да бъда изключително горд, очаквайки коледен подарък от магеланец с хавлия в ръка... ;)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Аз не баш по темата, но за твое успокоение бих споменал, че всъщност 42 е изключително важно число и ако аз бях на твое място, щях да бъда изключително горд, очаквайки коледен подарък от магеланец с хавлия в ръка... ;)

"отговорът е 42" ;)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

И аз да се запиша, въпреки калабалъка.

 

Калабалъка не бива да притеснява никой освен мен, очевидно е че ще стана разноглед :) Иначе всеки участник ще има допир до максимум двама други - този, на който подарява и този, от който получава. Дали са 20 или 300 участници това не се променя :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Калабалъка не бива да притеснява никой освен мен, очевидно е че ще стана разноглед :) Иначе всеки участник ще има допир до максимум двама други - този, на който подарява и този, от който получава. Дали са 20 или 300 участници това не се променя :)

 

Хах... ама се кефиш, нали ;) Свиркай за помощ...

Връзка към коментар

"отговорът е 42" ;)

Така, така....надъхвайте ме!!! :D Само дето се оказах 53, ама карай....вече съм си надъхан!

Редактирано от Георги Василев
Връзка към коментар

Малко спам:

 

Защо се говори зад "гърба" ми? ;) 

 

Всъщност, не разбирам изобщо защо 42 е някакво сакрално число, надявам се да е за нещо добро, хехе :)

 

Числото 42 е отговорът на Въпроса за Живота, Вселената и Всичко останало. Не е хубаво един магеланец да не е чувал за числото 42, гледай да наваксаш пропуските... ;)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Числото 42 е отговорът на Въпроса за Живота, Вселената и Всичко останало. Не е хубаво един магеланец да не е чувал за числото 42, гледай да наваксаш пропуските... ;)

Казвай нещата директно, другарю Дюк, за да не останеш неразбран или иначе казано и изпонавпредвид  Дъглас Адамс в "Пътеводител на галактическия стопаджия" числото 42 е...  гореспоменатото. :) 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.