Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2015


Георги

Препоръчани мнения

Не беше ли на Виолета най-малкото магеланче?

Изпуснала съм явно нещо?

Ами, аз се сетих само магеланчето Самуил, може другото аз да съм го пропуснала.:(Снежанка да направи справка и да се разпореди.:)Пък и за Снежанка ще има нещичко, като е такава добричка.:)
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не искаме да чакат, както ти миналата/тази година. Голяма радост е да получиш подарък  :blush:

Аааа,миналата година аз най-много чаках и страдах:(За малко да ми се разклати вярата в Дед Мороз :))

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз си имам магеланец,урааа, ще правя подарък. Чаках да видя дали ще е момче или момиче,за да купя подаръка. Алекс е супер бърза.

Връзка към мнение

Да подаря и аз на някой подарък,че станах преди няколко дни магеланец и срока съм го изпуснал

 

За съжаление е твърде късно, всичко вече е разпределено, съобщенията са изпратени, става много сложно. Ще се включиш догодина :)

Връзка към мнение

Миналата година Поли беше рекордьор по чакане. До колкото помня си получи подаръка доста след Нова година :)

Много вълнуващо време - ще избираме подаръци! Хо хо хо

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За съжаление е твърде късно, всичко вече е разпределено, съобщенията са изпратени, става много сложно. Ще се включиш догодина :)

Жоре, не си прочел - предложих да направи подарък на най-малкото магеланче във форума - бебето, дето ни се роди наскоро и Бранко е съгласен. Не му утрепвай желанието на човека, толкова рядко се случва някой да иска да даде, без да получи. Снежанка да направи едно изключение, моля! :)Да намери адреса на малкото магеланче. :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Жоре, не си прочел - предложих да направи подарък на най-малкото магеланче във форума - бебето, дето ни се роди наскоро и Бранко е съгласен. Не му утрепвай желанието на човека - Снежанка да направи едно изключение, моля! :)

Е, то не е съвсем така, защото и Бранко трябва да получи подарък, а най-малкото бебе може и да не знае за това. :lol:

 

Вариант е, ако има двама човека, които искат да се включат и да си разменят взаимно подаръци. В този случай ще липсва елемента изненада, но по-важното е, че ще има още двама щастливци получили коледен подарък.

 

И още едни вариант: Аз лично, нямам против да подаря два подаръка. :blush:

Ще бъде удоволствие за мен да донеса на коледната сбирка подарък и на Бранко. :)

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Това май за мен се отнася.Е жалко.А ма от Снежанка чаках обаждане :)

 

 

Жоре, не си прочел - предложих да направи подарък на най-малкото магеланче във форума - бебето, дето ни се роди наскоро и Бранко е съгласен. Не му утрепвай желанието на човека, толкова рядко се случва някой да иска да даде, без да получи. Снежанка да направи едно изключение, моля! :)Да намери адреса на малкото магеланче. :)

 

Снежанка чат-пат говори през проксито си - дядо Коледа :) Иначе не пречи всеки да подарява, на който си реши и няма нужда да минава през официално одобрение, отказ и не знам си какво си цялата работа. Просто от гледна точка на тази игра вече е късно :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Кхм, кхм, ако се налага да пускам на лични адрес за доставка? Ако има мераклии, аз подаръци не връщам... :P

 

Ако се налага да даваш адрес за такива неща, готов съм да ти услужа с моя! B):bye:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аууууууу, колко съм щастлива и доволнааааа - такъв хубав подарък получих :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:подскок, подскок! ;)

Много благодаря на подателя, да е жив и здрав!

 

Хайде сега, колективно чакам: завижд, завижд, завиииижд!

 

Ето гооо:

 

post-1504-0-59108300-1448893783_thumb.jpg

 

 

Сега УтивЪм да се похваля нещо в другата тема, по повод подаръка. ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 24
Връзка към мнение

Александра, имаш невиждан прогрес! Миналата година първа прати, тази година от първите получи!

Вземи пусни едно тото, може да не са случайни тези неща. :)

Редактирано от clete
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Александра, имаш невиждан прогрес! Миналата година първа прати, тази година от първите получи!

Вземи пусни едно тото, може да не са случайни тези неща. :)

Не саааа, хич не са! Нали знаеш, има си един от горе, дето си гледа и си подрежда всичко. ;)

И нищо не пропуска. :)

Тото няма да пусна, че не знам как, ама днеска сторих три добри неща, та и други да се радват като мен. ;)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.