Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2015


Георги

Препоръчани мнения

Аз моя още не съм го изпратила, че имам проблем с разбирането с местните пощи (в краен случай ще го изпратя от БГ за по-лесно, но ще уведомя за това дядо Коледа и/или Снежанка ;) )

 

Но пък за сметка на това получих много готин подарък и мили пожелания за НГ:

DSCN5205.JPG

 

Хиляди благодарности на изпращача, и пожелания да е здрава, щастлива и да има прекрасни пътешествия през новата година :)

 

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Хора, какво става бе, още е ноември,  а започнаха да се получават коледните подаръци. Стегнете се малко. Търсете времето около Коледа. /аз сега съм далеч и не дай си боже някой да реши да ми изпраща... Накрая ще го върнат. Мисля, че нормалното е една седница около Коледа... Вие само сте чакали томболата/жребия и.....юруш...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Получих и аз своя коледен подарък. Не издържах да го пазя до Коледа, но е страхотен! :)

Много благодаря на моя Дядо Коледа и му пожелавам здраве, време и пари за много нови пътешествия, а на себе си пожелавам много да пътувам с прекрасния подарък! :)

 

post-2033-0-76043300-1448993986_thumb.jpg

post-2033-0-54008400-1448993999_thumb.jpg

  • Харесвам 25
Връзка към коментар

Имам си подарък! Имам си подарък!

Много е приятно. Искрено благодаря на моята Снежанка!

 

post-2917-0-40444800-1448993720_thumb.jpg

 

Знам какво ще правя по Коледа - ще чета "Изгубени" с чаша горещо кафе:-) Накипрена с бижу!

Още веднъж много благодаря!

 

  • Харесвам 20
Връзка към коментар

Още не мога да се нарадвам на коледния ми подарък, който си личи, че е избран с много желание. Хиляди благодарности на изпращача и и пожелавам Дядо Коледа да я зарадва с прекрасни изненади и положителни емоции!!!

Подаръкът е с "привкус" на Австралия. Приемам това за знак на съдбата, защото отдавна ме влече натам... Ох, дано, дано :)

post-1179-0-47425100-1448995262_thumb.jpg

П.П. Кутията с шоколадови бонбони дойде пълна, но не оцеля за снимката B)

Редактирано от Яничка
  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Ама много ги "пазите" вашите снежанки / дядо коледовци. Когато си получа подаръка, моят изпращач ще бъде изклюкарен - ей така, всички да знаят кой ме е зарадвал  :)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Тихо тaм! Искaм дa се изненaдaм, не ми кaзвaй кaкво ще ми подaриш ;)

 

Да, а след това ще яхнеш подаръка си и ще правиш кръгчета над квартала.

На теб говоря, не се оглеждай!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ах, а аз познах кой е Дядо Коледата на Яничка :P  . Яни, пожелавам ти я Австралия от цялото си сърце /и на мен също/.  Страхотни подаръци имате всичкииии! Аз моя съм го приготвила за пращане, но смятам да изчакам малко, преди да го сендна не за друго, ама просто ей така се размотах. Също ще изклюкам кой ми го е изпратил, ама хааа.

Иначе, Оги, няма как, Коледата започва с получаването на първия подарък иииии какво по-хубаво да започне настроението отрано. :) Ето, и аз получих моя подарък за Коледа от съпружето още вчера и хоп, веднага ми стана коледно и готино, пък е и червен на всичкото отгоре. Стига спам, страхотна инициатива наистина.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Е, при мен беше предварителна уговорката, че малко по-късно можеше и да не го получа, заради евентуална смяна на адреса. За което още веднъж хиляди благодарности! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ах, а аз познах кой е Дядо Коледата на Яничка :P  . Яни, пожелавам ти я Австралия от цялото си сърце /и на мен също/. 

Разузнаването работи с пълна сила :)  Благодаря ти за пожеланията, да ти се връщат тъпкано :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ама много ги "пазите" вашите снежанки / дядо коледовци. Когато си получа подаръка, моят изпращач ще бъде изклюкарен - ей така, всички да знаят кой ме е зарадвал  :)

Еееее, друго си е като има тайничка някаква ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Като се има предвид, че две години поред ходим на Рибарица, където се тачи Тетевенската, нормално е Емо да накланя везните в негова полза :) Но аз не мисля, че има от какво да се притеснява, с тази, незнайно колко стара бутилка, за коледната сбирка миналата година, трудно ще го бие някой :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.