Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2015


Георги

Препоръчани мнения

Ама, много моля! Традициите повеляват имената( никовете) на Дядо Коледа и Снежанка да се споменават. Гарантирам, че това е задължителна положителна емоция и удовлетворение!

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

:santaclaus: Хо-хо-хо Снежаанка посети и мен! :girlsmile: Благодаря сърдечно и обещавам на a6olq да изпълня подаръка със спомени от близки и далечни места!
Весела Коледа и много по-щастлива Нова година a6olq :airkiss:

post-1941-0-27743800-1449606123_thumb.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Ееее, безкрайно се кефя, като гледам снимките на подаръците и как се радваме всички, тоооочно кат дечицата. :) Кооолко са хубави и си копвам  нови идейки ;)Много съм благодарна на този, който измисли играта - нека е сигурен, че е направил добро - дал е положителна емоция на много хора. което в сегашните времена се среща все по-трудно и все по- рядко. :) 

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Хохохо получих смс зa достaвен подaрък, нямaм търпение дa си го вземa довечерa :)

 

В СМС-а пише ли "вид на пратката: подарък"? Не за друго, но може и официално писмо от НАП за неплатени данъци да си получила? :P

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В СМС-а пише ли "вид на пратката: подарък"? Не за друго, но може и официално писмо от НАП за неплатени данъци да си получила? :P

eeee все най-лошото си мислиш :)

 

Аз днес изпращам моя подарък ;) И чакам да получааааа :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В СМС-а пише ли "вид на пратката: подарък"? Не за друго, но може и официално писмо от НАП за неплатени данъци да си получила? :P

Аууууу, какъв си черноглед :blush: Освен това, НАП писмата ги праща с друга фирма, не с Еконт.

Еконт разнася само подаръцииииии ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

От НAП щяхa дa ми искaт пaри и зa прaткaтa, пък пише 0лв. Плюс товa успешно се укривaм и не ми знaят aдресa :P

 

В СМС-а пише ли "вид на пратката: подарък"? Не за друго, но може и официално писмо от НАП за неплатени данъци да си получила? :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

От НAП щяхa дa ми искaт пaри и зa прaткaтa, пък пише 0лв. Плюс товa успешно се укривaм и не ми знaят aдресa :P

 

 

Сега, аз ако бях на твое място, щях да изтрия този коментар... :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Такааа  :) Имам си повече от страхотен подарък! Моята снежанка се казва gerido. Гери, просто нямаш представа колко ме зарадва. Прованса ми е мечта отдавна и да получа френско вино...направо ме разтопи  :blush: И с лондонската чиния ме уцели, и с любимите ми бонбони, въобще....

Пожелавам ти много здраве, щастие, любов и вдъхновение   :)

post-112-0-52509400-1450116324_thumb.jpg

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Такааа :) Имам си повече от страхотен подарък! Моята снежанка се казва gerido. Гери, просто нямаш представа колко ме зарадва. Прованса ми е мечта отдавна и да получа френско вино...направо ме разтопи :blush: И с лондонската чиния ме уцели, и с любимите ми бонбони, въобще....

Пожелавам ти много здраве, щастие, любов и вдъхновение :)

attachicon.gifCAM00653.jpg

Хе хе, да дойде другарят Дюк, че да види от НАП какви работи пращат на когото трябва.:)))

Завижд, завиииижд :)))

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

post-1273-0-06940000-1450123292_thumb.jpg

 

И при мен пристигна очакваният подарък. Невероятно - за втори път получавам подарък от Румяна! Благодаря ти много, Румяна, отново получих страхотен подарък! :)

На теб и на всички - весели и изпълнени с изненади коледни и новогодишни празници с любими хора!

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

И мен ме споходи Снежанка - Виолета днес. Благодаря много за подаръка. Ще пътувам търсейки най-щастливото място - дано да го открия!!!

 

post-1439-0-47280700-1450260546_thumb.jpg

 

Весела Коледа Вили!

 

 

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Всеки си хвали подаръка, но моят е най - хубав!

Когато дядо Коледа изпълнява желанията, които си пропуснал да напишеш в писмото... Благодаря на работливото джудженце Silvia_b... :)

 

036375162.jpg?r=0

 

 

036375164.jpg?r=0

Редактирано от Ивайла
  • Харесвам 21
Връзка към коментар

И аз си имам чудничък подарък :). Благодаря на Дядо Коледа, Снежанка, работливите джуджета  и най-вече - на Elena за хубавата книга, сладкия елен и прекрасните пожелания! :) Весели празници на всички! :)

 

post-1010-0-93852200-1450291394_thumb.jpg

 

 

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Уфффф направо съм изключил за това. Исках и аз да се включа ама... ехххх много ме яд. Другата година!

Връзка към коментар

post-1058-0-13307700-1450373128_thumb.jpg

 

Днес дойде и моят дългоочакван подарък. Благодарности на моята Снежанка! Явно е отчела активното ми участие в тема "Хумор"   :rolleyes: .

Редактирано от achieva
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Да завидя за книжката "В главата на италианците"! Звънях в издателството и е изчерпана! 

Имам "специален" доставчик. Искаш ли да проверя за една бройка?

Връзка към коментар

Имам "специален" доставчик. Искаш ли да проверя за една бройка?

Да, моля. Бих взела 3 бройки, ако има разбира се и не съм прекалено нахална. И на една бройка бих била много щастлива. Предварително благодаря!

Редактирано от achieva
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.