Прескочи до съдържание

Кола под наем - София


Препоръчани мнения

Мисля, че почти всичките вносители на автомобили предлагат и рент-а-кар, ето това са на Пежо примерно

http://rent.peugeot.bg/#

Редактирано от Звелина
Връзка към мнение

Държиш ли фирмата да е софийска?

 

Не бе, защо да държа :) но искам да взема колата в София и да я върна там... 

Мисля, че почти всичките вносители на автомобили предлагат и рент-а-кар, ето това са на Пежо примерно

http://rent.peugeot.bg/#

 

Има много рент-а-кар фирми в Интернет. Просто ми се искаше да взема с препоръка. В чужбина чета по форуми, тук имам приятели и тях питам :) Благодаря.

Връзка към мнение

Утре ще питам брата на мъжа ми и ще ти пиша, че той е вътрешния ми човек в тази област. Фирмата е варненска, но мои приятели са си наемали от София и са оставали доволни, а и доколкото знам, цените са им по-ниски.

Връзка към мнение

Тук погледна ли:

http://magelanci.com/topic/1681-

 

Имаме си представител на проверена фирма.

Имаме си и страница за резервация:

http://magelanci.com/rezervacii/koli-pod-naem/

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Тук погледна ли:

http://magelanci.com/topic/1681-

 

Имаме си представител на проверена фирма.

Имаме си и страница за резервация:

http://magelanci.com/rezervacii/koli-pod-naem/

 

Признавам, не ми хрумна да тръгна по стандартния начин, който прилагам в чужбина :) Благодаря!

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

top rent a car имаха сравнително добри препоръки, но не съм ги ползвал. Цените им не бяха много по-различни от на останалите фирми. Но не виждам защо да се ограничаваш до българска фирма, действай си както във всяка друга държава, така и така на летището е бизнес ориентиран предимно към чужденците :)

Връзка към мнение

Rainy, ако не е късно, виж тези - Rentcars.bg - малка семейна фирма са, коректни са.

 

Ама как ще е късно... Благодаря!

Rainy, това е сайта, който ми казаха.

 

 Благодаря!

top rent a car имаха сравнително добри препоръки, но не съм ги ползвал. Цените им не бяха много по-различни от на останалите фирми. Но не виждам защо да се ограничаваш до българска фирма, действай си както във всяка друга държава, така и така на летището е бизнес ориентиран предимно към чужденците :)

 

Жоре, пуснах търсачката - както ми препоръча Мак. Свят ми се зави от цените... :) Предпочитам да взема от някоя малка фирма и да им направя на тях оборот евентуално, но без препоръки няма да посмея. Затова беше питането :) Благодаря.

Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...
преди 1 минута , Loverboy каза:

Някой има ли коментар за toprentacar.bg, че ми дава добра цена за другата седмица? 

Мнения? 

Аз резервирах тяхна кола за месец май - в друга тема - магеланци ми ги препоръчаха.

Връзка към мнение
преди 16 минути , Гост каза:

Аз резервирах тяхна кола за месец май - в друга тема - магеланци ми ги препоръчаха.

Цената не е лоша, дава ми 26 евро за три дни. 

 

Иначе не знам дали си заслужава тая застраховка от 5 евро на ден, щото пише, че има "гарантирано връщане на депозита", но не пише, че няма да си платиш щетите... Малко е никакво това. 

Връзка към мнение
преди 13 минути , Loverboy каза:

Иначе не знам дали си заслужава тая застраховка от 5 евро на ден, щото пише, че има "гарантирано връщане на депозита", но не пише, че няма да си платиш щетите... Малко е никакво това. 

Аз съм оставила на място да преценя. Иначе резервирах през Ryanair. 

 

преди 14 минути , Loverboy каза:

Цената не е лоша, дава ми 26 евро за три дни.  

Моята цена е значително по-висока, но и колата е 7-местна... 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Гост каза:

Аз съм оставила на място да преценя. Иначе резервирах през Ryanair. 

 

Моята цена е значително по-висока, но и колата е 7-местна... 

На мен тия не ми излизат през Раян за тия дни. През техния сайт май е по-евтино? 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Loverboy каза:

На мен тия не ми излизат през Раян за тия дни. През техния сайт май е по-евтино? 

Не е задължително. Пробвай няколко търсачки. В случая през Раян цената беше най-добра, но обикновено първо я преслушвам през Travelsupermarket, а напоследък и през новата звезда Opodi.it. През всичките съм резервирала...

Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...
преди 8 минути , aleks_s каза:

И аз моля за актуална информация, ако някой скоро е наемал кола в България.

Взимала съм от тук докато колата ми е била в сервиз. Бяха коректни а и има база за договаряне . Цък 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

easyrent a car София.

Последния път преди седмица беше трагичен. Дадоха  Mazda Demio, моделът вероятно не е познат на мнозина, произвеждал се е от 2003 до 2007, та  може да си направите сметката колко годишна е била..

Освен, че потропваше сериозно по окачването, преди седмица я дадоха със зимни гуми при температурите които са в момента стават като дъвки..

 

С две думи, мега зле, а не беше особено евтина 5 дни 200+ евро.

  • Шок 2
Връзка към мнение

Благодаря, @funny!

 

 

преди 10 минути , Alexander каза:

easyrent a car София.

Последния път преди седмица беше трагичен. Дадоха  Mazda Demio, моделът вероятно не е познат на мнозина, произвеждал се е от 2003 до 2007, та  може да си направите сметката колко годишна е била..

Освен, че потропваше сериозно по окачването, преди седмица я дадоха със зимни гуми при температурите които са в момента стават като дъвки..

 

С две думи, мега зле, а не беше особено евтина 5 дни 200+ евро.

И без това бях притеснена, че досега в България никога не сме наемали кола, но след това май съвсем ще се откажа. А искахме да пообиколим малко..

Връзка към мнение

Е чак толкова не е за страх.

Ако си вземете от по-нормалните компании няма да имате проблем, но са скъпи като цяло, ама евтини няма никъде вече и по света.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Някой с отзиви от широко рекламираните тук във форума Топ Рент-а- Кар  , включително подкрепени и с фалшиво ревю, толерирано от модераторите ?  
 

Виждам , че вече темата им е заминала в кофата и е напълно изтрита, съответно вече не се рекламират , а се чудя дали да наема голямата им електричка .
 

Една бърза справка в нета показва доста оплаквания и то все от грозното им кокошкарско отношение към част от клиентите им от чужбина. Та се чудя, дали да им се доверя с наем от летище София ?

 

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.