Прескочи до съдържание

Мадагаскар


Препоръчани мнения

Трима опитни магеланци ( Уилкс, Бронко и Рувензоги)  търсят четвърти да се присъедини към тях за едно вълнуващо пътешествие до екзотичния остров Мадагаскар.

Тръгване - 19 септември

Връщане -  първи вариант -  6 октомври

                    втори вариант - 15 октомври ( тук се включва и посещение на остров Реюниън)

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Много яко, успех! Това ми е любимото, магеланско, бъдещо пътуване. Надявам се четвъртият човек да е словоохотлив и описателен.      

Оги, дали няма да е по-лесно, ако добавиш и маршрут и интереси?  

Редактирано от Lindt
Връзка към мнение

Интересите в Мадагаскар са ни насочени към доста впечатляващи неща - баобаби, лемури, хамелеони, природни забележителности, местни племена и други уникати...

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

 Това ми е любимото, магеланско, бъдещо пътуване. Надявам се четвъртият човек да е словоохотлив и описателен.      

 

 

Аз пък се надявах, Вие да сте другите.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз пък се надявах, Вие да сте другите.

 

Ставаме много и нямам отпуск, иначе с тази тема ме ритвате в стомаха директно :rolleyes: . Освен това не напредвам с маршрут, защото ми трябват още двама, за да се зачета по-детайлно, но май не мога да следвам чужда програма. 

Аз се надявам да излъжа Стефан Русев и Жени, ама той е на вълна Папуа от няколко месеца и не можах да му задържа интереса с някакви подскачащи по туристите лемурчета.

Чисто егоистично се радвам, че ще направите първите стъпки и после ще е по-лесно за ориентиране.  

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

О

 

Трима опитни магеланци ( Уилкс, Бронко и Рувензоги)  търсят четвърти да се присъедини към тях за едно вълнуващо пътешествие до екзотичния остров Мадагаскар.

Тръгване - 19 септември

Връщане -  първи вариант -  6 октомври

                    втори вариант - 15 октомври ( тук се включва и посещение на остров Реюниън)

Оги, на първо четене /без да зная програма и финансови параметри/ съм готов да бъда четвърти. :)

Ако Вие ме искате разбира се! На мен ще ми бъде изключително приятно в тази компания :)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Оги, на първо четене /без да зная програма и финансови параметри/ съм готов да бъда четвърти. :)

Ако Вие ме искате разбира се! На мен ще ми бъде изключително приятно в тази компания :)

 

Докато се натуткам и вече е заето.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

piconio, все още е свободно :)

За съжаление аз няма да мога да се присъединя към групата. Служебни ангажименти не ми позволяват отсъствие от 20 дни в този период :(

Връзка към мнение

Мога да обявя, че може и повече хора да участват - двойки, тройки, самостоятелни смели бойни единици....

Решихме да вземем ван/минибус, който събира повече от 4 човека.....

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Мога да обявя, че може и повече хора да участват - двойки, тройки, самостоятелни смели бойни единици....

Решихме да вземем ван/минибус, който събира повече от 4 човека.....

 

Оги, дали е с добра проходимост този микробус. Аз когато четох, ми се стори, че се нуждая от джип и много късмет. 

 

Все пак сподели и някакви финансови параметри на това пътешествие, ако не те затруднявам. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Оги, дали е с добра проходимост този микробус. Аз когато четох, ми се стори, че се нуждая от джип и много късмет. 

 

Все пак сподели и някакви финансови параметри на това пътешествие, ако не те затруднявам. 

 

Ако не стане с ван , ще вземем БТР,  но само , когато  видя купения билет за натам , в ръцете ти.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хубаво сте го замислили и за малко да скоча... ама септември :(  Този месец от години го използвам за друга дестинация и хич не ми се нарушава традицията. Дано се съберете подобаваща група и си изкарате добре! Има какво да се види, но не е и за всеки. Само да кажа.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ние също сме трима за Мадагаскар, но за съжаление се разминаваме с вашите дати и няма шанс да ги променим. Нашите са 22.08 - 06.09. Оги, купихте ли билети?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз засега имам други планове, но никъде не видях офертата за билетите.

 

Тук търсим спътник, а не рекламираме дестинацията. Затова и не обсъждаме подробности.

Връзка към мнение

Билетите вече са купени.

Цената за човек в двете посоки е 487 €

Ако има други желаещи, има налични билети на тази цена за датите и в двата варианта, които Оги е писал. Както вероятно и за други в тези месеци.

Цялото пътуване в частта само за Мадагаскар (19.09 - 06.10), по груби сметки ще е под 2000 , по-скоро даже клони към 1500  с включени всички разходи :)

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.