Прескочи до съдържание

Мадагаскар


Препоръчани мнения

Георги Матеев

И на мен за съжаление септември ми беше неудобен за пътуване и си взех билет за 12-18 август. Тогава е топ сезона и не е много жега. Ако някой евентуално предпочита вариант с кратка 6-дневна програма и търси компания - да се обажда.

 

Както wilks каза - билетът излиза 487 евро чрез liligo.fr. Важно уточнение е, че тръгването и връщането са от/до Варна. Ако е от София цената скача със 150 евро, което е безсмислено много.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

И на мен за съжаление септември ми беше неудобен за пътуване и си взех билет за 12-18 август. Тогава е топ сезона и не е много жега. Ако някой евентуално предпочита вариант с кратка 6-дневна програма и търси компания.

Направо ме хвърли в размисли за тези дати.Щях да се включа в предната група,но датите не ми бяха ОК.Тези са супер(малко ми малее времето),обаче снощи купих билети за Япония.Имам и за Филипините,а мисля и Централна Азия да разцъкам юли-август.Явно си търся оправдания да не дойда въпреки че много ми се ще. Редактирано от malkia
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Току що се завърнахме от 3 седмично пътешествие из Мадагаскар. През цялото време пътувахме с обществен транспорт, което си беше голяма емоция. На вниманието на тези, които ще пътуват към тази страна искам да кажа, че от края на миналата година има нови доста по-високи входни такси за националните паркове между 45 000-65 000 ариари (13-18 евро) плюс задължителен гид, който в някои паркове може да ви струва до 120 000 (35 евро) за група до 4 човека. Оказа се, че е много важен избора на гид, защото те са много, но добрите са малко, така че бих могла да ви дам координати.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

Току що се завърнахме от 3 седмично пътешествие из Мадагаскар. През цялото време пътувахме с обществен транспорт, което си беше голяма емоция. На вниманието на тези, които ще пътуват към тази страна искам да кажа, че от края на миналата година има нови доста по-високи входни такси за националните паркове между 45 000-65 000 ариари (13-18 евро) плюс задължителен гид, който в някои паркове може да ви струва до 120 000 (35 евро) за група до 4 човека. Оказа се, че е много важен избора на гид, защото те са много, но добрите са малко, така че бих могла да ви дам координати.

 

Моля те дай координати, благодаря предварително.

Връзка към мнение

Току що се завърнахме от 3 седмично пътешествие из Мадагаскар. През цялото време пътувахме с обществен транспорт, което си беше голяма емоция. На вниманието на тези, които ще пътуват към тази страна искам да кажа, че от края на миналата година има нови доста по-високи входни такси за националните паркове между 45 000-65 000 ариари (13-18 евро) плюс задължителен гид, който в някои паркове може да ви струва до 120 000 (35 евро) за група до 4 човека. Оказа се, че е много важен избора на гид, защото те са много, но добрите са малко, така че бих могла да ви дам координати.

Ох, от месец се ослушвам и ме мързи да чета за Мадагаскар, но като напредна малко ще питам и аз за контакти.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.