Прескочи до съдържание

Амстердам - Палау - Амстердам: ~277 €!!


Препоръчани мнения

Палау айде, как да е, ама в Гуам човек може да поработи... на ишлеме...

Септември като се върна от Гуам ще предам лични впечатления по въпроса и дали лесно дават работна виза :)

 

Най-забавно ще е съвместното висене по летищата  B)

Предполагам искаше да кажеш: съвместното напиване по лаунджовете? :biggrin:

 

Между другото много се радвам, че ще пътувам заедно с Фичо. Очертава се ЕПИЧЕН трип.

 

Eloena, взе ли билет вече? :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Ох, ама ако знаете само колко сте гадни  :mad: Размечтавам се за места, които до преди малко не бях чувала, а кредитните карти още стенат от изцеждането при току-що приключилото пътуване.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Люси, и аз така. Това си мислех, кога съм си мечтала кракът ми да стъпи по тези географски ширини?! Мечтала съм си де, но си мислех, че ще си остана с мечтите....Благодаря Ви, благодаряяяя! И на теб, Кептън, персонално, много ти благодаря! Ще черпя, надявам се да ми се отдаде случай!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ох, ама ако знаете само колко сте гадни  :mad: Размечтавам се за места, които до преди малко не бях чувала, а кредитните карти още стенат от изцеждането при току-що приключилото пътуване.

Споко, lyusi, след малко ще излезе друга оферта.  ;)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Pikonio, pikoniooo,.... гледаш ли какво става...а ти си била нетърпелива. :(

 

Гледам и си мисля, че ще съм опитното зайче :) 

И стигнах до извода, че съм далееееече от вашата лудост. Аз не бих могла да си купя билети за след 9 месеца, а като видя 42 часа полети + трансфери и ми настръхва косата във всички посоки. Но пък знам, че сте заразни, така че още някой друг месец сред вас и може друга песен да запея.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Уф, готов съм и аз да скоча в кюпа, ама ако някой може да помогне как стопоувъра в Банкок на връщане да го направя от 9 часа на около.... 30-на дни :blush:  и това да не се отрази драстично на цената. До 100-150 еврака в повече мога да ги преглътна.

Редактирано от Petkan
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Първият път не успях, втория - леко по-скъпо, но имаме 4 билета - 24.11 - 03.12. :)

Благодаря.

Ако използвам терминологията  от соца и тогавашните "почивни станции" - вие сте "втора смяна"  :biggrin:

Жалко, че не се засичаме и с вас  :rolleyes:

Струва ли си да се обиколи света за 9 дни? 7-23 няма ли да е по-добре? Или 2 седмици ще е твърде много за там?

Ами както каза и Fly - там освен гмуркане - май няма кой знае какво за правене/разглеждане, така че на мен лично една седмица ми се струва добре.  Тъкмо тук ноември като почне да застудява - да стоплим малко кокалите...  :) 

А и кратката разходка в Тайпе си е плюс. 

Гледам и си мисля, че ще съм опитното зайче :)

Помниш ли как на сбирката те питах къде/какво е това Палау  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

А времето през ноември не предвещава ли малко урагани, бури и въобще времето не е ли още дъждовно и облачно?

След като купих билетите се заинтересувах - тропичен климат 28градуса, без тайфуни.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

PADI-то е към 800 долара, за тия които се интересуват...

 

Edit: Вие добре ги букнахте тия билети, ами някой видя ли цените на нощувките за тоя период. В букинг най-тънката оферта ми излиза 780 евра за 7 дена. Ебал съм ти тънките билети щом ще дам 1000 евра за една седмица за спане. Може би някой друг път...

Редактирано от Plovdivian
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

PADI-то е към 800 долара, за тия които се интересуват...

 

Edit: Вие добре ги букнахте тия билети, ами някой видя ли цените на нощувките за тоя период. В букинг най-тънката оферта ми излиза 780 евра за 7 дена. Ебал съм ти тънките билети щом ще дам 1000 евра за една седмица за спане. Може би някой друг път...

Е то пък не може хем...... до края,хем..........в рая!!! Те нощувките няма да са по евтини и през другите периоди на годината,но пък билетите ще са драстично по-скъпи. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.