Прескочи до съдържание

Евтин самолетен билет до Манила


Препоръчани мнения

       Здравейте,

 

Надявам се, че ще можете да ми помогнете. Интересува ме къде да търся евтини билети до Манила и 600 евра добра цена ли са? Нямам конкретни дати. Благодаря предварително!

Връзка към коментар

600 лева е недобра цена според тукашните разбирания и натрупан практически опит :) Ако държиш да летиш в точно определен период - кажи датите. Ако е просто за евтини билети... ослушвай се тук :) Преди време половината магеланци ходиха до Филипините за под една минимална работна заплата :)

 

О... 600 евра! Не! Не! Не! Това е ужасно скъпо!

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Стандартният евтин вариант, без някаква топ промоция, е до Хонконг има почти винаги евтини билети и от там лоу кост Хонконг -Манила и Себу - Хонконг примерно. Това е много добър вариант ако искаш да разгледаш и Хонконг, а не ти е просто досаден хъб. Иначе се губи смисълът и не се пести кой знае колко. :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Кептън, много се разглезихме тука с тия билети по 20-на евра на Cebu... Ама дали и кога ще има пак.... Дай Боже всекиму на такава слука да намаже!!!

Значи да изчакам друга промоция и да гледам такава за Хонконг?

Редактирано от Gapsy
Връзка към коментар

Ако нямаш планове за конкретни дати - изчакай. Последното, което видях да е излизало тук, беше София-Манила и обратно за 384 €: http://magelanci.com/topic/5955-софия-манила/?p=126590

 

Хонг Конг, Куала Лумпур и Сингапур също могат да се окажат добри възможности, ако излязат евтини билети дотам, а после намериш нещо нискотарифно.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Това с цената е относително понятие и зависи от конкретната нужда. Наскоро си купих билет за Манила за около 500 евро - с напълно ясното съзнание, че можех да измисля комбинация на поне половин цена - но този път държах да летя на конкретни дати, да е максимално бързо (в случая само с един кратък транзит в Истанбул), да нямам допълнителни нощувки/разходи и губене на време по пътя, да генерирам мили в акаунта си, да имам включена храна/багаж и тн.

 

Иначе по въпроса на Gapsy. Ако визираш настоящата промоция на катарците - този билет до Манила може да падне до 530 евро през някои търсачки и по принцип е една от най-добрите цени за стандартна авиокомпания. Но ако не държиш на екстри/конкретни дати и единствено ниската цена има значение - оглеждай се тук за варианти, често излизат добри оферти. Най-добре си пусни конкретно запитване с твоите изисквания и ще помагаме.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Cebu pacific имат често добри промоции. Както и Air Asia, но само за Манила отсечката. Имаха и през Angeles, но мисля че ги спряха. Cebu още ги имат.

Редактирано от T.E.Lawrence
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Така, значи вече имам конкретни дати. Пътуването не е с цел туризъм. Приятел иска да отведе родителите си при един лечител Алекс Орбито: http://www.pyramidofasia.org/bulgarian/index.html (ако някой го интересува). Престоя трябва да е максимални кратък, за да могат хората да издържат, явно не са в много добро здравословно състояние. Трябва да летят на 20-ти май и на 21-ви да са там и да летят обратно 28ми или и 9ти май. Ще ви бъда благодарна, ако намерите нещо по-ниско от 600 евра.

Редактирано от Gapsy
Връзка към коментар

Хм...

 

http://magelanci.com/topic/3742-филипински-лечители

 

Някой магеланец май беше ходил във Филипините при Орбито :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Стандартният евтин вариант, без някаква топ промоция, е до Хонконг има почти винаги евтини билети и от там лоу кост Хонконг -Манила и Себу - Хонконг примерно. Това е много добър вариант ако искаш да разгледаш и Хонконг, а не ти е просто досаден хъб. Иначе се губи смисълът и не се пести кой знае колко. :)

 

Хм, зависи от периода. Нашите билети за Коледа от Хонг Конг бяха 200 евро до Себу. До Манила да са били 160. 5 месеца ги гледах и никаква промоция не промени цените. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За тези дати намирам за 530-540 € с катарците, при условие, че се плаща с карта "American express". Другата важна подробност, че самолетът каца в Манила в 22:30 по разписание, тоест до мястото на пребиваване хората ще се доберат най-рано в полунощ. Посъветвай ги да премислят нещата внимателно и да обсъдят варианта с един ден по-ранно заминаване - на 19 май, за да са там късно вечерта на 20 и да имат време да се съвземат. Дори и да са физически здрави, прелитането през няколко (около 6 в този случай) часови зони си е изпитание за организма.

Засега толкова, ще потърся още :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз имам едно запитване по повод сайта на Cebu, който е по-запознат. Наистина ли като пишат 1 seat left at this price действително е така или е някакъв маркетинг трик да те накарат да ги купиш бързо бързо? :)

Връзка към коментар

Аз имам едно запитване по повод сайта на Cebu, който е по-запознат. Наистина ли като пишат 1 seat left at this price действително е така или е някакъв маркетинг трик да те накарат да ги купиш бързо бързо? :)

 

Ами наистина е така - след това цената скача. И аз се чудех преди време, не разбрах и не запомних нищо от обяснението защо не е маркетинг трик, но след като взех билетите, вече нямаше такава оферта :)

Връзка към коментар

Аз имам едно запитване по повод сайта на Cebu, който е по-запознат. Наистина ли като пишат 1 seat left at this price действително е така или е някакъв маркетинг трик да те накарат да ги купиш бързо бързо? :)

Ми пробваш да вземеш 2 и цената ще се вдигне. Ако не се вдигне, значи е трик.

Това в една огромна част от сайтовете се показва, напълно стандартно е.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

То си е стандартен трик, ама в този случай не е. От 2 часа търся билети за края на февруари/март догодина за 4-ма и няма, и няма  :rolleyes: Цената за 1 човек е прекрасна, сложиш ли втори и цената става на 500 лв. само отиване...

Връзка към коментар

Аз имам едно запитване по повод сайта на Cebu, който е по-запознат. Наистина ли като пишат 1 seat left at this price действително е така или е някакъв маркетинг трик да те накарат да ги купиш бързо бързо? :)

По-скоро трик ;-)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.