Прескочи до съдържание

Посещение на Луфтханза Техник - София


Георги

Препоръчани мнения

преди 1 минута , mitkobiker каза:

събота 12:50/13 май

един възрастен с детенце

и отделно още двама възрастни.

Още двамата възрастни нека за сега да са на изчакване, че имаше доста форумци изявили желание предварително, освен ако не са от тези изявилите желание :) Нека да видим дали ще останат места, въпреки че ако има много желаещи ще направим и някои от седващите уикенди. 

Връзка към мнение

Ако следващия уикенд има посещение и може с предварителна заявка се записвам и аз, т.е. 2 броя възрастни и две деца (12г и 9г) :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, домосед каза:

Имаш ли още едно място за събота 12:50 за мене?

Последния влак. Изпрати ми име и дата на раждане на лично. 

Връзка към мнение

Ето и пълният списък:

 

Събота 11:30

 

1. Радослав + дете

2. mradulova + дете

3. Lirea

4. venceramos

5. Asterisk + дете

 

Събота 12:50

 

1. Еминко + дете

2. домосед

3. Palio

4. Христиан

5. IManolova

 

Неделя 11:30

 

1. Zaro + дете

2. hristov.hb

3. elateq

4. tolygg + дете

5. Божидар + дете

 

Неделя 12:50

 

1. заето

2. заето

3. П. Кръстев

4. iliana_t

5. nikolaysto + дете

 

Инструкции: 

 

Чакаме се на бариерата на Луфтханза Техник, 5-10 минути преди уреченият час. Тези от втората сесия може да се наложи да поизчакат малко, ако с първите се забавим - обиколките нямат стриктен график :) Ако вали, може да се придвижите към рецепцията и да изчакате там. Намира се ето тук:

 

chrome_2017-04-21_13-08-16.png

 

Вървейки по Продан Таракчиев (пътя към Терминал 2) има и табела към Луфтханза Техник на точната отбивка. Ето тази е, но снимката от гугъл е стара и я няма табелата още:

 

chrome_2017-04-21_13-11-03.png

 

 

Понеже е неработен ден, би трябвало места за паркиране да се намират по протежението на синята линия по-горе. Ако случайно всичко е заето ще измислим нещо, не се притеснявайте. Който няма кола, слиза с автобус 84 на спирката на р-т Александрия и от там кара пеша. Пишете, ако има затруднения. 

 

 

 

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Огромни благодарности за чудесно прекараното време! Научих много нови неща, спечелих нови приятели, видях нагледно как се прави това, за което само съм чел и чул.

 

Благодаря на Георги още веднъж за това, че успя да ме качи на десетото небе, въпреки, че бях на земята! Дето се вика, бях като чавдарче в детска сладкарница! Незабравимо!

 

Благодаря!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

И аз да благодаря на @Георги (и от името на @IMalamova също), за прекрасната възможност, която ни предостави с тази обиколка! Всичко беше прекрасно!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Георги, огромно благодаря! Беше много интересно! Благодаря и за указанията с червените стрелкички, прочел си ми  мислите :)

Изводът за мен е, че машината не е страшна, колкото и сложна и неразбираема да изглежда,

човешкият фактор винаги може да е непредвидим.

Пожелавам и на следващите групи същото удоволствие!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз да благодаря за ентусиазма да се гледат разпарчетосани самолети. Дано и днешните групи останат доволни :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 4 часа, Георги каза:

И аз да благодаря за ентусиазма да се гледат разпарчетосани самолети. Дано и днешните групи останат доволни :)

Искам да благодаря и аз за възможността да надникнем във вътрешностите на самолетите и тази страна на авиацията. Огромни благодарности на вожда, че отделя от времето си да се занимава с навлеци като нас. Обиколката беше опознавателна, обогатяваща и образоваща. Мисля, че и трите хлапета от първата група бяха повече от доволни, особено след като успяха да надзърнат в кабината на един все още цял самолет.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.