Прескочи до съдържание

София - Рейкявик -София 85 евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Wizz air


Маршрут:: Будапеща -РЕйкявик - Будапеща


Цена:: 65


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 01.05.2017


Примерна дата на връщане:: 05.02.2017


Сайт за резервиране:: www.wizzair.com


Период на резервация:: февруари 2017

За февруари 2017 година за различни дати има билети с членска карта Будапеща-Рейкявик-Будапеща за 65 евро. София-Будапеща-София билети с членска карта за същия период могат да се купят за 10 евро в една посока или общо 20 евро. Единственото неудобно е, че без преспиване в Будапеща не може да се осъществи пътуването.

  • Харесвам 26
Връзка към коментар

Супер цена до Рейкявик за зимната ваканция на децата през февруари....А колкото до северното сияние...Месеца е Ок,но късмета да се види ,опира до слънчевата активност,геомагнитни процеси на земята или магнитни бури,които при въздействието със слънчевите"ветрове" ,довеждат до йонизиращи процеси в земната атмосфера на височина между 90 и 130 км над земната повърхност.Разбираемо е че такива състояния\активност не могат да се прогнозират дългосрочно...и затова всичко опира до късмет дори и сезона и времето(без облаци) да е подходящо

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не се сдържах на тази оферта и взех билет. 1-5.02.2017, а София - Будапеща е 31.01.2017 и 7.02.2017. Планувах Исландия около 1 година, но по служебен повод. Накрая исландците ни отказаха и бях много разочарована. Та някакси тази оферта ми е реванш :-) Търся компания за пътуването. Ако някой се интересува, да пише.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Абе, а някой пробва ли това да го прекара през румбо-тата, какви чудеса ще излезнат като цена?

Кат се има предвид, че става дума за Wizz с дискаунтклуба и то за двуцифрени числа - едва ли може да се очакват някакви чудеса през ония сайтове  ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Кат се има предвид, че става дума за Wizz с дискаунтклуба и то за двуцифрени числа - едва ли може да се очакват някакви чудеса през ония сайтове  ;)

 

Щото мернах в другата тема, че jetcost.fr -> bravofly с Diners са много вървежни за Уиз. 8 евро е двупосочния до Будапеща, но за Исландия май са скочили цените. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Щото мернах в другата тема, че jetcost.fr -> bravofly с Diners са много вървежни за Уиз. 8 евро е двупосочния до Будапеща, но за Исландия май са скочили цените. 

Ти пък взе, че ме амбицира да проверя.  :) 

Та ако почнем съвсем да изцеждаме, може да се докара под 70 ойро  :biggrin:

Чак ме засърбяха ръцете да си направя един подарък  :biggrin:

 

SOF-BUD-SOF  24.01-02.02   3.61eur  (jetcost.fr - bravofly)

post-139-0-83957600-1460398349_thumb.jpg

 

BUD-KEF-BUD 25.01 - 01.02   20180 форинта (от Wizz с дискаунтклуб), което е около 65 eur

post-139-0-35721400-1460398234.jpg

 

 

 

.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Има ли ги още полетите ... не мога да ги открия никъде ? :(

 

Има ги, но не са на посочените цени, може би на други дати да комбинираш нещо. Каква е цената на полетите изкарани от Фичо в предишното мнение? Днес Уиз имат намаление, че втория лети на половин цена, ако планираш да не си сама може би е добра идея директно на техния сайт да резервираш. 

Връзка към коментар

Има ги, но не са на посочените цени, може би на други дати да комбинираш нещо. Каква е цената на полетите изкарани от Фичо в предишното мнение? Днес Уиз имат намаление, че втория лети на половин цена, ако планираш да не си сама може би е добра идея директно на техния сайт да резервираш. 

 

С датите на Фичо и с дискаунт клуб излиза около 59 евро на човек, при покупка на два билета.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Полета излиза 85 EUR - Букурещ - Рейкявик, но като почна да купувам ми излиза 2 билета за 345 лв. Промоция след като платя ли ще ми се отчете ? 

 

Може би да започнеш с това в кой сайт я гледаш тази цена, защото Wizz нямат директен полет Букурещ - Рейкявик, така че явно ползваш някой външен. Промоцията я има само в сайта на Wizz. 

Връзка към коментар

Полета излиза 85 EUR - Букурещ - Рейкявик, но като почна да купувам ми излиза 2 билета за 345 лв. Промоция след като платя ли ще ми се отчете ? 

 

Въпросът е за кои дати гледаш и не от Букурещ, а от Будапеща ;)

Връзка към коментар

В голяма дилема съм. Няма ли да е много студено в Исландия по това време? Имайки предвид, че в момента (40-50 дни след примерните дати) температурите са едноцифрени, не мисля, че ще е много приятно да се разхождаш сред природата. 

Връзка към коментар

В голяма дилема съм. Няма ли да е много студено в Исландия по това време? Имайки предвид, че в момента (40-50 дни след примерните дати) температурите са едноцифрени, не мисля, че ще е много приятно да се разхождаш сред природата. 

В Исландия никога не е твърде студено заради Гълфстрийм. А най-големият бонус е, че забележителностите ще са почти безлюдни, а такава красота си заслужава да се преживее насаме. Разбира се, винаги може да се случи някоя снежна буря, която да не спре цяла седмица :)

 

Георги е ходил 2 пъти по това време и веднъж есента, предполагам ще се включи с мнение по въпроса за времето и туристите.

Връзка към коментар

Аз за Гълфстрийм знам, ама съм духал супата в централна/южна Франция през юли при температури от 7-8 градуса и непрестанен дъжд в продължение на дни, и съм много внимателен към студените по принцип дестинации. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.