Прескочи до съдържание

Септемврийски празници:Солун-Санторини-Солун 38 €


Препоръчани мнения

Този паркинг съм го виждала, не е подземен, а с тенти.

И тенти да са, пак е по-добре от изцяло открит. Тенти или някакви мрежи?  Защото ако са мрежи вече не е много за предпочитане.   :O  :wacko:

 

В мапса и тенти не виждаме, ще се анулира ... Лъжат византийците ...

 

Някои от паркингите на летището дали са закрити?

Редактирано от chandni
Връзка към коментар

Мисля, че са открити, така по спомен. Тенти има и при Ikaros, и при Park&Fly, но място за всички коли под тентите няма. Освен това ти си оставяш ключа на колата при тях и могат да я местят по всяко време.

Връзка към коментар

Мисля, че са открити, така по спомен. Тенти има и при Ikaros, и при Park&Fly, но място за всички коли под тентите няма. Освен това ти си оставяш ключа на колата при тях и могат да я местят по всяко време.

Абсурд да си оставим ключа и някой да ни кара колата. Изключено.

Връзка към коментар

Chandni, не се притеснявай. Два пъти сме оставяли колата на този паркинг. На сянка са всички коли. Освен това е най-евтиния от всички , на място сме ги обикаляли. Нямаш нужда от предварителна резервация. Отиваш, гледаш , питаш и ако ти е ок, си оставяш колата.

 

Добавям за ключа, питат те дали ще го оставиш да ти я паркират или не. Ние не го оставяме. Единия път им дадохме да паркират, но пак си взехме ключа с нас.

Редактирано от silvia_b
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ключа не се ли оставя само ако спреш на втори ред, и затваряш пътя на другите? Ако си най в дъното няма да тръгнат да те местят. То ако няма място може да няма друг начин де

Връзка към коментар

На този паркинг специално няма такива редове, до които да нямаш достъп. По-скоро, ако отидеш и няма места, по-късно като се овсободи , ако имат ключ биха ти я преместили. Ако не искаш да си оставиш ключа, мисля биха извадили някоя от колите, за които имат ключ от собственика, за да паркираш ти, пък после ще наместват първата. Също така местата са теснички  и ако си заявиш измиване, ще се наложи да я извадят от мястото й.

Връзка към коментар

На този паркинг специално няма такива редове, до които да нямаш достъп. По-скоро, ако отидеш и няма места, по-късно като се овсободи , ако имат ключ биха ти я преместили. Ако не искаш да си оставиш ключа, мисля биха извадили някоя от колите, за които имат ключ от собственика, за да паркираш ти, пък после ще наместват първата. Също така местата са теснички  и ако си заявиш измиване, ще се наложи да я извадят от мястото й.

Теснички изглеждат местата, да. Ние май ще се спрем на Parking Byzantium - закрит (гледахме снимките) и цената е около тази на предния, който анулирахме. 

 
Връзка към коментар

Благодаря много за офертата, и аз се възползвах :) 

Сега остава да се намери удобен ($$) начин за пътуване до Солун, тъй като автобуса до там излиза по-скъпо от самолетните билети до Санторини :lol:

Ако някой ще пътува на 19-24 Септември и има 2 свободни места в колата, които има желание да сподели, срещу разделяне на пътните разбира се - моля да пише на ЛС :rolleyes:

Връзка към коментар

Последните няколко мнения, които се отнасяха конкретно за Санторини, а не за офертата са прехвърлени в по-подходяща тема тук: http://magelanci.com/topic/2992-%D1%81%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8/page-5

Връзка към коментар

Благодаря за офертата ,

И ние се възползвахме .

Хераклион

28.08-03.09

2 възрастни и 2 деца /3/ и /4/

104 Евро за всички.

 

Колата ще оставим на един от паркингите до летището

Rent a car мислим от local фирма, за да не ни пипат картата :) 

Връзка към коментар

Благодаря и аз за офертата, имам два билета за 30.08-03.09 :)

В момента търся хотел, но трудно намирам нещо прилично на цена под 100 евро за нощувка. Ориентирали сме се към Фиростефани и Фира, за да може през по-голяма част от престоя да обикаляме пеш. Някой може ли да препоръча добро място на добра цена в този район. Благодаря :)

Връзка към коментар

Благодаря и аз за офертата, имам два билета за 30.08-03.09 :)

В момента търся хотел, но трудно намирам нещо прилично на цена под 100 евро за нощувка. Ориентирали сме се към Фиростефани и Фира, за да може през по-голяма част от престоя да обикаляме пеш. Някой може ли да препоръча добро място на добра цена в този район. Благодаря :)

 

Прегледай тази тема, последните няколко мнение обсъждат точно цените на хотелите в Санторини: http://magelanci.com/topic/2992-%D1%81%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8/

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

опитах се да направя резервация от сайта на en.aegeanair.com, както и от други сайтове за продажба на самолетни билети, за датите 6.09.2016г. и 10.09.2016г. от Солун до Санторини, но какво се получава: полет в двете посоки за един пътник - 38€, при задаване на 3 броя билети /за семейство с дете/ цената на билета за връщане на 10.09.2016г.  става от 19 на 107€ на човек, при което общата сума от 116€ скача на близо 380€.

 

Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем и това означава ли, че ще трябва да правя три отделни операции по закупуване на билети, което ще се извърши с една и съща карта за разплащане.

Благодаря предварително.

Връзка към коментар

Най-вероятно има по-малко останали билети на ниската цена, отколкото се опитваш да купиш. Тогава всички се смятат на цената на тази категория, от която има достатъчно.

Вариант е да вземеш 1 или 2 на ниска цена, а останалите - на колкото ти ги сметнат ..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря ви.

Ще се ослушвам за други дати или ще пробвам да вляза от друг компютър, да проверя дали ще ми даде същите цени. Забелязал съм, че някои сайтове след като дълго време се ровичкаш в тях, променят цените в посока нагоре.

Обещавам да споделя резултата.

Връзка към коментар

Явно евтините билети за тези и околните дати до Санторини вече са свършили, но пък  взехме билети за остров Крит.

Солун - Хераклион - Солун  8.09.2016 - 13.09.2016, 3 билета за възрастни - 157€.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.