Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Какво знаете за водка "Катюша"? И аз нищичко, но смятам да се информирам веднага... и то с много лед :)

Специално московско наздраве за именничката Поли, както и за Георги, Пожето и тяхното новородено бебче!

Наздравеееее, целувкиии и Катюшааааа!!!

:)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Прогрaмaтa мaксимум зa първaтa чaст в Берген: изпълненa :)

 

Ядохме стекове от кит нa рибния пaзaр

attachicon.gifCAM00076.jpg

 

И нaй-после, еднa от няколкото ми големи мечти - трек до Trolltunga

по пътя нaгоре

attachicon.gifCAM00011.jpg

attachicon.gifCAM00120.jpg

 

И сaмият той по зaлез, който реaлно не съществувa през лятото

attachicon.gifCAM00144.jpg

 

P.S. По-хубaви снимки ще имa от мaйсторите, с които сме зaедно тук - Теди и Влaди

Времето ви е ясно и прекрасно! Много се радвам и се надявам, че си изкарвате приказно!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 след като 10 минути безуспешно опитваха да ме чекират в системата най-накрая се смилих над тях, седнах на техния компютър и пред смаяните им погледи се самочекирах.

 

Процедурен въпрос: Матеев, какво ще рече „самочекирах се“? Да не е онова...със секирата? :blink:

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Процедурен въпрос: Матеев, какво ще рече „самочекирах се“? Да не е онова...със секирата? :blink:

Моля да не се бърка самочекиране със самосекиране! За последното специалист е Двуцветко, аз нищо не разбирам.

 

А самочекиране е когато ти писне от туткането на рецепционистките и с нагъл, нетърпящ възражение жест ги изгонваш от техния компютър, настаняваш се на него и сам извършваш очевидно ужасно сложната процедура по въвеждане на данните на твоята карта в системата. Което, разбира се, отнема цели 10 секунди. И след това се наслаждаваш на своя момент на слава, в който девочките те гледат с нескрито обожание все едно си IT бог :)

 

EDIT: Катюша е най-добрата ми приятелка тази вечер и праща поздрави.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 20
Връзка към коментар

То на няколко Катюши май разлика между тези двете голяма няма?! :)

Една мутра при доктора

- Докторе, идвам да ме кастрирате.

- Ама ти сигурен ли си?

- Да!

След това, среща един приятел.

- Абе, ти ваксинира ли се?

- Ааа бе, така ли му се викаше, помня, че нещо подобно беше...

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Моля да не се бърка самочекиране със самосекиране! За последното специалист е Двуцветко, аз нищо не разбирам.

 

А самочекиране е когато ти писне от туткането на рецепционистките и с нагъл, нетърпящ възражение жест ги изгонваш от техния компютър, настаняваш се на него и сам извършваш очевидно ужасно сложната процедура по въвеждане на данните на твоята карта в системата. Което, разбира се, отнема цели 10 секунди. И след това се наслаждаваш на своя момент на слава, в който девочките те гледат с нескрито обожание все едно си IT бог :)

 

EDIT: Катюша е най-добрата ми приятелка тази вечер и праща поздрави.

Те на този тренинг с Дайнерс-а не са били... :lol:

И после направо IT боК... :P

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

В този форум , освен да се фука някой къде е , дали има нещо градивно....


В този форум , освен да се фука някой къде е , дали има нещо градивно....

 

Мога да ви отговоря.... Стига сте се фукали къде ходите....

Най  градивното го е направил Основателя/Генерала...   Да СА  живи и здрави и много щастливи и ... Тримата....

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В този форум , освен да се фука някой къде е , дали има нещо градивно....

 

С таз часова разлика новините при вас идват с голямо закъснение :)

Темата - Искам да се похваля , експлозивно набъбна след прессъобщението на Основателя на 28-ий Юни :);)

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Вече на работа след Исландското приключение :) Този сладур праща поздрави на всички магеланци и каза задължително да му отидете на гости, за да видите красивата земя, на която живее ;)

Пък той ще ни носи рибки ли:)

С таз часова разлика новините при вас идват с голямо закъснение :)

) ;)

Дето викаш, ний вече три дни пием за здравето на принцесата, те сефте разбрали, че и врява вдигат. :) Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Стоунтаун, Занзибар сити. Ресторанта на хотела с гледка към индийския океан, бира Safari в изпотена чаша и плато морски дарове, а утре - на път към главното събитие - сафари!

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Да , точно там помислих , че отиваш.

Това небе без фотошопи и сие ли е ?

Направо невероятно е :)

Всички си бяха по местата! :)

Много красиви момичета имаше. Какво ли ги кара да стоят зад тези витрини?

 

Небето беше много красиво днес!

Снимките са правени с телефона и предполагам, че си има фабрични настройки някакви.

Редактирано от Mary
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.