Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Питай ги , голяма част от тях говорят български :)

 

П.С. Сигурно на пръсти се броят толкова ясните дни там. Невероятно синьо !!!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Тайничко завиждам на последните два поста, най-вече на Tedy. Аз пак на село.

Как се казваше това комплексче?Правеха занимания с децата,учат ги да готвят ,рисуват и др,ако не се лъжа.

Връзка към мнение

Как се казваше това комплексче?Правеха занимания с децата,учат ги да готвят ,рисуват и др,ако не се лъжа.

 

Фабрика за храна и танци в с. Равнища

Връзка към мнение

Как се казваше това комплексче?Правеха занимания с децата,учат ги да готвят ,рисуват и др,ако не се лъжа.

Рисуват, месят хляб, въргалят се в пяна. Изобщо голям кеф е за децата. За името на комплекса виждам, че са ти помогнали.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Рисуват, месят хляб, въргалят се в пяна. Изобщо голям кеф е за децата. За името на комплекса виждам, че са ти помогнали.

Благодаря.Мисля с малката да отида за 3-4 дни

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Георги Матеев

На Златни пясъци. Много приятна атмосфера като цяло. Ако трябва да правя сравнения: хотелът, в който сме отседнали, е доста по-добър от миналогодишния в Испания, а е значително по-евтин.

 

Не бях почивал от години на българското Черноморие и реших да му дам нов шанс. Със съжаление трябва да отбележа, че някои неща въобще не са се променили, особено на тема персонал и качество на обслужване. Например: при настаняване като чуха българска реч рецепционистите рязко си промениха отношението все едно сме втора класа туристи, а когато мислеха, че не ги виждаме, си размениха по един насмешлив/ироничен поглед. Доста дразнещо, догодина мисля пак да пропусна почивката в БГ, въпреки иначе нелошите условия.

 

Гледката е от стаята ни на седмия етаж.

post-1175-0-30248600-1467623077_thumb.jpg

post-1175-0-51487900-1467623126_thumb.jpg

  • Харесвам 29
Връзка към мнение

Не им обръщай внимание, те са си такива, нямат оправяне..


Друг вариант е, да им говориш на английски или на бълагрски с акцент! :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

То това с обслужването май си е по бг стандартите :) Гледай го от добрата страна. Може да се разходиш до нос Калиакра, да направиш плаж на Крапец или Русалка (водата там е много чиста) или да хапнеш в Мидената Ферма Дълбока.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Небето беше много красиво днес!

Снимките са правени с телефона и предполагам, че си има фабрични настройки някакви.

И аз щях това да питам за снимките, като картички страхотни са :)

Редактирано от Лидия
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Със съжаление трябва да отбележа, че някои неща въобще не са се променили, особено на тема персонал и качество на обслужване. Например: при настаняване като чуха българска реч рецепционистите рязко си промениха отношението все едно сме втора класа туристи, а когато мислеха, че не ги виждаме, си размениха по един насмешлив/ироничен поглед. Доста дразнещо, догодина мисля пак да пропусна почивката в БГ, въпреки иначе нелошите условия.

 

Матеев, моля ти се!

„Забрави“ си паспорта на рецепцията и дай на персонала десетина минути време да го разгледат.

После ми се обади да потърсим някой с насмешлив поглед :)

  • Харесвам 31
Връзка към мнение

В Белгия.

За първи път посетих Валония, но за съжаление столицата й - Намюр, ми предложи предимно дъжд и мъгла...

post-47-0-01006800-1467649336_thumb.jpg

 

post-47-0-68249900-1467649373_thumb.jpg

 

post-47-0-10744000-1467649390_thumb.jpg

 

За сметка на това пикльото в Брюксел днес не е Манекен Пис, а Чичо Сам...

post-47-0-66333500-1467649402_thumb.jpg

  • Харесвам 29
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • muchachote
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.