Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

На място, където скоро не сме били! :) На летище София! :)

Отново сме на път с магеланска група!

Ред е да нагледаме как се подготвят в Германия за Коледа!

Участниците са: Desi75, Яничка, Tedy, Vlady, Wilks, Dian, desislavna, Branko, Elena, Violeta и аз!

 

attachicon.gifIMG_5621.JPG

 

attachicon.gifIMG_5623.JPG

 

О, виждам, че вече сте заредени с хубави емоции - и телом, и духом. Пожелавам ви страхотно прекарване и още мнооого положителни емоции!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Добро утро от Маями и околия.

 

След няколко часа потегляме на борда на кораба Carnival Conquest за 8 дневен карибски круиз. Първа спирка - Романа, Доминиканска Република.

 

Магеланското знаме е прилежно сгънато в багажа в очакване на екшън :)

  • Харесвам 36
Връзка към коментар

И аз като хората на коледен базар в Германия-Розенхайм

attachicon.gifIMG_1103.JPG

attachicon.gifimage.jpg

Ми къде ти е глювайнът☺Тия ми ти мръвкуни на сухо ли ?☺Как да ти рече човек наздраве? Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

В Копенхаген.Някъде съвсем близо до хостела(Generator) се вихри балкански купон.Тези хора май не са чули за ИЗДИСЛАВ.Ето и малко обърнати снимки.post-1073-0-40368100-1481399047_thumb.jpgpost-1073-0-43237500-1481399076_thumb.jpg[apost-1073-0-04070800-1481399350_thumb.jpg

Редактирано от traveler
  • Харесвам 24
Връзка към коментар

След целодневните културни мероприятия, за които ще оставя да разкажат другите участници, казваме "Наздраве!" от Дюселдорф!

 

attachicon.gifIMG_5985.JPG

 

Срамота! При толкова различни видове прекрасен дюселдорфски Alt, да пиете ирландска бира е престъпление! Добре, че не е в бирената тема, че това мнение плаче за десетки обърнати палци... :P

В родното място на мосю Адолф Сакс и бирата Leffe :)

 

Ето, умното си е умно! :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Срамота! При толкова различни видове прекрасен дюселдорфски Alt, да пиете ирландска бира е престъпление! Добре, че не е в бирената тема, че това мнение плаче за десетки обърнати палци... :P

...

Това е едва след като изпихме 34 местни бири! :)

А феновете на ирландската бира са навсякъде! :) :)

 

Snapseed.jpg

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • milano87
    • Граф Вронски
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.