Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Игуасу :) Омотахме и двете прелестни области в Аржентина и Бразилия, потопихме се във водопадите, обходихме до откат всичко - боли ме всяко мускулче :), а след малко се бухваме във вътрешността на Бразилия с полет до Бело Оризонте. Познайте с кого имаме среща утре :)

 

 

attachicon.gifreceived_10211563298266308.jpeg

 

attachicon.gif20161218_115702.jpg

 

 

attachicon.gif20161219_104953.jpg

 

 

attachicon.gif20161219_124717.jpg

 

attachicon.gif20161219_124017(0).jpg

Прекрасно е!  И вие сте много готини!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

  :), а след малко се бухваме във вътрешността на Бразилия с полет до Бело Оризонте. Познайте с кого имаме среща утре :)

 

Започваме колективно, щото всички се сещаме:7eae1d80a0cabd905079693b4841f03c.gif

Завижд, завижд,завиииижд!

Ще има хубав прааазник!29414d650646f521b25bfd45e76e29b8.gif

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ouro Preto.

 

Чудесна среща с чудесния магеланец neuromancer - който ми спести стресово каране до Mariana и притесни себе си. Благодаря!

Дано някой друг път имаме повече време и за по бира...20161221_145921.jpg

20161221_085318.jpg

20161221_094649.jpg

Връзка към коментар

Игуасу :) Омотахме и двете прелестни области в Аржентина и Бразилия, потопихме се във водопадите, обходихме до откат всичко - боли ме всяко мускулче :), а след малко се бухваме във вътрешността на Бразилия с полет до Бело Оризонте. Познайте с кого имаме среща утре :)

 

 

attachicon.gifreceived_10211563298266308.jpeg

 

attachicon.gif20161218_115702.jpg

 

 

attachicon.gif20161219_104953.jpg

 

 

attachicon.gif20161219_124717.jpg

 

attachicon.gif20161219_124017(0).jpg

Момичета, прекрасни сте! И снимките са готини! Продължавайте да си изкарвате чудесно!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И няма пътуване, в което да не се вкарам в сцена от Алдомовар :) Да те закара навигацията (буквално!) в една угар, където стара бразилка ни гледа през прозореца и ни приема, не предава - то пък ние както предаваме на португалски... - и след справяне някак си с maps.me второ бухване пред втора угар - този път много близо до къщата за гости. Която къща за гости - след разпитване на ...емнайсет бразилци (ей ръчички, ей ги две) - открихме успешно на кънда в Дивия насред гората... Евала на спътничката ми Руми, че запази присъствие на духа (аз съм си свикнала...) и ни ми млатна нещо по главата за арт-изборите. За сметка на това след скитане в селцето ни посрещнаха с Ladies, the tea is served :) Няма да споменавам за басейна и джакузито в двора... P.S. Tiradentes е ИЗУМИТЕЛНО. Повече за колониалната му история - когде меня муза посетить :)

 

20161222_171432.jpg

 

20161222_172031.jpg

 

20161222_170142.jpg

 

20161222_170426.jpg

 

 

20161222_170146.jpg

Връзка към коментар

Една му с билки раната върже, друга го пръсне с вода студена:)

post-1316-0-38951400-1482450522_thumb.jpg

Топли поздрави от Кута, Бали.

И за да не мислите, че всичко е розово, на ви една снимка от плажа на Кута. Правилно съм се позиционирал от другата страна, на Санур...........clever Sun4o:)

post-1316-0-53256300-1482450903_thumb.jpg

Редактирано от Sun4o
  • Харесвам 49
Връзка към коментар

AlexandraKo, 

Прекрасни сте! Елегантни и усмихнати, адмирации! 

Пожелавам ти и през новата година да ни радваш със слънчевото си присъствие в този форум, обожавам да чета приключенията ти по света и искрено ти желая здраве и късмет, за да можете и занапред да реализирате мечтите си, да се обичате и да се радвате на всеки невероятен миг, споделен с любимите хора...

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

AlexandraKo, 

Прекрасни сте! Елегантни и усмихнати, адмирации! 

Пожелавам ти и през новата година да ни радваш със слънчевото си присъствие в този форум, обожавам да чета приключенията ти по света и искрено ти желая здраве и късмет, за да можете и занапред да реализирате мечтите си, да се обичате и да се радвате на всеки невероятен миг, споделен с любимите хора...

Много ти благодаря!7f4e28447e466e87fe8a6a7684b39321.gif

Човек като попрехвърли една възраст, установява, че животът наистина е кратък / клишетата са си верни/.

За това, всички вие, които сте толкова млади, живейте,обичайте, следвайте мечтите и желанията си, бъдете добри и позитивни и ще ви се случват само хубави неща!

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Снощи бях в хотел Маринела. Беше ми странно да отида там, но все пак се наложи:

 

cUYluFn.jpg

 

 

Все пак съм приятно изненадан от обслужването.

Какви сте хубавииииииииии! :)

Връзка към коментар

Снощи бях в хотел Маринела. Беше ми странно да отида там, но все пак се наложи:

 

cUYluFn.jpg

 

 

Все пак съм приятно изненадан от обслужването.

 

Язък, отрязал си баш маратонките. :)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Една му с билки раната върже, друга го пръсне с вода студена:)

attachicon.gifIMG_0173.JPG

Топли поздрави от Кута, Бали.

И за да не мислите, че всичко е розово, на ви една снимка от плажа на Кута. Правилно съм се позиционирал от другата страна, на Санур...........clever Sun4o:)

Това ли е новата дестинация, както казваш - за "стари гъзари"?

За Пукет те послушах.

Сега ще събирам идеи и за Бали. Чакам репортаж!

Желая ти прекрасна балийска Коледа!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На Коледен бал в Новотела /сега вече Гранд хотел Пловдив/. Няколко лоши снимки от телефон. :(((

attachicon.gif20161222_221229.jpg

attachicon.gif20161222_220703.jpg

След малко продължаваме тук:

attachicon.gif20161222_221654.jpg

Наздраве!

Алекс,чудесен финал на годината!

Пожелавам ви здраве и енергия за нови незабравими пътешествия!

А ние ще четем и ще се прехласваме по магнетичните места, на които ни водиш!

Свята и приказна Коледа!

Щастлива 2017!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Алекс,чудесен финал на годината!

Пожелавам ви здраве и енергия за нови незабравими пътешествия!

А ние ще четем и ще се прехласваме по магнетичните места, на които ни водиш!

Свята и приказна Коледа!

Щастлива 2017!

AlexandraKo, изцяло се присъединявам към Дани Магелани. Да ви се сбъднат всичките мечти през новата година.

 

...

Ама нали знаеш ква съм драка. Не мога да се въздържа:

Що си го стегнала тоя мъж с тази папионка.

Или нека да му е поне малко гадно в компенсация на това - колко много години има късмета да си до него. :)

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

AlexandraKo, изцяло се присъединявам към Дани Магелани. Да ви се сбъднат всичките мечти през новата година.

 

...

Ама нали знаеш ква съм драка. Не мога да се въздържа:

Що си го стегнала тоя мъж с тази папионка.

Или нека да му е поне малко гадно в компенсация на това - колко много години има късмета да си до него. :)

Има няколко причини и първата е че, любимото най- официално облекло на половинът ми е смокингът.

Но истински - със сатенени ревери, с панталон с лампази, ризата - с яка Алберт, с френски /двойни /маншети и колосана предница с нервюри.Питаш ли ме, отде намирам ризи?:(

Има протокол и за обувките към него -тип Оксфорд, но не лачени.За смокинга трябва да са от черна естествена кожа, с връзки,с тънка подметка и леееко издължено носле.Лекинко, щото иначе ще са като на Малкият Мук :)))

Такива, ама лачени са изискване за случай, когато мъжът е облечен във фрак.

Върхът на шика е сам да си завързваш папионката.До там не сме стигнали, купуваме готови на "Arrow", като пътуваме по света.У нас трудно се намират папионки, а ако се намерят не са хубави.

Имаме най - разни цветове, включително и бяла,когато протоколът го изисква.Другите цветове отговарят на моите тоалети за случая.Снощи беше тъмносиня. Да се знае, че тоз мъж е брошката на ревера тооочно за таз дама.:)))

Да те светна още нещо.В не толкова официални случаи е допустима и черна жилетка с лъскав гръб. Нооо,тогава, черната папионка е абсолююююютно забранена.

А, познай защо!:)))

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

В не толкова официални случаи е допустима и черна жилетка с лъскав гръб. Нооо,тогава, черната папионка е абсолююююютно забранена.

А, познай защо! :)))

За да не започнат гостите да го викат за поръчки.  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

За да не започнат гостите да го викат за поръчки.  :biggrin:

Ех, че умен тоз Фичо,беееее!

Тооочно, но ти знаеш, защото и ти имаш смокинг, нали?

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Тооочно, но ти знаеш, защото и ти имаш смокинг, нали?

Всъщност не, нямам, а и по принцип се чувствам леко неловко на много официални, светски събития  :rolleyes: 

 

На май се отклонихме от темата и ще ни се карат  ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Алекс,чудесен финал на годината!

Пожелавам ви здраве и енергия за нови незабравими пътешествия!

А ние ще четем и ще се прехласваме по магнетичните места, на които ни водиш!

Свята и приказна Коледа!

Щастлива 2017!

Дани, благодаря ти!

И ти да си жива и здрава и все така усмихната!

Завършекът на годината ще е утре вечер.Както викат малките /внуците/-на Семейния Коледен бал.:))Имаме си традиция.

Всяка година ходим в една къща за гости на центъра на Пловдив.Все едно - в луксозен ресторант, ама само за нас.Там ни слагат една голяма елха, подреждаме всички подаръци под нея, по време на аперитива Дядо Коледа ги раздава, всички цвърчат от кеф, дребосъците - най - много.Любимият ми мъж чете нещо от библията, каквото си е решил.После препитва дребните какво е станало на този ден и те се надпреварват да разказват.Християни сме, тия работи трябва да се знаят,те се възпитават от ранна възраст.:)

После сядаме на красиво подредената огромна кръгла маса, главата на фамилията разчупва питата, омесена лично от мен и вечерята започва.

Като меся питата, слагам във всяко парче парички, че да няма натъжени.

Ако ви е интересно, ще сложа снимки.:))

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Teodg
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.