Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Слава Богу застраховката и покри всичко.

 

Надявам се всичко да е наред с приятелката и да няма нищо счупено. :)

 

Каква застраховка сте си направили, на World Nomads ли? Те ли ви насочиха към болницата през спешния телефон?

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар

Вероятно температурата е от слънцето. Не е толкова зле положението. Но като цяло не ми хареса Пукет. И това беше гвоздеят. Иначе лекарства имаме.

 

Бързо оздравяване!

Хареса ли ви Камбоджа ? :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Би ли ни казала кой е харесаният хотел?

 

С удоволствие:) Ladear boutique hotel Siem Reap. Малък, спретнат, зелен, с басейн, ресторант, спа център и магазин.Мисля, че бяхме в супериорна стая, но в момента не мога да проверя.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Надявам се всичко да е наред с приятелката и да няма нищо счупено. :)

 

Каква застраховка сте си направили, на World Nomads ли? Те ли ви насочиха към болницата през спешния телефон?

А, това добре. Дано мине бързо всичко. :)

Ма какво дърво? :blink: Катерила се е по дърветата ли? :blink:

Надявам се всичко да е наред с приятелката и да няма нищо счупено. :)

 

Каква застраховка сте си направили, на World Nomads ли? Те ли ви насочиха към болницата през спешния телефон?

Катери се по дърветата в Тайланд, да :) Добре е да, не са счупени ребрата, както мислихме. Обади се на Алианц и реално веднага и оправиха и прегледа и лекарствата (и курабийките, водата и капучиното хихи). Поляхме го доволно с 4 джин-тоник за скромните 2 долара :) Редактирано от milenita
  • Харесвам 15
Връзка към коментар

В Пукет, Тайланд на най-кошмарното пътуване. Не знам какво би ме накарало да се върна. Мръсно, скъпо, комерсиално. На плажовете се изливат каналите. За капак стомашните проблеми ни налегнаха, а днес мъжът ми е и с температура. След малко тръгваме за Банкок и ще видим дали ще ходим на лекар. За първи път нямам търпение да се прибера.

Ех, че тъпо. Стискам палци бързо да се оправите.

 

П.П. Вчера си мислех за вас и си разсъждавах, че след Палау Тайланд едва ли ще ви хареса.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ако не си гост на хотела има ли вариант да си платиш вход само за басейна примерно?

Няма как да проверя, но според мен това няма как да стане.

Все пак това е скъп и луксозен хотел.

Връзка към коментар

Става все по-интересно- взехме нощния автобус от Siam Reap до Sihanoukville с увещанията за модерен автобус с тоалетна, светлини, контакти и т.н. Оказа се, че сме разделени на двa етажа с легла. Търсихме стълбите за долния етаж, търсихме, а той бил на пода.. пълен цирк :) Контакти и лампи има само на второто ниво, но за 13$ толкова :) След оспорван чоп приятелките ми се паднаха една в едно легло от персон и половина, а аз все още съм в очакване на непознатия "съквартирант" в съседната кутийка, с който се очаква са деля моето. Още преди да тръгнем съседите-братушки опънаха трапезата от водка с кола и краставички, индийците и французите си легнаха, а ние го ударихме на лаф с един новозеландец и приятелката му срещу нас. Нека купона започне сега :)

post-4615-0-16504300-1488553481_thumb.jpg

Редактирано от milenita
  • Харесвам 30
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.