Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Продължавам с прескачането из държавите скрили се на картата като зависими от кралицата острови :)

В случая Jersey, част от Channel islands.

И те като на о.Ман със свои пари, отделна финансова обвързаност с UK и Евросъюза и роуминг 3та зона за цвят. Офшорна зона със спокоен живот и ако не е времето (духа много) би било идеално място :)

Днес се отдадох на разглеждане на фортификационни съоръжения от Втората световна война.

 

IMG_3486.JPG

IMG_3520.JPG

  • Харесвам 49
Връзка към коментар

Неапол и Помпей. След като сутринта се опита да ни удави в дъжд, шмугнахме се в археологическия музей. Безплатната неделя, ама падна чакане да влезем. Едни опашки се вият, един дъжд се лее...идилия. Следобеда все пак поспря и решихме да рискуваме с Помпей -добре се получи, почти никакви хора. Валя още няколко пъти но се преживя. Хареса ми - Помпей. Неапол още не. Има още време, но шансовете да ми хареса не са много добри.

post-5329-0-69686700-1488737532_thumb.jpg

post-5329-0-63261000-1488737607_thumb.jpg

post-5329-0-07569000-1488737727_thumb.jpg

Редактирано от bobole4e
  • Харесвам 43
Връзка към коментар

Пия биричка в Ном Пен преди утрешното потегляне към Виетнам, дебнейки един огромнен плъх, някакво куче до нас нягъва някаква глава на птица и същевременно се вълнувам на току що букнатата Индия за другия месец :)

Редактирано от milenita
  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Обявявам (черно)морския сезон за открит!

Не покажеш ли селфи да си поне до кръста във водата, не ти го зачитаме открит!    :nono:   :biggrin: 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 16
Връзка към коментар
Дани Магелани

Привет от Катманду, Непал!

 

Днес не успях да направя панорамния полет над Еверест заради гъсти облаци и ме преместиха за утре сутрин. Стискайте ми палци за ясно време :)

Това ще бъде страхотно преживяване! От все сърце ти пожелавам успех! И мъничко ти завидях! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Жоро, стискам палци за полета.

Междувременно ние вече разпускаме на Пукет и противно на преобладаващата нагласа тук, на мен много ми харесва. Не знам дали е защото избрахме спокойно място или защото не се спираме тук, но ни харесва. Вчера отразихме Ката ной бийч за около два часа, после направихме обиколен тур на острова- вю пойнтс, големият Буда, Chalong temple и завършихме на Бангла роуд. Купон си е, стига да не спиш там.

 

Днес имахме страхотен ден на Пи пи островите с изгрев в морето, Мая бей преди тълпите и хубав шнорхелинг, утре ни чака Панг нга бей и Джеймс Бонд и то не остана :)

post-1617-0-42833500-1488903887_thumb.jpg

Редактирано от lyusi
  • Харесвам 29
Връзка към коментар

Летяхме с хидроплан над най-голямото езеро в Нова Зеландия - Таупо. Отдавна исках да се кача на хидроплан и да видя как се каца във вода - кацането беше много меко. В темата за НЗ ще пиша как взехме тура по-евтино.attachicon.gifDSCN4956.JPGattachicon.gifDSCN4980.JPGattachicon.gifDSCN4965.JPGattachicon.gifDSCN4962.JPG

 

Коя е темата за Нова Зеландия, или предстои да бъде пусната като разказ? Питам, за да се абонирам :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.