Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Уилки,направо "петдесет нюанса синьо":))))

Завижд,завижд, завииииижд!:)))Уф, като гледам навън пак какво е намусено,сиво и студено, голяяямо завижд!:)

Наздраве на вас с тия чудесни ромчета! :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Пътували сме заедно. :)

 

 

Ах, какво съвпадение!...

 

Подобни все по-често появяващи се съвпадения вече могат да се определят като закономерност - магеланска! :)

 

И на мен преди време ми се случи - кръстосахме неочаквано пътеките с една внушителна магеланска групичка в Кастейон! Беше много приятно усещане!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Trabajo - no, fiesta - si.

хaхa кaк ме нaцели с този виц :)

Сигурен съм, че дори сaмият ти не си подозирaл нa колко прaв път си. Точно нa тaм летя след 3 чaсa :lol:

Вече ще ти викaм "Мaг Зaро" ;)

 

Наздраве на вас с тия чудесни ромчета! :)

Зa нaздрaве с чудесни ромчетa тепървa ще имa поводи и време ;)

До сегa товa бяхa сaмо тренировки. Сaмо след няколко чaсa зaпочвa сериознaтa чaст по отношение нa ромчетaтa :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Георги Матеев

В момента сме на летище JFK в Ню Йорк, чакащи полета си за Пуерто Рико киснейки в Admirals лаунджа на American Airlines.

 

На влизане в САЩ имиграционният служител като видя български паспорт се ухили широко и вика: "Ооо здраво, брат!". Оказа се македонец... Което беше супер, понеже след като разлафихме не обърна никакво внимание на леко притеснителната ми пакистанска виза от миналия месец :)

  • Харесвам 43
Връзка към коментар

А пък вчера имахме Миракъл разходка и през деня и вечерта

Ама много сте хубавииии!Да сте живи и здрави и все така усмихнати и щастливи!:)))

Новината от днес...

Теди,Малта е едно от малкото места, на които не бих се върнала.Пък сега, като ти гледам снимките, взех да се замислям.Толкова хубаво ми се вижда.:))

Ама това със знамето си е голяма отговорност и стрес.:(Аз, когато го нося, непрекъснато проверявам дали е тук и все се стряскам, да не се загуби или някой да го открадне, че ужасТен ужасТ!:(

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 10
Връзка към коментар
Георги Матеев

Поздрави от Макао! :)

Дъждът май ти е свършил услуга - направо изглежда нереално как си щракнал тези места без почти никакви хора... Обикновено е фраш с позиращи китайци и не само :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Дъждът май ти е свършил услуга - направо изглежда нереално как си щракнал тези места без почти никакви хора... Обикновено е фраш с позиращи китайци и не само :)

Китайците нищо не ги спира(магеланците също). :)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Ardent
    • Deskar
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.