Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

wilks, Tedy, върнахте ме в едно от най-приказните места, на които съм бил! Чудесни снимки! Сан Марино е много магнетичен и вечер, ако можете вижте го и го снимайте за нас! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , rik4o каза:

wilks, Tedy, върнахте ме в едно от най-приказните места, на които съм бил! Чудесни снимки! Сан Марино е много магнетичен и вечер, ако можете вижте го и го снимайте за нас! 

За съжаление бързахме да се приберем, сигурно е красиво и нощем.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 часа, Mary каза:

В мислите си ... съм в Япония, а в действителност в Южния парк. :) 

 

И аз така тия дни в Пловдив - пробвай да съчетаеш оханами-то с много силен Матча и да четеш Башо или Бусон на някоя тиха пейка - изобщо не ти трябва Япония! :) 

 

20170401_160141.thumb.jpg.eadc6df9face8fc6b4f672be3b8b93ef.jpg

 

33542913802_11ec3e6656_b.thumb.jpg.42d9225c1f8d77ca7200198d5f89002b.jpg

33315063280_a6160db863_b.thumb.jpg.9b7085e487310bc08ad6021f59c1b4c7.jpg

20170401_134945.thumb.jpg.de885522ff2d0f828a064ad2ae805855.jpg

20170402_181733.thumb.jpg.2ebf3ac291d96df4b09b5f825317f2d9.jpg

  • Харесвам 43
Връзка към коментар
Дани Магелани

На Бали след едно инфарктно кацане снощи около 21 ч. Кръжахме около 1 ч. над острова. Казаха, че е заради лошото време. 

Ние почти бяхме кацнали и се издигнахме отново. Стори ми се, че няколко пъти не успяха да пуснат колесника.

Но аз съм лаик и може би неправилно съм преценила стържещите звуци. Май ме хвана параноя. 

Някой може ли да предположи каква е истинската причина? Имало ли е ураган? Или така се оправдават. Валеше наистина, но не силно.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Дани Магелани

Не мога да кача снимки.

Нито морето, нито плажът могат да се мерят с гръцките. С по-добрите от Азия изобщо не сравнявам. 

Масажите са добри.

Хаосът в транспорта е пълен. Мизерничко, но това е Азия. Нагледах се на съседство на лъскави сгради и бордеи.

Другото, което предстои, дано компенсира първото ми усещане за Бали.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , neuromancer каза:

В какъв смисъл? Бали нали е на юг от екватора?

Тя задава според мен,  риторичен въпрос - дали си струвало да го пресече.:unsure:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Dani Magelan каза:

Не мога да кача снимки.

Нито морето, нито плажът могат да се мерят с гръцките. С по-добрите от Азия изобщо не сравнявам. 

Масажите са добри.

Хаосът в транспорта е пълен. Мизерничко, но това е Азия. Нагледах се на съседство на лъскави сгради и бордеи.

Другото, което предстои, дано компенсира първото ми усещане за Бали.

 

Ами, ако правилно виждам, че си се забила в Кута със сигурност хич няма да ти хареса. Казвах ти да идеш в Убуд сред зеленина, ама ти не ме послуша.;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 2 часа, mililia каза:

 

Ами, ако правилно виждам, че си се забила в Кута със сигурност хич няма да ти хареса. Казвах ти да идеш в Убуд сред зеленина, ама ти не ме послуша.;)

Утре съм там. Исках по комуникативно място.

 

Редактирано от Dani Magelan
Връзка към коментар
Дани Магелани

 

 

Да има и плаж наблизо , също. Сега разбрах, че белите плажове на Бали били мит. Някой бил ли е на такъв?

И не ми се връзвайте, още избивам стреса от снощи. И за капак не ме чакаше уговореният трансфер на хотела.

Голям Биг Брадър сме. Обозначила съм се в КЛ.

Къде се видя къде съм?

Основател, май много се увлякохме. Може да пратиш тези мнения към Бали, ако решиш.

Връзка към коментар

Има бял плаж - Virgin beach, но е далеч от теб.

Има като нашите плажове в Нуса Дуа. Вероятно и в Санур.

Създала си събитие Бали и там си писала, че ще си в Кута.;) От там те видях.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.