Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 49 минути , Branko каза:

Датчаните са креативни,сви ме корема и решение имаше......тоалетна на тротоара:lol::lol::lol:

IMG_20170605_200954.jpg

Снимка в профил щеше да внесе повече креативност в кадъра. :lol::lol:

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 25 минути , violeta каза:

Хакуна матата!

Nice. Гледам и времето е хубаво (ти сама му се притесняваше). Наслаждавай се и да пробваш италианските кръчмички :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, violeta каза:

Хакуна матата! Поздрави от Занзибар и специално на @cck за съветите по организацията! :)

IMG_6882.JPG

IMG_7153.JPG

IMG_7197.JPG

IMG_7238.JPG

IMG_7259.JPG

Разкошни снимки от прекрасно място. Весело да си изкарате и още снимки да пускате!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 9 часа, randi каза:

София от преди няколко часа.

 

storm.jpg

Поредният перфектен кадър! За да снимаш по това време от този ъгъл или си ми комшия, или работиш като одитор! :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Не съм в момента тук, но се изкушавам да пусна снимка от вчера от Тромсьо - жега, 18 градуса :)

 

TR55.jpg

  • Харесвам 35
Връзка към мнение
преди 12 часа, randi каза:

София от преди няколко часа.

 

storm.jpg

Жестоко!!!

@randi, колко пъти ще ти казваме: "Смени професията - стани фотограф."  :):clapping:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 28 минути , noshtna_ptica каза:

Не съм в момента тук, но се изкушавам да пусна снимка от вчера от Тромсьо - жега, 18 градуса :)

 

TR55.jpg

О,миличките!:)

Това ми напомня на плажа на Юрмала(Латвия),как възрастните умираха от кеф да се къпят при температура на водата 19 C,а децата пищяха от студ.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Скитаме из Люберон!!!

Снимки от Горд,Русийон,Лакост при първа възможност. Не мога да опиша с думи,поне в този момент всичко видяно.Франция ме оставя без дъх! :wub:

  • Харесвам 27
Връзка към мнение
Преди 1 час, krasen_denev каза:

Скитаме из Люберон!!!

Снимки от Горд,Русийон,Лакост при първа възможност. Не мога да опиша с думи,поне в този момент всичко видяно.Франция ме оставя без дъх! :wub:

Да драснеш после някоя сводка, а? Много пропуски имаме от Европа. Хем близо, хем скъпо, а тя е уникална. Франция съвсем...

Връзка към мнение
преди 14 часа, oli_mali каза:

Поредният перфектен кадър! За да снимаш по това време от този ъгъл или си ми комшия, или работиш като одитор! :lol:

Благодаря! Комшии сме. :) 

преди 11 часа, ven62 каза:

Жестоко!!!

@randi, колко пъти ще ти казваме: "Смени професията - стани фотограф."  :):clapping:

Да ти кажа далеч съм от кадрите на други, които се занимават с фотография по - сериозно. Но все пак нали си направих една фотографска страница в facebook. Сега гледам да я развивам.... Пък ще видим, но надали.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Моля те ,моля те да поскитате и в Южна Франция,в Каркасон (крепостта е с 3 крепостни стени)  ,в най-южните селца като Трите Гълъба (примерно) ,а защо не и малко в испанско(така и така сте с кола)...Кадакес..( Салвадор Дали) ...Дали ще трябва да ходиш после на нова екскурзия заради непрочетено мнение :) ..Поздрави..

Редактирано от cumalissa
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   6 магеланци

    • shots
    • Ludmila
    • traveler
    • lesy
    • oli_mali
    • Pepi Popova
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.