Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

22 minutes ago, bardon27 said:

На прохлада в Банско. Препоръчайте вкусна кръчма, моля.

Според мене кръчмата горе при къмпинг Бъндерица си е класика. Хем си горе в планината, хем е по-евтино от навсякъде другаде долу в Банско, хем порциите им са свръхобилни и достатъчно вкусни.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
На 04/08/2017 в 20:04, Mistela каза:

Да, като можеш да купиш само втория - изложбата + постоянната колекция за 11 евро.

Определено съветвам предваритено закупен билет (в четвъртък вечерта, когато музеят беше отворен до 21 часа, опашката без билети беше поне 100ина метра, аз минах за 5 минути)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 часа, Mary каза:

Днес се пренесох в едни отминали времена!

Надявам се поне малко да предам емоциите си от тези невероятни места! 

 

IMG_7367.JPG

Браво, Mари! Напълниха ми душата тези снимки, а последната е култова!

Скоро и аз съм в тази посока :) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 18 часа, master_of_germs каза:

Според мене кръчмата горе при къмпинг Бъндерица си е класика. Хем си горе в планината, хем е по-евтино от навсякъде другаде долу в Банско, хем порциите им са свръхобилни и достатъчно вкусни.

Похвалиха ми я тази кръчма местните, обаче не посмяхме! На връщане от Бъндеришка поляна само ни се запалиха спирачките и не бяхме единствените. Погледни Папи в Разлог, две заведения са, пицария и ресторант в хотел. Пицарията нацелих  аз, много добра беше.

Връзка към мнение

Напоследък все по често във форума се споменава за красотата на английската провинция . Снимките са от Уиланд, Девъншир...Поваля дъжд, изгря и слънчице...срещнахме само един джентълмен излязъл на разходка с ужасно грозното си куче. Не разреши да го снимаме. Вместо това поговорихме за времето, Брекзит и една истинска ( определението е негово) жена- Маргарет Тачър. Разделихме се почти като стари приятели...

IMG_0348.JPG

IMG_0349.JPG

IMG_0308.JPG

IMG_0309.JPG

IMG_0311.JPG

IMG_0314.JPG

IMG_0315.JPG

IMG_0316.JPG

IMG_0317.JPG

  • Харесвам 47
Връзка към мнение

Хубава вечеря с хубава бира @ The Harp, преди партито на Cacao Beach

 

 

IMG_7574.JPG

IMG_7566.PNG

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 17
Връзка към мнение

20170808_184411.jpg.f2f2144b9956c9c419b6a131639f23cd.jpg

 

Последно пражко и ... обещавам никога да се оплаквам от пътни ремонти след това, което видях в Чехия. Наложи се да мина по селски пътища, по каквито в България рядко съм минавал, включително и по затворен път. Надписите сигурно са били, че пътят е затворен, ама като бъкел не отбирам от тоя език...пък и имаше място да се мине. Зачудих се защо съм единствена кола, но после разбрах. :lol:

Това беше единственият начин да избегна n-тата тапа от 7-8-9 км.

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 31
Връзка към мнение

Поздрави на всички от Хърватска.:)

Природата е уникална,а времето е повече от прекрасно.:dancing:

 

20170811_140601.jpg

20170811_143605.jpg

20170810_185811.jpg

20170811_123837.jpg

20170810_170030.jpg

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 38
Връзка към мнение

Дворецът Ахилион на австрийската императрица Сиси , остров Корфу- Гърция. В момента  температурата на въздуха е около 36 градуса, което не позволява да отпочинеш  в амбианса на просторната градина на двореца, ситуирана с тераса над морето и украсена богато със статуи на древногръцки  богове, герои и хетери!

IMG_9149.JPG

IMG_9165.JPG

IMG_9180.JPG

  • Харесвам 33
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.