Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 7 минути , Георги Матеев каза:

Привет от Харгейса, Сомалиленд (Сомалия), където кацнах преди малко. Приключението започва:)

20180219_150002.jpg

Ето т'ва е! Уикенд  разходка около езерцето във Велинград, понеделник в Сомалиленд :wacko: :clapping:

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 4 минути , П.Кръстев каза:

Ето т'ва е! Уикенд  разходка около езерцето във Велинград, понеделник в Сомалиленд :wacko: :clapping:

А идната събота - във Враца!

  • Харесвам 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар
Преди 1 час, П.Кръстев каза:

Ето т'ва е! Уикенд  разходка около езерцето във Велинград, понеделник в Сомалиленд :wacko: :clapping:

 

Преди 1 час, cybersimo каза:

А идната събота - във Враца!

Ами как да го кажа... Харесва ми динамично :aikido:

  • Харесвам 10
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Childish каза:

Какво ти казвах :-)

Ако знаеш с какъв страх тръгнахме за тук. Не бяхме сигурни дали тези от рентакара ни разрешават да излизаме от щата, понеже вече имахме "задявка" с полицията, ни беше стегнало под лъжичката. Обаче тук е страхотно и се радвам, че направих нощувка. 

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , mililia каза:

Ако знаеш с какъв страх тръгнахме за тук. Не бяхме сигурни дали тези от рентакара ни разрешават да излизаме от щата, понеже вече имахме "задявка" с полицията, ни беше стегнало под лъжичката. Обаче тук е страхотно и се радвам, че направих нощувка. 

Аз съм много впечатлена от шофирането ви там. Макар че като си помисля как опищяха приятели моето шофиране в Бразилия... Мисля, че твърде много страхове имаме насадени... Браво на вас!

 

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Deskar
    • iMari
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.