Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2015г.


FlyTraveler

Препоръчани мнения

Реших, че много давам за охрана на дома си, обадих се да я прекратя. Забих палестинското знаме в задния си двор. Развях знамето на Ислямска Държава над къщата си. Сега ЦРУ и КГБ ме наблюдават по 24 часа. Чувствам се в безопасност и пестя по 60 долара на месец.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

- Тате, тате, дай сто лева, ще ти кажа кой спи в леглото с мама, когато си на работа през нощта!

- На ти двеста, казвай веднага - КОЙ????

- Аз бе, тате!

 

:lol:

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Събуждат се мъж и жена на 8-ми март.
Жената, протягайки се сладко:
- Ах, какъв хубав сън имах - ти ми подаряваше за 8-ми март палто и пръстен с диамант! Какво ли означава това?
Мъжът я целунал и казал усмихнато:
- Почакай, довечера ще разбереш!
Вечерта жената се прибрала по-рано от работа, приготвила празнична вечеря, запалила свещи… Идва си мъжа и й подава красив пакет. Тя отваря бързо и вижда книгата "Тълковник на сънища"...

____________

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Момче към приятелката си:
- Ако не се омъжиш за мен ще се обеся пред дома ти!
Тя:
- Оооо, недей, знаеш кaк татко мрази да висиш пред нас!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Звъни телефона и отсреща глас:
- Дома на госпожа Иванова ли е?
- Да. Аз съм зет й, кажете.
- Ами, обаждам се от Йерусалим. Както знаете, тъща ви бе на поклонение по Светите места. Но за съжаление тя почина. Сега ще трябва да бъде погребана. Може да я погребем тук, в Светите места, ще ви струва 1000 лв. Или да я върнем в България за 5000 лв. Човека се позамислил малко па рекъл:
- Докарайте я.
- Позамислихте се. Ще ви направя по-добро предложение. 5000 лв. в България, 800 тук, в светите места. Нашия пак се замислил:
- Добре, върнете я.
- Добре още по-добро предложение ви правя - 5000 лв там и 500 лв по нашите Свети места... Нашия герой се замислил и отговорил:
- Вижте какво. Преди време по вашите Свети места един умря. И го погребахте. И после възкръсна. Няма да рискувам с тъщата...

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Домакинята:

- Да ви сложа ли гъби?

- Не, благодаря, аз гъби само обичам да събирам!

- Както желаете! Мога и по пода да ги разпръсна!

 

***

- Добър ден, ще искам един комплект Bluetooth, най-евтиния.

- А телефона ви какъв модел е?

- Нямам телефон. Просто като ходя по улицата си говоря сам, да не се стряскат хората.

 

***

Жената на снайперист му звъни по телефона:

- Мило, мама дойде на гости за вечеря!

- Виждам мило, виждам ... мръдни малко в ляво!

 

***

 

Жена към съпруга си:

-Знам, че ми изневеряваш! И знам, къде ми изневеряваш! Знам дори с коя ми изневеряваш! Това, което не мога да разбера е, с какво ми изневеряваш?

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Внушенията от Карибски пирати 3. На края на света

 

 

….Спароу е погълнат телом и духом и е там, за да бъде наказан….вечното бродене – най-голямото наказание, на което можеше сам да се обрече…

 

Карта:  „Отвъд  края изгревът залязва, лъч зелена светлина”

Зелената светлина, която се появява с последните лъчи на залеза, тя озарява небето. Някои не са я виждали никога,  други я виждат в края на дните, някои само твърдят, че са я виждали, а трети – трети, твърдят, че когато тя се появи нечия душа се връща от отвъдното на този свят.

 

Проблемът не е как да стигнем до светът на мъртвите, а как да излезем от там.

 

Онова, което желаем най-силно си има цена и трябва да я платим.

 

Изгубени окончателно – не се ли казва така, когато отиваш някъде и никога не можеш да стигнеш?

 

Не ставай зла, може повече никога да не минеш от тук и това да са последните мили думи, които чуваш……..

 

Ценно време, веднъж изгубено, то няма  да се върне…

 

Спароу: Уилям, искаш да ти помогна да спасиш някоя опасна мома ли или пък мома в опасност, всъщност все тая..

 

Кого подкрепяш?

– Който плаща най-много.

 

Дейви Джоунс, трябваше да се грижи за мъртвите, трябваше да превозва загиналите в морето до отвъдния свят и на всеки 10 г щеше да слиза на сушата, за да бъде с жената, която обича, но той се превърна в чудовище.

 

Живите: „за тях (мъртвите) ние сме само призраци”

 

Ако прободеш сърцето, твоето ще го замести и ще кръстосваш вечно моретата….

 

 

- Ти си луд

- И слава Богу, иначе нищо не се получава.

 

 

Отвъд края изгревите не залязват, горе е долу, ясно като черна нощ.

 

- Веднъж на 10 г  ром и леки жени.

- 10 г са много години, но пък вечността е по-дълга, как смяташ да я прекараш мъртъв или не?

 

„Не” означава залез, а слънцето долу и горе à  да се вържем с главите на долу и когато корабът се обърне ще се изправим…

Резултат: „Сега горе е долу”

 

 

Заливът на корабокрушенците. Барбоса:

- Още ли възнамеряваш да бягаш, още ли искаш да се скриеш от всички? Когато си последен в нещо има един принцип, че след време не остава никой.

Спароу:

- Понякога нещата се връщат.

- Връщането никога не е гарантирано, докато отвъдното е повече от сигурно.

 

Барбоса: - Няокга светът бе по-голям.

Спароу:  - Той още си е същият, но сега е по празен.

 

 

Имам чудесен компас, който сочи на където искам да сочи…

 

Можеш да ме убиеш, но не и да ме обиждаш.

 

Дано да стигнем целта си преди да им свършат труповете.

 

Ако дадена дилема е проблем, елиминирай самата дилема, промени самата дилема…смъртта по странен начин променя приоритетите.

 

- Вечно ще кръстосваш моретата.

- Но ще бъда свободен!

- Ще трябва да изпълняваш дълга си.

- Всъщност и идеята за безсмъртието би ми отивала (вечно мъртъв), но пипала не искам.

 

За братския съвет на пиратите – всеки дава по нещо от себе си (очи, зъби…), защото са разорени и нямат монети.

 

По-добре беше, когато господар на морето не се ставаше със сделки с мрачни чудовища, а с  усилен труд и пот на челото.

 

 

Дейви Джоунс: - 10 г изпълнявах дълга, който ти ми вмени, прибирах всички мъртви в морето и накрая те нямаше

Калипсо: - Ти поквари мисията си, а също и себе си, скри дълбоко онова, което винаги е било мое

 

Сепиите, затворете ги заедно и ще се изядат, такава е човешката природа, по-точно рибешката.

 

Няма шанс да имаме крал, защото се избира с общо гласуване, а всеки пират гласува за себе  си.

 

Въпросът не е просто да живееш вечно Джаки, номерът е да живееш вечно със себе си.

 

Докато има кой да отстоява дадена кауза, тя не е загубена.

 

Денят, в който умираме  е денят, в който живеем. Барбоса

 

Изпуснах си мозъка.

 

 

Венчавката: Скъпи влюбени днес сме се събрали да ви разпорим търбусите…Може да целунете…Хайде, целувайте се.

 

Любов, най-силната връзка и същевременно така лесна за прекъсване.

 

Винаги гледай към хоризонта.

 

 

Има и други начини за безсмъртие.

Карта: Черните овце сме ние, отрепки и крадци. Да пием дружно!

Редактирано от Asterisk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Съвещание на генерали от разузнаването.
Те са отчаяни - нито един от агентите им не е успял да открадне папка Н8 от ЦРУ.
Накрая изпращат чистачът Киркор. След няколко дни той им я носи.
- Как успя?
- Взех я от братовчед ми Гарабед, чистач в централата на ЦРУ.
- Как ти я даде?
- Е, аз колко папки от тук съм му давал, пък той да не ми даде една...

 

 

Кумата на сватбеното празненство:
- За съжаление, не знам много за младоженеца и затова не мога да поздравя булката. Но познавам много добре булката и затова не мога да поздравя младоженеца..

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Пич пита блондинка:
– Ще възразиш ли, ако пожелая да правим секс?
– Аз никога не съм го правила – отвърнала тя.
– Кое? Секс?
– Не, никога не съм възразявала.

_____________________________

 

Жена звъни на вратата на съсед:
- Ще може ли да ми поправите крана на топлата вода в банята?
- А защо не повикате водопроводчик?
- Страх ме е, че ще ми изпратят някой импотентен пенсионер…

_______________________________

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И една тема, която занимава не една и две медии

 

http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2015/03/16/2493027_igra_na_krienica_v_kremul_i_oshte_vicove_za_putin/?ref=yellow_fp

 

"Абе, вярно ли, че на Сертов жена му намерила Путин?" (Виктор Кирков).

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Мъж подарява цветя на жена си за 8-ми март.
- Знаеш, че не обичам цветя. По-добре да ми беше взел нещо. Не е задължително да е голям и скъп подарък. Нещо, което ти си измислил специално за мен, макар и скромно. Нещо, което като го видя и да си кажа:
- "Аууу, Лексус"!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Двама студенти си говорят по телефона.
– Какво правиш бе, Василе?
– Опъвам една антена.
– Абе откъде ги намираш все с такива имена…

______________________________

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Стар английски лорд отива на лекар.
– Докторе, преди половин година се ожених за прелестна млада особа, но тя все още не може да забременее. Бихте ли ме посъветвали нещо?
– На колко години сте, сър?
– 75.
– А Вашата съпруга?
– На 25.
– Ето какво ще Ви посъветвам, вземете Вашата съпруга, наемете си млад секретар и отидете с Вашата яхта на пътешествие за два-три месеца. Морският въздух, както знаете, прави истински чудеса!
След половин година старият лорд се появява при доктора.
– Страшно много Ви благодаря, докторе! Морският въздух действително прави истински чудеса! Моята съпруга е бременна!
– Хм, а как е младият секретар? – пита докторът.
– Знаете ли, тя също е бременна! Морският въздух прави истински чудеса!

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Говорят си двама депутати:
- Отказвам се! Излизам от листата и въобще - край с политиката! - казва единият.
- Ти луд ли си, бе колега? Какво ти става?
- Страх ме е! Изглежда има Господ и ми дава знамения, че е време да си платя за гяволъка!
- В смисъл?
- Миналия месец катастрофирах с мерцедеса на същия път, дето от 5 години обещавам да се асфалтирам и попаднах в реанимациятя на същата болница, за която от 10 години обещавам основен ремонт...
- Съвпадения, колега!
- Съвпадения, ама от 15 години съм обещал нова морга и крематориум!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Когато за поредна събота сутрин съседите започнаха да къртят в апартамента си, Павката този път си замълча.
Теглейки от Рамщайн от Интернет, той просто чакаше нощта да дойде…

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Новият ми Бизнес план:
1. Сключвам договор с мобилен оператор за импулсен номер.
2. Взимам кредит от банката.
3. Не изплащам кредита.
4. От банката и колекторските фирми звънят денонощно на импулсния ми номер.
5. Скоро трупам първия си милион.. 

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Прочетох и не се стърпях:)

 

Аз пък не проумявам каква е основната цел на фейсбук. Това, което виждам е, че девойки качват хиляди снимки с устни тип умираща риба на сухо, младежи точат лиги и пишат неща от сорта на "Страшна сииии!" (дали влагат буквален смисъл, кой знае). Други през пет минути качват големи мъдрости на фона на романтичен залез например, в които не може да няма поне една правописна грешка. Трети през пет минути обновяват статус: "Ох, тъжна съм!", "Ох, пак на работа!", "Ох, свърших работа!, "Ах, щастлива съм!", "Още три дни, два часа и пет минути и заминавам на почивка!" (Ела обери ме). По време на почивката - първо скандал с мъжа, след това бой по детето, мрънкане до безкрай, в промеждутъка се качва снимка от морето с описание от сорта на: " колко е прекрасно да се отпуснеш на прекрасния морски бряг с любимите хора! ( завиждайте!). 
Някой да ме спаси и да ми разясни основната цел на чудото "Фейсбук".

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.